Zwierzęta nowo dodane na stronę:

Wiadomość
  • EU e-Privacy Directive

    Ta strona używa ciasteczek ( cookies ) do logowania, nawigacji oraz podobnych funkcji. Używając naszej strony, zgadzasz się na zamieszczenie plików ciasteczek na twoim urządzeniu.

    Zobacz dokumenty dyrektywy - e-Privacy

Psy do adopcji

Szczeniaki

Nowo przybyłe

Psy małe

Psy duże

Psie staruszki

Maja/Fryga

Psy małe

Maja trafiła do schroniska 16.07.2017 z ulicy Królewieckiej.

Maja to mała suczka, która waży około 8 kg i ma prawdopodobnie ponad 5 lat. W stosunku do nowo poznanych osób Maja jest początkowo nieufna. Jednak gdy pozna kogoś bliżej, nie odstępuje go na krok. W schronisku Maja jest tzw. psem "biurowym", tzn., że chodzi luzem po terenie schroniska i śpi w biurze. Dzięki temu wiemy, że jest czujnym zwierzęciem, które pilnuje swojego terenu i donośnym szczekaniem reaguje na obcych ludzi.

nr karty: 270/2017

 

Kazan

Psy duże

Kazan trafił do schroniska 07.02.2018 z Milejewa.

Kazan to duży pies, który ma zapewne powyżej 5 lat. Jest zadbanym i bardzo przyjaznym w  stosunku do ludzi zwierzęciem. Nie wchodzi w konflikty z innymi psami. Czy ktoś go szuka?

nr karty: 2/MIL/2018

 

Kufel

Psie staruszki

Kufel po raz pierwszy trafił do schroniska w listopadzie 2012. W lutym 2013 został adoptowany, niestety 25.01.2018 znowu znalazł się w schronisku, ponieważ jego opiekun zmarł.

Kufel jest ufny i przyjazny w stosunku do ludzi i innych psów, wesoły i energiczny. Tylko jego mocno siwa już mordka zdradza, że nie jest młodym psem.

nr karty: 32a/2018

 

Holuś

Psie staruszki

Holuś trafił do schroniska 05.01.2018 z Nowej Holandii. Jak widać na jednym z poniższych zdjęć, wyglądał fatalnie - na jego skórze były olbrzymie wyłysienia.

Z czasem w  schronisku Holuś doszedł do siebie - ma teraz lekko zaokrągloną sylwetkę i puszystą sierść. Niestety w wyniku badań, które przeszedł, okazało się, że ma chore serce.

Holuś to duży, niemłody już pies. Jest bardzo ufnym i przyjaźnie nastawionym do otoczenia zwierzęciem. Czy uda mu się jeszcze opuścić schronisko?

nr karty: 5/EL/2018

 

Bemol

Psy duże

Bemol trafił do schroniska 02.07.2017 z ulicy Modlińskiej.

Bemol to dosyć duży psiak w średnim wieku. Jest zadbany i przyjazny w stosunku do ludzi. Bemol czeka na swojego opiekuna.

nr karty: 246/2017

 

Albert

Psy duże

5 czerwca 2017 otrzymaliśmy telefoniczne zgłoszenie dotyczące psa uwiązanego od 1,5 godziny na Placu Dworcowym. Przywieźliśmy go do schroniska. Był to zadbany młody samiec wyglądem przypominający labradora. Myśleliśmy, że prędko zgłosi się po niego właściciel. Niestety dni mijają, a pies nadal jest w schronisku.

Nazwaliśmy go Albert. Albert to wesoły i przyjaźnie nastawiony do otoczenia psiak.

nr karty: 209/2017

 

Gazik

Psy duże

Gazik trafił do schroniska 07.04.2017 z miejscowości Wilkowo.

Gazik to kilkuletni pies średniej wielkości. Jest zadbanym i przyjaźnie nastawionym do otoczenia stworzeniem.

nr karty: 136/2017

 

Tropek

Psy małe

Tropek przebywa w schronisku od 14.03.2017. Trafił do nas z miejscowości Tropy Elbląskie.

Tropek to średniej wielkości psiak w średnim wieku. Jest przyjazny w stosunku do ludzi i innych zwierząt.

Tropek nie widzi.

nr karty: 96/2017

 

Tores

Psy duże

Tores trafił do schroniska 12.03.2017 jako kilkuletni pies.

Tak opisuje go nasza wolontariuszka: " Tores to wesoły, przyjazny pies, któremu nade wszystko zależy na ludzkiej czułości. Chce skupić na sobie całą uwagę wśród przechodzących obok jego boksu, patrzy swoimi maślanymi oczętami i z uśmiechniętą gębą pewnie zastanawia się, ile może ugrać. Może ktoś wejdzie do boksu i troszkę pomizia? Może spacer? Może DOM?  Nie da się ukryć, że Tores jest mieszanką amstaffa i wykazuje cechy także typowe dla tej rasy. Jest czujny, odważny, bardzo przyjaźnie nastawiony nawet do nowopoznanych osób, a za swoim człowiekiem pójdzie w ogień. Ma w sobie duże pokłady energii, które pożytkuje podczas długich, wyczerpujących spacerów. Z początku nieco pobudzony, trochę ciągnie na smyczy, ale już po krótkiej chwili łatwo nad nim zapanować. Nie dogaduje się z innymi psami, choć z dużą, spokojną sunią oraz amstaffką - dogadał się znakomicie. Tores to taki wiecznie uśmiechnięty prosiaczek z mentalnością szczeniaka. Wydaje się być typowo domowym psem - uwielbia wylegiwać się na kocach i poduszkach, a w jego boksie zawsze jest najczyściej. Tores ma sierść, która nie wymaga szczególnej pielęgnacji. Raczej nie nadaje się do domu z małymi dziećmi.
Dla naszego cudownego prosiaka szukamy domu najlepiej bez innych zwierząt lub ze spokojną suką, po wcześniejszych spacerach zapoznawczych. Oddany do adopcji zostanie wyłącznie osobie, która ma już doświadczenie w pracy z psami tej rasy, po wnikliwym wywiadzie środowiskowym i wizycie przedadopcyjnej."

nr karty: 90/2017

 

Bonita

Psy duże

Bonita przebywa w schronisku od 08.03.2017. Trafiła tutaj w wieku około 5 lat.

Bonita to średniej wielkości suczka. Jest łagodna i przyjazna w stosunku do ludzi.

nr karty: 86/2017

 
Regulamin:

PayPal:
1% dla zwierząt
Adopcje:
Godziny Otwarcia:

poniedziałek – sobota

od 12.00 do 17.00

CENNIK

zapraszamy

Dla obsługi witryny