Adopcje:
Godziny Otwarcia:

poniedziałek – sobota

od 12.00 do 17.00

CENNIK

zapraszamy

Wiadomość
  • EU e-Privacy Directive

    Ta strona używa ciasteczek ( cookies ) do logowania, nawigacji oraz podobnych funkcji. Używając naszej strony, zgadzasz się na zamieszczenie plików ciasteczek na twoim urządzeniu.

    Zobacz dokumenty dyrektywy - e-Privacy

Psy do adopcji

Szczeniaki

Nowo przybyłe

Psy małe

Psy duże

Psie staruszki

Pluszka

Szczeniaki

Pluszka trafiła do schroniska 26.02.2015 z parku Modrzewia.

Pluszka to mała i drobna suczka, która ma około 7 miesięcy.  Gdy dorośnie, będzie niedużym psem.

nr karty: 73/2015

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Alfred

Nowo przybyłe

Alfred przebywa w schronisku od 17.02.2015.

Alfred to mniej więcej 5-letni pies średniej wielkości. Zachowuje się przyjaźnie i lubi kontakt z człowiekiem. Jak dotąd nie wchodzi w konflikty z innymi psami.

nr karty: 66/2015

 

 

Misiek

Psie staruszki

Misiek trafił do schroniska 17.10.2013 w wyniku interwencji. Ten starszy już psiak całe swoje życie trzymany był na uwięzi, przywiązany do beczki, która nie stanowiła dla niego żadnego schronienia przed mrozem, wiatrem, czy zacinającym deszczem. Karmiony był sporadycznie i byle czym, jego sierść była brudna, skołtuniona i pełna rzepów.

Teraz Misiek jest dobrze odżywionym i zadbanym psem. W schroniskowym boksie, który dzieli z innym psami, zachowuje się spokojnie, nie stwarza żadnych problemów. W stosunku do ludzi jest przyjazny.  Bardzo byśmy chcieli, by w jesieni życia udało mu się jeszcze poznać, czym jest prawdziwy dom.

nr karty: 395/2013

zdjęcie z dnia przyjęcia Miśka do schroniska:

 

Borys/Sol

Psy duże

Borys mieszka w schronisku już od 4 lat. Trafił tutaj 28.02.2011 z terenu opuszczonej fabryki, gdzie wałęsał się od jakiegoś czasu razem z innymi psami. 

Początkowo Borys był wystraszonym i nieufnym psem,  który unikał bliskiego kontaktu z człowiekiem. Wszystko zmieniło się, gdy trafił pod skrzydła Ani, pracownicy biura adopcyjnego. To dzięki jej odwadze, cierpliwości i poświęceniu, Borys przekonał się, że są ludzie, którzy chcą dla niego dobrze, ludzie, którym można zaufać. Na spacerach z Anią Borys jest pogodnym i wesołym psem, który bawi się z innymi psami i chętnie biega za patykiem. Gdy przebywa z nią w biurze adopcyjnym, jest cichy, spokojny i grzeczny.

Borys ma teraz (luty 2015) z pewnością ponad 6 lat i jest psem średniej wielkości. Schronisko to prawdopodobnie najbliższe domowi miejsce, jakie zna. Szukamy dla niego odpowiedzialnego, cierpliwego i wyrozumiałego opiekuna, który pokaże mu, jak wygląda świat bez krat.

nr karty: 87/2011

 

Pączek

Szczeniaki

Pączek trafił do schroniska 23.02.2015.

Pączek to około 8-tygodniowy szczeniak. Gdy dorośnie, będzie  prawdopodobnie średniej wielkości.

nr karty: 73/2015

 

Seta

Nowo przybyłe

Seta trafiła do schroniska 13.02.2015 z ulicy Zagonowej.

Seta to kilkuletnia suczka średniej wielkości. W pierwszym kontakcie z nowo poznanymi osobami jest trochę nieufna, ale gdy już kogoś pozna, staję się miłym i przyjaznym psem. Seta czeka na swojego właściciela!

nr karty: 64/2015

 

Kula

Nowo przybyłe

Kula trafiła do schroniska 10.02.2015 w wyniku interwencji. Ta nieduża suczka, która ma około 5 lat, całe swoje życie była uwiązana na podwórku, do czegoś co nawet nie przypominało budy i z całą pewnością nie chroniło przed zimnem, a karmiona była pomyjami.

Obecnie Kula przebywa w tzw. domu tymczasowym, gdzie odnalazła się bez żadnych problemów. Okazało się, że jest idealnym domowym psem -  cicha, spokojna, nie gryząca, nie szczekająca. Najistotniejsze jest jednak to, że wbrew temu, jak traktował ją człowiek, Kula jest ufna, pogodna, wesoła i uwielbia kontakt z człowiekiem.

nr karty: 63/2015

 

Eliot

Nowo przybyłe

Eliot trafił do schroniska 09.02.2015 z ulicy Szczecińskiej. Gdy się tutaj znalazł, był wystraszony i wychudzony.

Eliot to kilkuletni pies średniej wielkości. Jest łagodny i przyjaźnie nastawiony do ludzi.

nr karty: 62/2015

 

Kika

Psy duże

Kika przebywa w schronisku od 24.04.2014.

Tak jak Kira, która najprawdopodobniej jest jej siostrą, jest trochę nieufna i płochliwa, gdyż zanim znalazła się w schronisku, mieszkała na działkach i nie miała bliskiego kontaktu z ludźmi.

Kika to mniej więcej 1,5-roczna suczka średniej wielkości. Dużo pewniej i bezpiecznej czuje się w towarzystwie innych psów niż ludzi, ale daje się zauważyć, że coraz chętniej szuka kontaktu z człowiekiem.

nr karty: 133/2014

 

Kira

Psy duże

Kira trafiła do schroniska 21.03.2014.

Kira to mniej więcej 1,5-roczna suczka średniej wielkości.  Jest trochę nieufna i płochliwa, gdyż zanim znalazła się w schronisku, mieszkała na działkach i nie miała bliskiego kontaktu z ludźmi.

W schronisku Kira powoli otwiera się i zaczyna ufać ludziom. Jednak proces jej socjalizacji jest dosyć długi. Z pewnością dużo szybciej Kira stałaby się ufnym i towarzyskim psem, gdyby zamieszkała w prawdziwym domu.

nr karty: 89/2015