Zwierzęta nowo dodane na stronę:

Wiadomość
  • EU e-Privacy Directive

    Ta strona używa ciasteczek ( cookies ) do logowania, nawigacji oraz podobnych funkcji. Używając naszej strony, zgadzasz się na zamieszczenie plików ciasteczek na twoim urządzeniu.

    Zobacz dokumenty dyrektywy - e-Privacy

Psy do adopcji

Szczeniaki

Nowo przybyłe

Psy małe

Psy duże

Psie staruszki

Kika i Mika

Psy duże

Mika i Kika trafiły do schroniska już 22.06.2016. Osoby, które przywiozły je do schroniska powiedziały nam, że suczki zostały znalezione na ulicy Nowodworskiej. Jakiś czas później dowiedzieliśmy się, że suczki mieszkały tam na terenie jednej z firm, ale zaczęły "przeszkadzać", więc postanowiono się ich pozbyć...

Kika i Mika to obecnie kilkuletnie psy średniej wielkości. Obie są trochę nieufne w stosunku do ludzi, ale świetnie czują się w swoim towarzystwie, a także w towarzystwie swojego kumpla z boksu Jerrego. Zdajemy sobie sprawę, że adopcje takich psów nie należą do łatwych, a więc i nie są częste. Jednak nie chcielibyśmy, by suczki całe życie spędziły w schronisku! Zachęcamy do poznania dziewczyn i stworzenia dla nich, zapewne pierwszego w ich życiu, domu.

nr karty: 244/2016 (większa Kika - zdjęcie u góry) i 245/2016 (Mika na zdjęciu sama poniżej i pierwsza po prawej poniżej)

 

Kapselek

Psy duże

Kapselek trafił do schroniska 22.08.2017 z ulicy Skrzydlatej.

Kapselek to 1,5-roczny pies średniej wielkości. Na razie w schronisku jest troszeczkę nieufny w stosunku do nieznanych sobie osób.

nr karty: 333/2017

 

Tirana

Psie staruszki

21.08.2017 otrzymaliśmy telefoniczne zgłoszenie mówiące, iż na ulicy Obrońców Pokoju, na klatkę schodową, wszedł nikomu z okolicznych mieszkańców nieznany pies, który jest pogryziony i wystraszony. Gdy pies trafił do nas, okazało się, że rzeczywiście jest dotkliwie pogryziony, ale przez... biegające po nim pchły!!!

Widzieliśmy już naprawdę mnóstwo przypadków zaniedbań domowych "pupili", ale nadal nie przywykliśmy do czegoś takiego. Przecież Tirana, takie imię daliśmy suczce w schronisku, jest z pewnością psem, który mieszkał w mieszkaniu, wśród ludzi! Jak można dopuścić, by pies tak wyglądał i tak cierpiał!?!

Tirana jest bardzo spokojną i łagodną staruszką średniej wielkości. Mamy nadzieję, że szybko dojdzie do siebie oraz że znajdziemy dla niej odpowiedzialnych i kochających opiekunów!

nr karty: 331/2017 

Dżeki

Psy małe

Dżeki trafił do schroniska 17.08.2017, ponieważ jego opiekun zachorował.

Dżeki to około 9-letni psiak średniej wielkości. Na razie w schronisku jest bardzo zagubiony i wystraszony, ale z tego co wiemy od jego opiekuna, Dżeki to bardzo łagodne i przymilne stworzenie, które uwielbia ludzi, a zwłaszcza dzieci. Zanim znalazł się w schronisku był domowym pupilem, najlepszym przyjacielem swojego pana...

nr karty: 323/2017

 

Hektor

Psy duże

Hektor po raz pierwszy trafił do schroniska w lutym 2012 roku jako mniej więcej 8-tygodniowy szczeniak. Szybko został adoptowany, niestety 17.08.2017 znalazł się z powrotem w schronisku. Stało się tak dlatego, że jego opiekunka, ze względu na zły stan zdrowia, nie była w stanie dłużej się nim zajmować.

Hektor to typowo domowy psiak, kanapowiec, oczko w głowie swojej pani. Łagodny i przyjazny. Takim psom w schronisku jest bardzo ciężko... Czy ktoś zechce jeszcze dać mu dom?

nr karty: 326/2017

 

Goja

Psy duże

Goja trafiła do schroniska 17.08.2017 razem z Rudą z ulicy Gojawiczyńskiej. Powiedziano nam, że obie suczki błąkały się tam już od kilku dni.

Goja to średniej wielkości suczka (około 20 kg wagi), która ma mniej więcej 2-3 lata. Zarówno ona, jak i Ruda, jest bardzo uległym i łagodnym stworzeniem, które lgnie do człowieka.

nr karty: 325/2017

 

Loczek

Szczeniaki

Loczek trafił do schroniska 16.08.2017 z ulicy Janowskiej.

Loczek to mniej więcej 3-4-miesięczny szczeniak. Gdy dorośnie, będzie prawdopodobnie średniej wielkości.

nr karty: 319/2017

 

Piorun

Psy duże

Piorun trafił do schroniska 14.08.2017 z ulicy Hetmańskiej w wieku 1,5 roku.

Piorun to młody, wesoły psiak, którego rozpiera energia. Jest ufny i przyjazny w stosunku do ludzi. Wiemy, że od szczenięcia był psem domowym, jednak jakiś czas temu oddano go na teren firmy, skąd zwierzę uciekło, i dlatego błąkało się po ulicy.

nr karty: 316/2017

 

Grafi

Psy małe

Grafi po raz pierwszy trafił do schroniska w listopadzie 2015 roku jako mniej więcej 6-tygodniowe szczenię. Szybko został adoptowany, niestety 10.08.2017 oddano go z powrotem do schroniska. Powiedziano nam, że dlatego, iż urodziło się dziecko...

Grafi to obecnie 2-letni pies średniej wielkości. Jak łatwo się domyślić na razie w schronisku czuje się bardzo zagubiony. Ożywia się na spacerze, myśląc pewnie, że zaraz wróci do domu...

nr karty: 309/2017

 

Odi

Psy małe

Odi został oddany do schroniska 03.08.2017, ponieważ jego opiekun, ze względu na zmianę sytuacji życiowej, nie był w stanie się nim dłużej zajmować.

Odi to nieduży psiak, który ma około 4-5 lat. Jest typowo domowym psem, który w schronisku jest bardzo zagubiony. Wyprowadzony z boksu natychmiast szuka kontaktu z człowiekiem i przytula się do wyciągniętej dłoni... Żal ściska nam serca, gdy patrzymy na jego smutek...

nr karty: 296/2017

 
Regulamin:

PayPal:
1% dla zwierząt
Adopcje:
Godziny Otwarcia:

poniedziałek – sobota

od 12.00 do 17.00

CENNIK

zapraszamy

Dla obsługi witryny