Zwierzęta nowo dodane na stronę:

Wiadomość
  • EU e-Privacy Directive

    Ta strona używa ciasteczek ( cookies ) do logowania, nawigacji oraz podobnych funkcji. Używając naszej strony, zgadzasz się na zamieszczenie plików ciasteczek na twoim urządzeniu.

    Zobacz dokumenty dyrektywy - e-Privacy

Szczeniaki

Wespa

Szczeniaki

Wespa trafiła do schroniska 07.05.2019 razem ze swoim rodzeństwem z miejscowości Dłużyna. Szczenięta znaleziono w polu, daleko od zabudowań. Psiaki miały wtedy około 3 miesięcy.

Wespa była ranna, prawdopodobnie w wyniku potrącenia przez samochód. Musiała przejść skomplikowaną operację tylnej łapki, niestety jednak jest mało prawdopodobne, by łapka wróciła do pełnej sprawności. Wespa od razu zamieszkała w tzw. domu tymczasowym u kierowniczki schroniska, ale teraz czuje się już na tyle dobrze, że może szukać nowych opiekunów, u których mieszkać będzie już na stałe.

Wespa to przymilna, kochająca ludzi suczka, która dobrze czuje się również w towarzystwie innych psów a także kotów. Gdy dorośnie, będą prawdopodobnie średniej wielkości lub duża.

nr karty: 9/EL/2019

 

 

 

 

 

 

Lulu

Szczeniaki

Lulu trafiła do schroniska 16.05.2019 z ulicy Kościuszki, gdzie, w jednym z bloków, ktoś zostawił ją na klatce schodowej.

Lulu to około 7-tygodniowy szczeniak. Gdy dorośnie, będzie prawdopodobnie psem średniej wielkości.

nr karty: 164/2019

 
Regulamin:

PayPal:
1% dla zwierząt
Adopcje:
Godziny Otwarcia:

poniedziałek – sobota

od 12.00 do 17.00

CENNIK

zapraszamy