Zwierzęta nowo dodane na stronę:

Wiadomość
  • EU e-Privacy Directive

    Ta strona używa ciasteczek ( cookies ) do logowania, nawigacji oraz podobnych funkcji. Używając naszej strony, zgadzasz się na zamieszczenie plików ciasteczek na twoim urządzeniu.

    Zobacz dokumenty dyrektywy - e-Privacy

Psy do adopcji

Szczeniaki

Nowo przybyłe

Psy małe

Psy duże

Psie staruszki

Nemo

Psy duże

Nemo trafił do schroniska 31.03.2019 z ulicy Robotniczej.

Nemo to mniej więcej 6-letni pies średniej wielkości. Jest łagodnym i przyjaźnie nastawionym do ludzi stworzeniem, które zanim znalazło się w schronisku, mieszkało w mieszkaniu.

nr karty: 110/2019

 

Jump (Tajger)

Psy duże

Jump po raz pierwszy trafił do schroniska w czerwcu 2014 roku jako mniej więcej 6-tygodniowy szczeniak. Szybko został adoptowany, niestety 13.11.2018 znalazł się znowu w schronisku. Oddano go, ponieważ pies uciekał z posesji, pomimo wysokiego ogrodzenia. I tym razem szybko udało mu się opuścić schronisko, jednak 4 miesiące później, 31.03.2019, znowu stał się naszym podopiecznym. Okazał się bowiem psem "zbyt aktywnym". Tak opisuje go jego dotychczasowy opiekun:

"Psiak z charakterem i charyzmą nie nadający się do mieszkania w bloku reagujący na podstawowe komendy. Uwielbia spacery i przestrzeń, więc idealnym miejscem będzie dla niego rodzina z domkiem i własnym miejscem dla pieska. Jak widać na zdjęciach potrafi znaleźć kontakt z innymi domowymi zwierzętami ( w tym przypadku z kotem) W stosunku do innych ludzi jest przyjazny a zabawa z dziećmi sprawia mu wielką frajdę. Jeśli chodzi o inne psy jest dość wrogo nastawiony z myślą obrony właściciela lub terenu, lecz w przypadku zaprzyjaźnionych psów, takiej sytuacji nie ma. Jak każdy piesek lubi spać, biegać, bawić się i kąpać. Potrzebna jest mu rodzina, która zapewni mu to wszystko czego my już nie możemy, z uwagi na wynajmowane mieszkanie w bloku, i zbyt małą przestrzeń. Są to prawdziwe i szczere informację oparte na faktach z życia codziennego".

nr karty: 108/2019

 

Wiesia

Psie staruszki

Wiesia trafiła do schroniska 23.03.2019 z ulicy Grottgera.

Wiesia to niemłoda już suczka średniej wielkości, która jest spokojnym i łagodny stworzeniem.

nr karty: 103/2019


 

Roxi

Psy duże

Roxi po raz pierwszy trafiła do schroniska w grudniu 2011 roku jako mniej więcej 3-miesięczny szczeniak. Po trzech miesiącach została adoptowana. 20.03.2019 otrzymaliśmy zgłoszenie, że suczce dzieje się krzywda. Nie czekając przywieźliśmy ją z powrotem do schroniska - zabiedzoną, wychudzoną, przerażoną...

Okazało się, że jakiś czas temu, opiekunka Roxi wyjechała, zostawiając psa pod opieką córki, a ta przywiązała Roxi do kaloryfera w swoim mieszkaniu! Nie karmiła jej, nie wyprowadzała jej na dwór - biedna suczka załatwiała się tam, gdzie stała. Byliśmy załamani widząc, do jakiego stanu ją doprowadzono...

Teraz będziemy zaciekle walczyć, by przywrócić tej skrzywdzonej, przerażonej istocie wiarę w lepszy los, wiarę, że są również ludzie, którzy nie krzywdzą, lecz troszczą się i kochają. Jeśli jesteś takim człowiekiem i chcesz pomóc Roxi - nie czekaj! Adoptuj!

 

nr karty: 100/2019

 

Warna

Psy duże

Warna przebywa w schronisku od 17.03.2019. Trafiła tutaj z ulicy Orzechowej.

Warna to przesympatyczna, spokojna suczka w średnim wieku wyglądem przypominająca owczarka kaukaskiego. Jak dotąd nie wchodzi w konflikty z innymi psami.

nr karty: 96/2019

 

Ziutek

Psie staruszki

Ziutek trafił do schroniska 16.03.2019, ponieważ jego opiekun zmarł.

Ziutek to średniej wielkości pies w podeszłym wieku. Jest już niedołężnym staruszkiem, który ma problemy z chodzeniem. Obawiamy się, że niewiele życia już mu zostało i nie chcemy, by spędził ten czas w schronisku! Pilnie szukamy dla niego nowych opiekunów!

nr karty: 96/2019

 

Tolek

Psy małe

Tolek trafił do schroniska 15.03.2019 razem ze Śnieżką, oddany przez swojego opiekuna.

Tolek to średniej wielkości psiak w średnim wieku. Jest łagodnym i przyjaźnie nastawionym do otoczenia zwierzęciem, bardzo wiernym i oddanym. Przez lata opiekun psa wypuszczał go samopas "na spacer" i, bez względu na porę roku, pozwalał psu godzinami biegać po osiedlu lub leżeć pod balkonem. I chociaż wielokrotnie pracownicy schroniska i osoby postronne próbowały go złapać, by dać mu schronienie i znaleźć odpowiedzialnych opiekunów, Tolek nigdy na to nie pozwolił, zawsze uciekał. W końcu jednak jego właściciel sam zdecydował się oddać psa, a razem z nim małą Śnieżkę, podobno podrzuconą mu przez członka rodziny.

Teraz szukamy dla Tolka odpowiedzialnych opiekunów, którzy będą dbali o bezpieczeństwo swojego pupila i pokażą mu, jak naprawdę powinno wyglądać życie u boku kochającego człowieka.

nr karty: 94/2019

 

Nina

Psy duże

Nina trafiła do schroniska 12.03.2019 miejscowości Nowy Dwór w gm. Elbląg.

Nina to kilkuletnia (3-5 lat?) suczka średniej wielkości. W stosunku do ludzi jest przyjazna.

nr karty: 4/EL/2019

 

Pasja

Psy duże

Pasja trafiła do schroniska 09.03.2019 z ulicy Piaskowej.

Pasja to dorosła suczka średniej wielkości. Jest łagodnym i spokojnym psem, przyjaźnie nastawionym do ludzi.

nr karty: 88/2019

 

Czaki (Wera)

Psy duże

Czaki trafiła do schroniska 16.02.2019 z ulicy Polnej.

Czaki to 10-letnia suczka średniej wielkości. Zanim znalazła się w schronisku, mieszkała w mieszkaniu i nie sprawiała żadnych problemów. Czaki to spokojna suczka, która w stosunku do ludzi jest bardzo  przyjazna. W stosunku do innych psów jest dominująca.

nr karty: 60/2019

 
Regulamin:

PayPal:
1% dla zwierząt
Adopcje:
Godziny Otwarcia:

poniedziałek – sobota

od 12.00 do 17.00

CENNIK

zapraszamy

Dla obsługi witryny