Zwierzęta nowo dodane na stronę:

Wiadomość
  • EU e-Privacy Directive

    Ta strona używa ciasteczek ( cookies ) do logowania, nawigacji oraz podobnych funkcji. Używając naszej strony, zgadzasz się na zamieszczenie plików ciasteczek na twoim urządzeniu.

    Zobacz dokumenty dyrektywy - e-Privacy

Psy do adopcji

Szczeniaki

Nowo przybyłe

Psy małe

Psy duże

Psie staruszki

Polo

Psy małe

Polo trafił do schroniska 08.05.2022 z miejscowości Adamowo.

Polo to średniej wielkości psiak, który ma około 2 lat. Jest wesołym i pełnym energii stworzeniem, które jest ufne, przyjazne i lgnie do ludzi.

nr karty: 2/EL/2022

 

Duke

Psy duże

Duke trafił do schroniska 05.05.2022. Osoba, która przyprowadziła psa, powiedziała nam, że znalazła go kilka dni wcześniej błąkającego się na ulicy 12 Lutego.

Duke to około 2 letni pies średniej wielkości.

nr karty: 116/2022

 

Lord

Psy duże

Lord trafił do schroniska 28.04.2022 z Ukrainy.

Lord to średniej wielkości pies, który ma 4 lata. Jest ufnym, wesołym i bardzo przyjaznym w stosunku do ludzi zwierzęciem.

nr karty: 111/2022

 

Shurik

Psy małe

Shurik trafił do schroniska 28.04.2022 z Ukrainy.

Shurik to nieduży psiak, który ma 3 lata. Jest łagodnym, trochę nieśmiałym w stosunku do ludzi zwierzęciem.

nr karty: 109/2022

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bim

Psy duże

Bim trafił do schroniska 28.04.2022 z Ukrainy.

Bim to średniej wielkości pies, który ma 3 lata. Jest ufnym, wesołym i bardzo przyjaznym w stosunku do ludzi zwierzęciem.

nr karty: 108/2022

 

Tygrys

Psy duże

Przedstawiliśmy wam już wiele psów. Od tych najmniejszych po największe. Z różnymi charakterami, przypadłościami i historią.

Dziś chcemy przedstawić psa, który wyróżnia się na tle innych. Nie wyglądem, czy cechami charakteru. Tylko drogą, którą przeszedł w schronisku. Tygrys jest u nas na tyle długo - od 20.07.2017, że opisanie jego historii zajęłoby nam masę czasu. Postaramy się więc Wam ją skrócić.

Trafił do nas przerażony i zaniedbany. Po jego zachowaniu mieliśmy pewność, że nie obcował z człowiekiem lub ma z nim same złe wspomnienia. Boks, a w szczególności buda, był dla niego ochroną przed ludźmi. A jedyna jego broń, czyli zęby skutecznie odganiały ludzi. Prawda jest taka, że Tygrys nie chciał spacerów, atencji, czy prostego założenia obroży.

Musicie nam uwierzyć na słowo, że jego pierwsze wyjście z boksu było no cóż... ciężkie nie tylko dla niego. Jednak, gdy raz już wyszedł ze swojej strefy komfortu było nam coraz łatwiej z nim pracować. Teraz Tygrys jest skory do spacerów nawet z obcymi. Ładnie chodzi na smyczy i trzyma się opiekuna. W pierwszych kontaktach raczej nie okazuję czułości, jednak ma swoje grono wolontariuszy, do których podchodzi sam z siebie. Umie również aportować! I choć ma już wiele wiosen za sobą, wciąż ma w sobie pokłady energii. Kilka razy został przyłapany na tym, że bawił się z dużo młodszymi od siebie psiakami i suczkami. Jest bezkonfliktowy, jeśli chodzi o zwierzęta.

Mimo upływu czasu i zmiany jaka nastąpiła w nim, telefon w jego sprawie milczy… Mamy nadzieję, że i on w końcu pozna, czym jest domowe ciepło i bezgraniczna miłość od człowieka.

nr karty: 277/2017


 

Tofik

Psy duże

Tofik został oddany do schroniska 13.04.2022 przez swoich opiekunów. Decyzję o oddaniu psiaka tłumaczono brakiem czasu dla niego.

Tofik to duży pies, który urodził się 07.01.2021. Jest łagodnym i przyjaznym w stosunku do ludzi i innych psów stworzeniem.

nr karty: 94/2022

 

Livier

Psy duże

Livier trafił do schroniska 21.03.2022 razem z 4 innymi psami. "Opiekun" psów wyprowadził się, a o psach najwyraźniej zapomniał...

Livier to dorosły pies średniej wielkości. W pierwszym kontakcie z człowiekiem jest trochę nieufny, ale mamy nadzieję, że dzięki spacerom z wolontariuszami i codziennym kontakcie z pracownikami schroniska szybko się to zmieni.

nr karty: 6/MIL/2022

 

 

Viral

Psy duże

Viral trafił do schroniska 21.03.2022 razem z 4 innymi psami. "Opiekun" psów wyprowadził się, a o psach najwyraźniej zapomniał...

Viral to dorosły pies średniej wielkości. W pierwszym kontakcie z człowiekiem jest trochę nieufny, ale mamy nadzieję, że dzięki spacerom z wolontariuszami i codziennym kontakcie z pracownikami schroniska szybko się to zmieni.

nr karty: 5/MIL/2022

 

Rio

Psy duże

Rio trafił do schroniska 21.03.2022 razem z 4 innymi psami. "Opiekun" psów wyprowadził się, a o psach najwyraźniej zapomniał...

Rio to piękny, dorosły, dosyć duży pies. W pierwszym kontakcie z człowiekiem jest trochę nieufny, ale mamy nadzieję, że dzięki spacerom z wolontariuszami i codziennym kontakcie z pracownikami schroniska szybko się to zmieni.

nr karty: 3/MIL/2022

 
PayPal:
1% dla zwierząt
Dla obsługi witryny