Adopcje:
Godziny Otwarcia:

poniedziałek – sobota

od 12.00 do 17.00

CENNIK

zapraszamy

Wiadomość
  • EU e-Privacy Directive

    Ta strona używa ciasteczek ( cookies ) do logowania, nawigacji oraz podobnych funkcji. Używając naszej strony, zgadzasz się na zamieszczenie plików ciasteczek na twoim urządzeniu.

    Zobacz dokumenty dyrektywy - e-Privacy

Psy do adopcji

Szczeniaki

Nowo przybyłe

Psy małe

Psy duże

Psie staruszki

Reksio

Nowo przybyłe

Pomagamy w znalezieniu nowych opiekunów dla 5-letniego Reksia.

Reksio to piękny mieszaniec wielkości labradora. Ma 5 lat. Dotychczas strzegł domu swoich opiekunów, teraz, z powodu ich wyjazdu zagranicę, szuka nowego domu. Jeżeli szybko nie zaskarbi sobie czyjegoś serca, zostanie oddany do schroniska.

Reksio jest przyzwyczajony do mieszkania na podwórku i nigdy nie próbował z niego uciekać. Podczas dużych mrozów Reksio swoje schronienie miał w domu, dzięki czemu wiadomo, że i tam zachowuje się spokojnie. Reksio jest bardzo posłusznym i grzecznym psem, który reaguje na komendy: siad, zostaw, stój itp. Potrafi chodzić na smyczy, nie wyrywa się, nie ciągnie.  W domu, w którym mieszkał, były małe dzieci, do których obecności pies jest przyzwyczajony. Nigdy nie wykazywał agresji.

 

Baxter

Szczeniaki

Baxter został znaleziony na ulicy Kościuszki 27.01.2015 i przywieziony do schroniska. Na szczęście jeszcze tego samego dnia trafił do tzw. domu tymczasowego, gdzie teraz oczekuje na adopcję.

Baxter to mniej więcej 2-miesięczy szczeniak, który, gdy dorośnie, prawdopodobnie będzie średniej wielkości. Dzięki jego tymczasowym opiekunom wiemy, że szybko się uczy, jest posłuszny i karny. Dzięki częstym spacerom w ciągu dnia, Baxter już nauczył się, że swoje potrzeby fizjologicznie należy załatwiać na zewnątrz. Jak każdy szczeniak, jest pełen energii, wesoły i chętny do zabawy. 

nr karty: 29/2015

 

Łajka

Nowo przybyłe
Łajka po raz pierwszy trafiła do schroniska oddana  przez swojego właściciela 28.08.2014. Mężczyzna, z uwagi na swój stan zdrowia, nie był w stanie zapewnić jej właściwej opieki. Dwa miesiące później została adoptowana i zamieszkała na terenie firmy. Niestety 26.01.2015 znalazła się z powrotem w schronisku.

Łajka to piękna, duża suczka, która obecnie (styczeń 2015) ma około 1,5 roku. W pierwszym kontakcie z człowiekiem jest trochę bojaźliwa, ale gdy tylko przekona się, że nie ma się wobec niej złych zamiarów, bardzo lgnie do człowieka. 

nr karty: 28/2015 

 

Mercedes

Nowo przybyłe

Mercedes trafiła do schroniska 26.01.2015 z ulicy Wyspiańskiego. Podobno suczka przez wiele godzin była przywiązana pod sklepem.

Mercedes to mniej więcej 5-miesięczny szczeniak. Jest nieduża i niewiele już urośnie. Mercedes to wesoła i pełna energii suczka. Czeka na swojego właściciela lub osobę chętną do jej adoptowania.

nr karty: 27/2015

 

Kaps

Nowo przybyłe

Kaps przebywa w schronisku od 25.01.2015. Trafił tutaj z ulicy Malborskiej.

Kaps to młody pies (około 1-2-letni) w typie rasy amstaff. Jest zadbany i przyjazny. Czeka na swojego właściciela.

nr karty: 25/2015

 

Jogi

Nowo przybyłe

Szukamy domu dla psa o imieniu Jogi, który obecnie przebywa w tzw. domu tymczasowym, czyli do czasu znalezienia dla niego nowego opiekuna.

Jogi to mniej więcej dwuletni pies średniej wielkości, który prawdopodobnie wśród swoich przodków miał psa rasy border collie. Jest posłusznym i szybko uczącym się młodym psiakiem, który uwielbia zabawę i spacery. Bardzo lubi towarzystwo człowieka - szybko się przywiązuje i najchętniej nie odstępuje swojego opiekuna ani na krok. Obecnie mieszka z innym psem i kotem, w stosunku do których również jest przyjazny. Pozostawiony sam w domu nie szczeka i nie niszczy. Z tego co nam wiadomo, wcześniej mieszkał w domu z małymi dziećmi.

Liczymy na to, że Jogi szybko zaskarbi sobie czyjeś serce, i nie będzie musiał trafić do schroniska!

nr karty: 24/2015

 

Sandra

Nowo przybyłe

Sandra trafiła do schroniska 15.01.2015. Suczka została oddana, ponieważ jej właścicielka nie potrafiła zapewnić jej właściwej opieki.

Sandra to kilkuletnia suczka średniej wielkości. Jest trochę płochliwa, ale przyjazna w stosunku do ludzi. 

nr karty: 16/2015

 

Agrafka

Nowo przybyłe

Agrafka trafiła do schroniska do 21.01.2015 z ulicy Podgórnej.

Agrafka to nieduża, kudłata suczka, która nie jest już młoda i bardzo słabo widzi. Gdy do nas trafiła była bardzo zaniedbana. Jej długa sierść była skołtuniona i posklejana w dredy, po jej ciele biegały pchły.

Nie czekamy na właściciela Agrafki, bo to prawdopodobnie on dopuścił do takiego zaniedbania. Czekamy na odpowiedzialną osobę, która da Agrafce bezpieczny, spokojny dom, otoczy opieką i troską.

nr karty: 23/2015

 

 

Gufi

Nowo przybyłe

Gufi przebywa w schronisku od 19.01.2015. Trafił tutaj z ulicy Słonecznej.

Gufi to dosyć duży, zadbany i przyjazny pies. Czeka na swojego właściciela.

nr karty: 22/2015

 

Joka

Nowo przybyłe

Joka trafiła do schroniska 19.01.2015 z ulicy Fromborskiej.

Joka to starsza suczka średniej wielkości.  Czeka na swojego właściciela.

nr karty: 21/2015