Zwierzęta nowo dodane na stronę:

Wiadomość
  • EU e-Privacy Directive

    Ta strona używa ciasteczek ( cookies ) do logowania, nawigacji oraz podobnych funkcji. Używając naszej strony, zgadzasz się na zamieszczenie plików ciasteczek na twoim urządzeniu.

    Zobacz dokumenty dyrektywy - e-Privacy

Adopcja wirtualna

Adopcja wirtualna

Adopcja wirtualna

Jeżeli marzysz o adopcji zwierzaka, lecz nie masz możliwości tego zrobić, możesz zostać wirtualnym opiekunem jednego z naszych podopiecznych.
Na naszej stronie internetowej, przy zdjęciach wybranych zwierząt pojawią się ikonki "Czeka na wirtualnego opiekuna".

Gdy zaadoptujesz wirtualnie dane zwierzę przy jego zdjęciu pojawi się Twoje imię, nazwisko, lub nick. Będziesz mieć możliwość umieszczenia na swojej stronie internetowej, czy też blogu, zdjęć Twojego podopiecznego. Oczywiście w miarę swoich możliwości możesz również odwiedzić swojego podopiecznego, na pewno chętnie Cię pozna!

Śledźcie naszą stronę, każdego dnia będzie można objąć wirtualną opieką kolejne psy i koty!

Więcej...

 

Warunki adopcji wirtualnej

Adopcja wirtualna
Jak zostać wirtualnym opiekunem?

Wystarczy wysłać do nas e-mail na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. w tytule wiadomości wpisując: "wirtualna adopcja" zaś w treści podając swoje imię, nazwisko, czy też nick, który będzie wyświetlany przy zdjęciu "zaadoptowanego" zwierzaka na stronie schroniska, podać imię i numer karty wybranego zwierzęcia oraz wpłacić 30 zł na konto:
OTOZ ANIMALS Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Elblągu
ul. Królewiecka 233
82-300 Elbląg
41 1160 2202 0000 0001 2949 7297
BIC/SWIFT: BIGBPLPWXXX
w tytule płatności wpisując "Wirtualna adopcja + imię zwierzęcia".
Zapoznałem/am się z warunkami adopcji wirtualnej i niniejszym zobowiązuję się do regularnych, comiesięcznych wpłat (30 zł) na konto schroniska do czasu kiedy nie zrezygnuję.

 

Czym jest wirtualna adopcja?

Jeżeli marzysz o adopcji zwierzaka, lecz nie masz możliwości tego zrobić, możesz zostać wirtualnym opiekunem jednego z naszych podopiecznych.
Na naszej stronie internetowej, przy zdjęciach wybranych zwierząt pojawią się ikonki "Czeka na wirtualnego opiekuna", (poza psami z działu "Nowo przybyłe"). Gdy zaadoptujesz wirtualnie dane zwierzę przy jego zdjęciu pojawi się Twoje imię, nazwisko, lub nick. Będziesz mieć możliwość umieszczenia na swojej stronie internetowej, czy też blogu, zdjęć Twojego podopiecznego. Oczywiście w miarę swoich możliwości możesz również odwiedzić swojego podopiecznego, na pewno chętnie Cię pozna!


Jakie są koszty wirtualnej adopcji?

W chwili obecnej koszt wirtualnej adopcji zwierzaka, niezależnie od jego rasy czy tez rozmiarów to 30 zł miesięcznie.

Czy adoptując wirtualnie zwierzę podejmuję jakieś zobowiązanie?
Nie. Wpłacając na nasze konto kwotę 30 zł zostajesz wirtualnym opiekunem wybranego zwierzaka na 1 miesiąc. Dokonując takiej samej wpłaty w kolejnym miesiącu przedłużasz swój status wirtualnego opiekuna. Jeżeli chcesz zrezygnować, wystarczy napisać do nas maila z informacją, że rezygnujesz z wirtualnej adopcji oraz nie wpłacać kolejnej kwoty. Jednym słowem zrezygnować z wirtualnej adopcji możesz w każdej chwili, nie podając przyczyn. Oczywiście schronisko nie zwraca wpłaconych wcześniej pieniędzy. Informacje na stronie o wirtualnych opiekunach aktualizujemy raz w tygodniu, lub częściej jak tylko pozwoli nam na to czas.


Na co są przeznaczane pieniądze z wpłat?

Adopcja wirtualna oznacza darowiznę na rzecz Schroniska dla Zwierząt w Elblągu. Pieniądze z wpłat będą przeznaczone na ogólne potrzeby w schronisku związane z utrzymaniem psów i kotów, takie jak nowe boksy, budy, leki, obroże i smycze, miski itp. Nie możemy przeznaczać pieniędzy na konkretne zwierzęta i traktować ich indywidualnie, jest to również działanie sprzeczne z prawem.

Czy zwierzak adoptowany wirtualnie może zostać zaadoptowany?
Tak. Schronisko zastrzega sobie prawo do oddania wirtualnie adoptowanego zwierzaka do prawdziwej adopcji. W takim przypadku adopcja wirtualna traci ważność, wizytówka zwierzęcia zostaje przeniesiona do działu :Znalazły dom" a nick wirtualnego opiekuna usunięty. Schronisko w ciągu tygodnia od daty adopcji zobowiązuje się do poinformowania o fakcie wirtualnego opiekuna. Schronisko nie zwraca pieniędzy wpłaconych na rzecz wirtualnej adopcji. W przypadku wpłaty na zwierzaka, który w ciągu miesiąca, za który była wpłata, znajdzie nowy dom, schronisko może zaproponować w ramach tej wpłaty innego zwierzaka do adopcji wirtualnej.

Kto może zostać wirtualnym opiekunem?
Wirtualnym opiekunem może zostać osoba prywatna, organizacja, określona grupa ludzi (np. szkoła, klasa itp.) czy też firma.
Dla firm może to być dodatkowa forma reklamy - mogą umieścić obok zdjęcia zwierzaka swoje logo, czy też odnośnik do strony internetowej.
 
PayPal:
1% dla zwierząt