Zwierzęta nowo dodane na stronę:

Wiadomość
  • EU e-Privacy Directive

    Ta strona używa ciasteczek ( cookies ) do logowania, nawigacji oraz podobnych funkcji. Używając naszej strony, zgadzasz się na zamieszczenie plików ciasteczek na twoim urządzeniu.

    Zobacz dokumenty dyrektywy - e-Privacy

Psy do adopcji

Szczeniaki

Nowo przybyłe

Psy małe

Psy duże

Psie staruszki

Kaspi

Psy małe

Kaspi po raz pierwszy trafił do schroniska w listopadzie 2013. Pomimo tego, że był ufnym i zadbanym psem, właściciel się po niego nie zgłosił. W lutym udało mu się opuścić schronisko, ale niedługo cieszył się życiem "na wolności". 16.05.2014 został oddany do schroniska. Opiekun psa powiedział nam, że nie poradzili sobie z wychowaniem psa i Kaspi pozostawiony sam w domu niszczy.

Kaspi to młody (około 2-letni), nieduży pies. Jest przyjazny i łagodny. Z pewnością da się go jeszcze wszystkiego nauczyć. Potrzeba tylko cierpliwości i dobrej woli.

nr karty: 167/2013

 

 

Ami

Psie staruszki

Ami został oddany do schroniska 02.04.2014 po śmierci swojej właścicielki.

Ami jest psem średniej wielkości i ma około 10 lat. Jest spokojny i przyjazny w stosunku do ludzi.

nr karty: 107/2014

 

 

 

Agnes

Psy duże

Agnes przebywa w schronisku od 17.12.2013. Jest to młoda suczka średniej wielkości.

Gdy Agnes znalazła się w schronisku, była przerażona i bardzo nieufna. Nie wiemy, czy jej zachowanie wynikało z faktu, że tak bardzo skrzywdził człowiek, czy może z faktu, że była psem dzikim, psem, który nigdy nie miał kontaktu z człowiekiem. Proces jej resocjalizacji jest żmudny i czasochłonny. Suczka potrzebuje spokoju i cierpliwego opiekuna.

nr karty: 501/2013

 


 
 

Bella

Psy duże

Bella przebywa w schronisku od 09.12.2013. Trafiła tutaj z ulicy Żuławskiej, gdzie podobno błąkała się od kilku dni.

Bella to duża, kilkuletnia suka. Jest przyjazna w stosunku do ludzi. Nie przepada za towarzystwem psów.

nr karty: 493/2013

 

Hinka

Psy małe

Hinka trafiła do schroniska 08.11.2013 w wyniku interwencji.

Hinka to nieduża, ok. 5-letnia suczka o szorstkim włosie. Jest łagodna, ufna i bardzo przyjazna w stosunku do ludzi. Z ciekawością obserwuje każdego, kto wejdzie do jej boksu, a kiedy się ją zawoła i zacznie głaskać - Hinka z każdą chwilą coraz bardziej się otwiera, wchodzi na kolana, wpycha głowę pod ramię, rozdaje buziaki.
Często bierze udział w Biegu na 6 łap - raz jej opiekunką była mała dziewczynka, wobec której Hinka była bardzo łagodna i przyjazna.
Na spacerach zachowuje się spokojnie, ładnie chodzi na smyczy. W kontaktach z innymi psami przyjmuje raczej postawę uległą.
Można powiedzieć, że schronisko to chyba najlepsze, co ją dotąd w życiu spotkało. Tutaj ma ciepłą budę, pełną miskę... Hinka do pełni szczęścia potrzebuje własnego człowieka, który pokaże jej uroki życia poza schroniskowym boksem.

nr karty: 442/2013

 

Robin

Psy duże

Robin przebywa w schronisku od 20.10.2013.

Robin to dorosły, duży, szorstkowłosy pies. Ma około 4 lat. Zachowuje się spokojnie.

nr karty: 402/2013

 

Atos

Psy duże

Atos trafił do schroniska 16.09.2013. Pies przez kilka dni widywany był w parku Kajki - wydawał się zdezorientowany i zagubiony.

Trochę mu zajęło, by przystosować się do panujących tutaj warunków - był przerażony, nie chciał się nawet ruszać... Nie znamy dokładnie jego przeszłości, ale jedno jest pewne - miał dom. I tylko ze względu na ludzką bezmyślność znalazł się w schronisku. Atos jest psem poczciwym aż do bólu. Tak wiele można zrozumieć, kiedy patrzy na nas tymi swoimi mądrymi, przenikliwymi oczami... Zupełnie jakby zapewniał, że mimo tego, iż człowiek zawiódł go na całej linii - on będzie zawsze wierny. Nie wystawia łap za kraty i nie biega jak szalony po boksie. Tylko stoi i patrzy. Pobyt w schronisku znosi z tak olbrzymią pokorą, że nie wiemy, czy stracił już nadzieję na to, że ktoś go pokocha, czy może jest tak cwany i wie, że swoim spojrzeniem w końcu kogoś "kupi". Atos jest spokojny, cierpliwy i ładnie chodzi na smyczy. Bardzo lubi towarzystwo innych psów. Niestety jest też duży, czarny i nie pierwszej młodości, a powszechnie wiadomo, że takim najtrudniej jest opuścić schronisko. No, ale przecież nie ma rzeczy niemożliwych...

nr karty: 356/2013

 

 

Dexter

Psy duże

Dexter przebywa w schronisku od 18.08.2013. Gdy się tutaj znalazł, miał około 2 lat.

Dexter jest młodym psem średniej wielkości. Jest przyjazny w stosunku do ludzi.

nr karty: 317/2013

 

Ziomek

Psy duże

Ziomek trafił do schroniska 29.07.2013 w wieku około 2 lat.

Ziomek jest psem średniej wielkości, który w stosunku do człowieka jest ufny i przyjazny.

nr karty: 288/2013

 

Gizmo

Psy duże

Gizmo trafił do schroniska 16.06.2013 w wieku około 1,5 roku.

Gizmo jest kudłatym psem średniej wielkości. Jest trochę płochliwy ale przyjazny w stosunku do ludzi.

nr karty: 241/2013

 

 
Regulamin:

PayPal:
1% dla zwierząt
Adopcje:
Godziny Otwarcia:

poniedziałek – sobota

od 12.00 do 17.00

CENNIK

zapraszamy

Dla obsługi witryny