Zwierzęta nowo dodane na stronę:

Wiadomość
  • EU e-Privacy Directive

    Ta strona używa ciasteczek ( cookies ) do logowania, nawigacji oraz podobnych funkcji. Używając naszej strony, zgadzasz się na zamieszczenie plików ciasteczek na twoim urządzeniu.

    Zobacz dokumenty dyrektywy - e-Privacy

Psy do adopcji

Szczeniaki

Nowo przybyłe

Psy małe

Psy duże

Psie staruszki

Dingo

Psie staruszki

Dingo po raz pierwszy trafił do schroniska w 2010 roku. Od tamtej pory dwa razy go adoptowano i dwa razy oddano z powrotem do schroniska. Najpierw dlatego, że pozostawiony sam w domu wył i drapał w drzwi, później dlatego, że uciekał z kojca i ganiał owce...

Dingo nadal tęsknie wypatruje człowieka, który zabierze go do domu. Człowieka, który da mu prawdziwy dom i zapewni taką dawkę ruchu i wrażeń, że pies nie będzie musiał ani wyć ani uciekać, by zwrócić na siebie uwagę.

Dingo jest obecnie mniej więcej 13-letni psem średniej wielkości (luty 2021). Jest przyjazny w stosunku do ludzi. W kontakcie z obcymi psami bywa konfliktowy.

nr karty: 210/2012

*Zdjęcia zostały zrobione w lutym 2021r.

 

 

 

Hestia

Psie staruszki

Hestia przebywa w schronisku od 15.01.2011. Trafiła do nas w wieku około 1,5 roku.

Tak w listopadzie 2020 opisała ją wolontariuszka Justyna:

Hestia jest jednym z tych psów, w którym nadal drzemie dusza szczeniaka. Za każdym razem gdy wie, że za chwilę czeka ją spacer, biega i skacze radośnie po boksie. Kocha spacery ze wszystkimi, nie ważne czy jest to osoba, którą zna od lat, czy osoba, która przyszła do niej pierwszy raz. Ta suczka jest bardzo pocieszna, kocha ludzi, a ludzie kochają ją. Każdy, kto ją pozna, uważa, że jest bardzo sympatyczna. Hestia ma w sobie dużo energii i siły, której nie jest świadoma, na smyczy potrafi ciągać. Oczywiście po dłuższym spacerze zwalnia i idzie tempem człowieka, który prowadzi ją na smyczy. Ta suczka uwielbia zabawę, bieganie i wygłupy. Jej drugie imię to woda, nie przepuści żadnej kąpieli w rzeczce czy baseniku, temperatura nie jest ważna, do wody wejdzie zawsze z wielką przyjemnością. Zabiegi pielęgnacyjne nie są dla niej żadnym problemem, zawsze daje się wyczesać bez problemu. Podczas wizyty w psim spa również jest grzeczna.

Hestia dobrze dogaduje się tylko z psami swojej wielkości. Niestety suczek nie toleruje, a na spacerach na inne psy szczeka.

Jedyne czego ta suczka potrzebuje, to człowiek, który pójdzie z nią na długi spacer i obdaruje dużą ilością ciepła i miłości.

nr karty: 24/2011

 

Pucek

Psy duże

Pucek to około 11-letni, szorstkowłosy pies średniej wielkości, dla którego schronisko jest domem już od 13.10.2011.
Pucek w stosunku do ludzi jest ufny i bardzo przyjazny. Nie da przejść obok siebie obojętnie - patrzy błagalnie swoimi bursztynowymi oczami i wyciąga zza krat łapy, prosząc o chwilę czułości. Radości nie ma końca, gdy przyjdzie jego kolej na spacer. Pucek chętnie rozdaje buziaki i opiera się o kolana opiekuna - robi wszystko, by być jak najbliżej człowieka.
Na spacerach Pucek jest wulkanem energii i z początku niełatwo nad nim zapanować. Z czasem jednak, kiedy pierwsze emocje opadną - uspokaja się i całkiem ładnie chodzi na smyczy.
Nie akceptuje towarzystwa innych samców, natomiast z suczkami żyje w zgodzie.


Pucka nieodpowiedzialni ludzie zawiedli już dwukrotnie. Mimo tego, że minęło już 10 lat, odkąd Pucek mieszka w schronisku, wciąż mamy nadzieję, że ktoś go pokocha...

 

nr karty: 523/2011

 

 
PayPal:
1% dla zwierząt
Dla obsługi witryny