Adopcje:
Godziny Otwarcia:

poniedziałek – sobota

od 12.00 do 17.00

CENNIK

zapraszamy

Wiadomość
  • EU e-Privacy Directive

    Ta strona używa ciasteczek ( cookies ) do logowania, nawigacji oraz podobnych funkcji. Używając naszej strony, zgadzasz się na zamieszczenie plików ciasteczek na twoim urządzeniu.

    Zobacz dokumenty dyrektywy - e-Privacy

Psy do adopcji

Szczeniaki

Nowo przybyłe

Psy małe

Psy duże

Psie staruszki

Tina

Nowo przybyłe

Tina po raz pierwszy trafiła do schroniska w lutym 2013 roku w wieku około 1,5 roku. Prawie rok czekała na adopcję i wreszcie się udało.

Niestety 24.08.2015 otrzymaliśmy smutną informację, iż jej pani zmarła. I tak oto Tina po raz drugi znalazła się w schronisku.

Tina to mała, nieśmiała suczka. Zarówno dwa lata temu jak i teraz w schronisku jest przestraszona i zagubiona. Wiemy jednak, że jest grzecznym i ułożonym psem, który jest przyzwyczajony do życia w mieszkaniu. Wiemy również, że jest przyzwyczajona do obecności kotów, gdyż mieszkanie dzieliła z kotką, która także trafiła do nas.

Właścicielka Tiny bardzo o nią dbała i bardzo chcielibyśmy, by szybko znalazła się osoba, która zechce znowu otoczyć Tinę taką opieką.

nr karty: 324/2015

 

Kostra

Psy małe

Kostra przebywa w schronisku od 07.07.2015.

Kostra to mała suczka, która ma około 2 lat. Początkowo w schronisku była bardzo wystraszona i nieufnie traktowała obce sobie osoby. Z czasem jednak przyzwyczaiła się do nowych warunków. Teraz Kostra chętnie wskakuje na ręce ukochanego przez siebie pracownika i daje mu buziaki. Kostra nie jest nauczona chodzenia na smyczy, ale jest młodym psem, z pewnością więc odpowiedni opiekun wszystkiego jeszcze może jej nauczyć.

nr karty: 252/2015

 

 

Norwid

Nowo przybyłe

Norwid trafił do schroniska 24.08.2015 z ulicy Pływackiej.

Norwid to dosyć duży pies, który ma około 2 lat. Jest zadbany i przyjazny w stosunku do ludzi. Czeka na swojego właściciela.

nr karty: 325/2015

 

Pepsi

Szczeniaki

Pepsi trafiła do schroniska 17.08.2015 w wieku około 5-6 miesięcy.

Pepsi jest teraz średniej wielkości suczką, która jeszcze trochę urośnie. Jest przyjazna w stosunku do ludzi i innych psów.

nr karty: 320/2015

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Stefek

Nowo przybyłe

Stefek przebywa w schronisku od 20.08.2015. Powiedziano nam, że kilka dni wcześniej został znaleziony na ulicy Stefczyka.

Stefek to mały pies, który ma około 3 lat. Jest zadbany i przyjazny w stosunku do ludzi. Osoba, która przyprowadziła go do schroniska, mówiła, że w domu pies zachowuje się grzecznie i spokojnie, potrzeby fizjologiczne załatwia tylko na dworze. Zdarza się, że szczekaniem reaguje na obcych.

Stefek czeka na swojego właściciela, lub osobę chętną do adopcji.

nr karty: 323/2015

 

Lider

Nowo przybyłe

Lider trafił do schroniska 18.08.2015 z ulicy Kościuszki.

Lider to mniej więcej 1-roczny pies średniej wielkości. Jest zadbany, ufny i przyjazny. Czeka na swojego właściciela.

nr karty: 322/2015

 

Bella

Nowo przybyłe

Bella przebywa w schronisku od 13.08.2015.

Bella to mniej więcej 1-roczna suczka średniej wielkości wyglądem przypominająca amstaffa. Jest łagodna i przyjazna w stosunku do ludzi, wręcz lgnie do człowieka, który okazuje jej uwagę. Na spacerze jest grzeczna, ładnie chodzi na smyczy, a spuszczona z niej pilnuje się opiekuna. Zna komendę "siad", pewnie więc bez problemu nauczy się i innych. W stosunku do innych psów bywa agresywna.

nr karty: 318/2015

 

 

 

 

 

 

Sklejka

Nowo przybyłe

Sklejka przebywa w schronisku od 14.08.2015. Trafiła tutaj z miejscowości Jagodno w wieku około 1-2 lata.

Sklejka to średniej wielkości suczka, która w pierwszym kontakcie z człowiekiem jest trochę lękliwa i nieufna.

nr karty: 319/2015

 

 

Irenka

Psy małe

Irenka po raz pierwszy znalazła się w schronisku w maju 2011 roku. Miała wtedy około 2 lat. Na adopcję czekała półtora roku, ale wreszcie się udało. Niestety 03.07.2015 ponownie trafiła do schroniska. Powodem była poważna choroba jej właścicielki.

Irenka to nieduża suczka, która słabo widzi. Nie jest zbyt wylewna w kontaktach z człowiekiem, ale gdy ktoś już zyska jej zaufanie, Irenka nie odstępuje go na krok. Zgadza się z innymi psami, a w boksie mieszka z Dziadkiem.

nr karty: 244/2015

 

Elmira

Nowo przybyłe

Elmira po raz pierwszy trafiła do schroniska w grudniu 2010 roku jako mniej więcej 2-letnia suczka. Długo czekała na adopcję - aż do stycznia 2014 roku, ale niedługo cieszyła się życiem "na wolności" - 13.08.2015 została oddana z powrotem do schroniska. Powiedziano nam, że suczka źle wywiązuje się ze swojego zadania, tj. pilnowania posesji, ponieważ nie szczeka. Jej opiekun zdecydował więc, że wymieni Elmirkę na "inny model"...

Teraz Elmirka jest suczką w średnim wieku, do tego bardzo otyłą. W stosunku do ludzi jest łagodna i bardzo przyjazna. W stosunku do innych suk bywa dominująca.

nr karty: 317/2015