Zwierzęta nowo dodane na stronę:

Wiadomość
  • EU e-Privacy Directive

    Ta strona używa ciasteczek ( cookies ) do logowania, nawigacji oraz podobnych funkcji. Używając naszej strony, zgadzasz się na zamieszczenie plików ciasteczek na twoim urządzeniu.

    Zobacz dokumenty dyrektywy - e-Privacy

Psy do adopcji

Szczeniaki

Nowo przybyłe

Psy małe

Psy duże

Psie staruszki

Froid

Psy duże

Froid trafił do schroniska 29.09.2023 z ulicy Mazurskiej.

Froid to około 3-letni pies średniej wielkości. Jest szalenie spragniony człowieka. Wierny, oddany, a do tego pełen uroku osobistego!

Potrafi bardzo ładnie spacerować na smyczy. Jest także bardzo ciekawy świata i chłonie wszelkie dźwięki, widoki, nie może się wręcz nacieszyć przebywaniem poza schroniskowym boksem!

Froid pozytywnie reaguje na suczki, w kontaktach z innymi samcami zaś bywa różnie.

nr karty: 204/2023

 

Bejbi

Psy duże

Bejbi trafiła do schroniska 27.09.2023 z miejscowości Ogrodniki.

Bejbi to średniej wielkości suczka, która ma około 2 lat. Jest grzeczna, łagodna i bardzo przyjazna w stosunku do ludzi.

nr karty: 3/MIL/2023

 

Sonia II

Psy małe

Sonia trafiła do schroniska 14.09.2023 razem z Yarumą, ponieważ opiekun psiaków zmarł...

Sonia to mała suczka, która urodziła się mniej więcej 30.08.2022. Jest wesołym i przyjaznym stworzeniem, które tęskni za prawdziwym domem...

nr karty: 199/2023

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Aurelion

Psy małe

Aurelion trafił do schroniska 18.09.2023 z ulicy Grunwaldzkiej.

Aurelion to średniej wielkości psiak, który ma około 2 lat. Jest zadbanym i przyjaznym w stosunku do ludzi stworzeniem. Pobyt w schronisku bardzo go stresuje, Aurelion chciałby już być z powrotem w swoim domu...

nr karty: 202/2023

 

 

 

 

Koka

Psy duże

Koka po raz pierwszy trafiła do schroniska w styczniu 2023 ze złamaną tylną łapą. Adoptowano ją w kwietniu, niestety 05.09.2023 oddano ją z powrotem do schroniska. Powiedziano nam, że Koka nie umie odpoczywać, a pozostawiona w domu sama niszczy.

Koka jest takim naszym promyczkiem, zawsze uśmiechniętym, gotowym do spaceru i zabawy. Jest przeurocza i zabawna, uwielbia „kokosić” się na ludzkich kolanach, zaczepiać i rozdawać całusy.

Doskonale czuje się w towarzystwie innych psów. Cierpliwie znosi zabiegi weterynaryjne.

Koka jest młodym psem - ma około 1,5 - 2 lata. Z pewnością cierpliwy i wyrozumiały opiekun będzie w stanie jej wszystkiego nauczyć.

nr karty: 197/2023

 

Tofik

Psie staruszki

Tofik został oddany do schroniska 04.09.2023, ponieważ opiekunka psa, ze względu na zły stan zdrowia, nie mogła się nim dłużej zajmować.

Tofik to 11-letni pies średniej wielkości. Jest typowo domowym psiakiem, który był bardzo przywiązany do swojej pani i nikogo więcej nie potrzebował do szczęścia. Daje się to zauważyć w schronisku - w stosunku do obcych sobie osób Tofik zachowuje się na razie powściągliwie, ale wierzymy, że szybko się to zmieni.

nr karty: 195/2023

 

Wandzia

Psy duże

Wandzia trafiła do schroniska 28.08.2023 z ulicy Witkiewicza.

Wandzia trafiła do schroniska 28.08.2023 z ulicy Witkiewicza. Byliśmy przekonani, że schronisko będzie tylko krótkim przystankiem na jej drodze i niedługo zostanie odebrana przez swoich opiekunów. Otrzymaliśmy jednak informację, że Wandzia najprawdopodobniej została porzucona przez byłych właścicieli… w taki sposób ta szalona dziewczyna zasiliła szeregi naszych bezdomnych podopiecznych.

Wandzia to jeszcze młodziutka, pełna energii, około roczna sunia. Jej niespotykana uroda z pewnością przyciąga uwagę! Jednak to jej charakter potrafi dokumentalnie zdobyć każde serce. W stosunku do ludzi Wandzia jest bardzo ufna i przyjazna. Jest ogromną przylepą, wprost pcha się na nasze kolana! Co tu dużo mówić - wszystko widać na filmiku, choć oddanie i czułość Wandzi można w pełni zrozumieć tylko w bliskim kontakcie z tą fantastyczną sunią!

Co ważne - Wandzia jest suczką o dość pokaźnej masie ciała (około 27 kg), której zupełnie nie jest świadoma. Jest silna oraz niedelikatna, na smyczy potrafi mocno pociągnąć swojego opiekuna.

Dla Wandzi szukamy domu bez innych zwierząt.

Wandzia to wrażliwa i nieco nieokrzesana dziewczyna, która potrzebuje konsekwentnej, doświadczonej w pracy z psami osoby. Mamy ogromną nadzieję, że już wkrótce Wandzia opuści bramy naszego schroniska i rozpocznie nowy rozdział w swoim psim życiu u boku swojego opiekuna.

nr karty: 194/2023

 

Drama

Psy duże

Drama trafiła do schroniska 18.08.2023 z ulicy Brzeskiej.

Dramie, póki co, nie dane było zagrzać gdzieś miejsca na długo. Wiemy, że bywała tu i tam, ponieważ jej „opiekunowie” nie chcieli/nie potrafili się nią należycie zająć. Zwykle zabieraliśmy ją z ulicy, aż w końcu nikt jej ze schroniska nie odebrał. I tak jest z nami do dziś.

Drama to sunia o wspaniałej osobowości. Jest młodziutka, bo ok. 3-letnia, a jej głowa pełna jest świeżości i przeróżnych pomysłów.

To cudowne, energiczne i silne stworzenie. Potrzebuje dużo ruchu, zabawy i aktywności. Poza tym przepada za ludźmi, uwielbia się przytulać i być blisko.

Bardzo lubi także towarzystwo innych psów, doskonale się przy nich czuje.

Kto pokocha tę cudowną iskierkę?

nr karty: 180/2023

 

Tanana

Psy duże

Tanana trafiła do schroniska 24.08.2023 z miejscowości Gronowo Górne.

Tanana to średniej wielkości suczka, która ma około 4 lat. Jest zadbanym spokojnym i łagodnym w stosunku do ludzi stworzeniem.

nr karty: 22/EL/2023

 

Sabina

Psy duże

Sabina trafiła do schroniska 21.08.2023, ponieważ jej opiekunka, ze względów zdrowotnych, nie mogla się nią dłużej zajmować.

Sabina to dosyć duża suczka, która ma około 10 lat. Jest spokojnym i łagodnym w stosunku do ludzi stworzeniem. Do obcych zachowuje rezerwę i odstrasza ich szczekaniem. Zmiana sytuacji życiowej spowodowała, że ciężko jej odnaleźć się w schronisku i potrzebuje czasu by zaufać nowej osobie. Mimo to, nie wykazuje agresji w stosunku do pracowników i wolontariuszy.

Sabina przebywa w kojcu z samcem i suczką, toteż wiemy, że toleruje obecność innych psów.

Z pewnością była oczkiem w głowie swojej opiekunki i teraz niezmiernie trudno jest jej przyzwyczaić do nowej sytuacji…

Dla Sabiny szukamy ciepłego i kochającego domu, który zapewni jej opiekę i bezpieczeństwo do końca jej dni.

nr karty: 185/2023

 
PayPal:
1% dla zwierząt
Dla obsługi witryny