Zwierzęta nowo dodane na stronę:

Wiadomość
  • EU e-Privacy Directive

    Ta strona używa ciasteczek ( cookies ) do logowania, nawigacji oraz podobnych funkcji. Używając naszej strony, zgadzasz się na zamieszczenie plików ciasteczek na twoim urządzeniu.

    Zobacz dokumenty dyrektywy - e-Privacy

Psy do adopcji

Szczeniaki

Nowo przybyłe

Psy małe

Psy duże

Psie staruszki

Bodzio

Nowo przybyłe

Bodzio po raz pierwszy trafił do schroniska w styczniu 2018 jako mniej więcej 1-roczny psiak. Długo czekał na adopcję - dopiero w kwietniu 2019 roku został adoptowany. Niestety 12.06.2019 znalazł się z powrotem w schronisku - powodem oddania go był fakt, że Bodzio niszczył w mieszkaniu - obgryzał meble, zdzierał tapety, itp. Opiekunowie zapewniali nas, że psiak miał towarzystwo, chodził na długie spacery, a jednak, mimo wszystko, niszczył.

Bodzio jest drobnym psem średniej wielkości - wesołym , przyjaznym i pełnym energii. W stosunku do ludzi jest łagodny i serdeczny. Nie wchodzi w konflikty z innymi psami. Boi się kotów.

nr karty: 193/2019

 

Husar

Nowo przybyłe

Husar trafił do schroniska 11.06.2019 w wyniku interwencji. Pies był zaniedbany - wychudzony, brudny i śmierdzący, w dodatku rzadko wyprowadzany na dwór, a w mieszkaniu trzymany na uwięzi...

Husar to duży pies, który urodził się mniej więcej 21.02.2017. Mimo wszystko jest przyjaznym i lgnącym do ludzi stworzeniem. Szukamy dla niego odpowiedzialnych opiekunów, dla których będzie nie zabawką, a członkiem rodziny!

nr karty: 192/2019

 

Kwinta

Szczeniaki

Kwinta trafiła do schroniska razem ze swoim bratem Kwitem.

Szczenięta mają około 7 tygodni. Gdy dorosną, będą prawdopodobnie średniej wielkości lub duże.

nr karty: 191/2019

 

Szeli

Nowo przybyłe

Szeli trafiła do schroniska 09.06.2019 z ulicy Górnośląskiej.

Szeli to średniej wielkości suczka, która ma około 1-2 lata. Jest bardzo łagodna i po prostu przerażona pobytem w schronisku. Czy ktoś jej szuka?

nr karty: 186/2019

 

Wiktor

Nowo przybyłe

Wiktor trafił do schroniska 07.06.2019 w wyniku interwencji.

Wiktor to duży pies, który ma około 13 lat. Jest łagodnym i bardzo przyjaznym w  stosunku do ludzi zwierzęciem.

nr karty: 185/2019

 

Balbina

Nowo przybyłe

Balbina trafiła do schroniska 06.06.2019 z ulicy Obrońców Pokoju.

Balbina to nieduża suczka, która ma około 9 miesięcy. Jest ufnym i przyjaznym w stosunku do ludzi i innych psów zwierzęciem.

nr karty: 184/2019

 

Wero

Nowo przybyłe

Wero trafił do schroniska 06.06.2019 z ulicy Obrońców Pokoju.

Wero to mały psiak, który ma około 5 lat. W stosunku do kobiet jest przyjaznym stworzeniem, które chętnie wskakuje na kolana, w stosunku do mężczyzn na razie jest trochę nieufny.

nr karty: 183/2019

 

Pixel II

Nowo przybyłe

Pixel został oddany do schroniska 03.06.2019 przez swoich opiekunów, ponieważ zachowywał się agresywnie w stosunku do wszystkich dzieci, poza swoją 10-letnią opiekunką. Opiekunowie podejrzewają, ze działo się tak z powodu zazdrości o tę 10-letnią dziewczynkę właśnie. Wpływ na zmianę w jego zachowaniu mogła też mieć przeprowadzka.

Pixel to mieszaniec jack russell terriera i chihuahua, który urodził się 05.07.2017. Zanim znalazł się w schronisku mieszkał w mieszkaniu i nie sprawiał żadnych problemów, poza wyżej wspomnianym. Psiak jest nauczony, by swoje potrzeby fizjologiczne załatwiać na podwórku, pozostawiony w domu sam nie wyje i nie niszczy. Nigdy nie przejawiał agresji w stosunku do osób dorosłych.

Dla tego malucha szukamy odpowiedzialnych opiekunów, którzy zapewnią mu stabilność i poczucie bezpieczeństwa i będą potrafili zapanować nad jego wybuchami agresji.

nr karty: 181/2019

 

Wespa

Szczeniaki

Wespa trafiła do schroniska 07.05.2019 razem ze swoim rodzeństwem z miejscowości Dłużyna. Szczenięta znaleziono w polu, daleko od zabudowań. Psiaki miały wtedy około 3 miesięcy.

Wespa była ranna, prawdopodobnie w wyniku potrącenia przez samochód. Musiała przejść skomplikowaną operację tylnej łapki, niestety jednak jest mało prawdopodobne, by łapka wróciła do pełnej sprawności. Wespa od razu zamieszkała w tzw. domu tymczasowym u kierowniczki schroniska, ale teraz czuje się już na tyle dobrze, że może szukać nowych opiekunów, u których mieszkać będzie już na stałe.

Wespa to przymilna, kochająca ludzi suczka, która dobrze czuje się również w towarzystwie innych psów a także kotów. Gdy dorośnie, będą prawdopodobnie średniej wielkości lub duża.

nr karty: 9/EL/2019

 

 

Dżony

Nowo przybyłe

Dżony został oddany do schroniska 02.06.2019 przez swoich opiekunów z powodu zbliżającego się powiększenia rodziny.

Dżony to mniej więcej 3-letni pies średniej wielkości (urodzony w 2016 roku). Jest przyjaznym i wesołym stworzeniem. Zanim znalazł się w schronisku mieszkał w mieszkaniu. Nie jest przyzwyczajony do pozostawania w domu samemu.

nr karty: 179/2019

 
Regulamin:

PayPal:
1% dla zwierząt
Adopcje:
Godziny Otwarcia:

poniedziałek – sobota

od 12.00 do 17.00

CENNIK

zapraszamy

Dla obsługi witryny