Zwierzęta nowo dodane na stronę:

Wiadomość
  • EU e-Privacy Directive

    Ta strona używa ciasteczek ( cookies ) do logowania, nawigacji oraz podobnych funkcji. Używając naszej strony, zgadzasz się na zamieszczenie plików ciasteczek na twoim urządzeniu.

    Zobacz dokumenty dyrektywy - e-Privacy

Psy do adopcji

Szczeniaki

Nowo przybyłe

Psy małe

Psy duże

Psie staruszki

Roger

Psy duże

Roger trafił do schroniska 01.10.2023 z Bażantarni.

Roger to sympatyczny psiak średniej wielkości, który ma około 3 lat. Jest zadbanym, ufnym i przyjaznym w stosunku do ludzi stworzeniem.

nr karty: 208/2023

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Iskra

Psy małe

Iskra trafiła do schroniska 30.09.2023.

Iskra to śliczna suczka, która urodziła się mniej więcej 01.01.2023. Iskra jest łagodnym, lgnącym do ludzi stworzeniem.

nr karty: 205/2023

 

Froid

Psy duże

Froid trafił do schroniska 29.09.2023 z ulicy Mazurskiej.

Froid to około 3-letni pies średniej wielkości. Jest szalenie spragniony człowieka. Wierny, oddany, a do tego pełen uroku osobistego!

Potrafi bardzo ładnie spacerować na smyczy. Jest także bardzo ciekawy świata i chłonie wszelkie dźwięki, widoki, nie może się wręcz nacieszyć przebywaniem poza schroniskowym boksem!

Froid pozytywnie reaguje na suczki, w kontaktach z innymi samcami zaś bywa różnie.

nr karty: 204/2023

 

Tofik

Psie staruszki

Tofik został oddany do schroniska 04.09.2023, ponieważ opiekunka psa, ze względu na zły stan zdrowia, nie mogła się nim dłużej zajmować.

Tofik to 11-letni pies średniej wielkości. Jest typowo domowym psiakiem, który był bardzo przywiązany do swojej pani i nikogo więcej nie potrzebował do szczęścia. Daje się to zauważyć w schronisku - w stosunku do obcych sobie osób Tofik zachowuje się na razie powściągliwie, ale wierzymy, że szybko się to zmieni.

nr karty: 195/2023

 

Wandzia

Psy duże

Wandzia trafiła do schroniska 28.08.2023 z ulicy Witkiewicza.

Wandzia trafiła do schroniska 28.08.2023 z ulicy Witkiewicza. Byliśmy przekonani, że schronisko będzie tylko krótkim przystankiem na jej drodze i niedługo zostanie odebrana przez swoich opiekunów. Otrzymaliśmy jednak informację, że Wandzia najprawdopodobniej została porzucona przez byłych właścicieli… w taki sposób ta szalona dziewczyna zasiliła szeregi naszych bezdomnych podopiecznych.

Wandzia to jeszcze młodziutka, pełna energii, około roczna sunia. Jej niespotykana uroda z pewnością przyciąga uwagę! Jednak to jej charakter potrafi dokumentalnie zdobyć każde serce. W stosunku do ludzi Wandzia jest bardzo ufna i przyjazna. Jest ogromną przylepą, wprost pcha się na nasze kolana! Co tu dużo mówić - wszystko widać na filmiku, choć oddanie i czułość Wandzi można w pełni zrozumieć tylko w bliskim kontakcie z tą fantastyczną sunią!

Co ważne - Wandzia jest suczką o dość pokaźnej masie ciała (około 27 kg), której zupełnie nie jest świadoma. Jest silna oraz niedelikatna, na smyczy potrafi mocno pociągnąć swojego opiekuna.

Dla Wandzi szukamy domu bez innych zwierząt.

Wandzia to wrażliwa i nieco nieokrzesana dziewczyna, która potrzebuje konsekwentnej, doświadczonej w pracy z psami osoby. Mamy ogromną nadzieję, że już wkrótce Wandzia opuści bramy naszego schroniska i rozpocznie nowy rozdział w swoim psim życiu u boku swojego opiekuna.

nr karty: 194/2023

 

Tanana

Psy duże

Tanana trafiła do schroniska 24.08.2023 z miejscowości Gronowo Górne.

Tanana to średniej wielkości suczka, która ma około 4 lat. Jest zadbanym spokojnym i łagodnym w stosunku do ludzi stworzeniem.

nr karty: 22/EL/2023

 

Sabina

Psy duże

Sabina trafiła do schroniska 21.08.2023, ponieważ jej opiekunka, ze względów zdrowotnych, nie mogla się nią dłużej zajmować.

Sabina to dosyć duża suczka, która ma około 10 lat. Jest spokojnym i łagodnym w stosunku do ludzi stworzeniem. Do obcych zachowuje rezerwę i odstrasza ich szczekaniem. Zmiana sytuacji życiowej spowodowała, że ciężko jej odnaleźć się w schronisku i potrzebuje czasu by zaufać nowej osobie. Mimo to, nie wykazuje agresji w stosunku do pracowników i wolontariuszy.

Sabina przebywa w kojcu z samcem i suczką, toteż wiemy, że toleruje obecność innych psów.

Z pewnością była oczkiem w głowie swojej opiekunki i teraz niezmiernie trudno jest jej przyzwyczaić do nowej sytuacji…

Dla Sabiny szukamy ciepłego i kochającego domu, który zapewni jej opiekę i bezpieczeństwo do końca jej dni.

nr karty: 185/2023

 

Ramzes

Psie staruszki

Ramzes trafił do schroniska 19.09.2023, ponieważ jego opiekun zmarł.

Ramzes to mniej więcej 11-letni psiak w typie rasy amstaff.  Jest typowo domowym psem, który  źle znosi pobyt w schronisku.

nr karty: 201/2023

 

Perez

Psy duże

Perez został oddany do schroniska 18.08.2023. Osoba, która przyprowadziła psa, powiedziała nam, że kilka tygodni wcześniej znalazła go w Elblągu i chciała go zatrzymać, jednak stwierdziła, że pies do niej nie pasuje...

Perez to energiczny psiak średniej wielkości, który ma około 1 roku. Jest ufnym, wesołym i lgnącym do ludzi stworzeniem.

nr karty: 179/2023

 

Avalon

Psy duże

Avalon trafił do schroniska 11.08.2023 z ulicy Świętego Ducha.

Avalon ma w sobie ogromne pokłady energii i jest szalenie ciekawy świata. Z dziecięcą radością wita pracowników i wolontariuszy i zachęca do wspólnego spaceru.

Avalon ma pogodne usposobienie, jednak widać, że przed nim jeszcze dużo pracy nad „głową”. Psiak szybko się nakręca, podgryza smycz i próbuje dominować. Nie można przy tym zapominać, że to energiczny, silny pies.

Wymaga rozsądnego opiekuna, który konsekwentnie będzie dążył, by wyprowadzić Avalona na prostą, pokazać mu co jest dobre, a co nieakceptowalne.

Tego psiaka nikt niczego nie uczył, nikt nie poświęcił mu tyle uwagi, ile potrzebuje…

Avalon zasługuje na szczęście!

 

nr karty: 177/2023

 
PayPal:
1% dla zwierząt
Dla obsługi witryny