Zwierzęta nowo dodane na stronę:

Wiadomość
  • EU e-Privacy Directive

    Ta strona używa ciasteczek ( cookies ) do logowania, nawigacji oraz podobnych funkcji. Używając naszej strony, zgadzasz się na zamieszczenie plików ciasteczek na twoim urządzeniu.

    Zobacz dokumenty dyrektywy - e-Privacy

Nowo przybyłe

Aurelion

Nowo przybyłe

Aurelion trafił do schroniska 18.09.2023 z ulicy Grunwaldzkiej.

Aurelion to średniej wielkości psiak, który ma około 2 lat. Jest zadbanym i przyjaznym w stosunku do ludzi stworzeniem. Pobyt w schronisku bardzo go stresuje, Aurelion chciałby już być z powrotem w swoim domu...

nr karty: 202/2023

 

 

 

 

Loki

Nowo przybyłe

Loki trafił do schroniska 11.09.2023 z miejscowości Bielnik Drugi.

Loki to nieduży psiak, który ma około 2-3 lat. W pierwszym kontakcie z nowo poznanymi osobami jest trochę lękliwy, ale na szczęście tylko do czasu, aż przekona się, że nic mu nie grozi. Wtedy Loki przytula się i domaga pieszczot.

 

nr karty: 23/EL/2023

 

 

Koka

Nowo przybyłe

Koka po raz pierwszy trafiła do schroniska w styczniu 2023 ze złamaną tylną łapą. Adoptowano ją w kwietniu, niestety 05.09.2023 oddano ją z powrotem do schroniska. Powiedziano nam, że Koka nie umie odpoczywać, a pozostawiona w domu sama niszczy.

Koka jest takim naszym promyczkiem, zawsze uśmiechniętym, gotowym do spaceru i zabawy. Jest przeurocza i zabawna, uwielbia „kokosić” się na ludzkich kolanach, zaczepiać i rozdawać całusy.

Doskonale czuje się w towarzystwie innych psów. Cierpliwie znosi zabiegi weterynaryjne.

Koka jest młodym psem - ma około 1,5 - 2 lata. Z pewnością cierpliwy i wyrozumiały opiekun będzie w stanie jej wszystkiego nauczyć.

nr karty: 197/2023

 

Tofik

Nowo przybyłe

Tofik został oddany do schroniska 04.09.2023, ponieważ opiekunka psa, ze względu na zły stan zdrowia, nie mogła się nim dłużej zajmować.

Tofik to 11-letni pies średniej wielkości. Jest typowo domowym psiakiem, który był bardzo przywiązany do swojej pani i nikogo więcej nie potrzebował do szczęścia. Daje się to zauważyć w schronisku - w stosunku do obcych sobie osób Tofik zachowuje się na razie powściągliwie, ale wierzymy, że szybko się to zmieni.

nr karty: 195/2023

 

Wandzia

Nowo przybyłe

Wandzia trafiła do schroniska 28.08.2023 z ulicy Witkiewicza.

Wandzia to średniej wielkości suczka, która waży obecnie 24,4kg i ma około 1 roku. Jest ufnym i wesołym stworzeniem, które lgnie do ludzi. Wandzia jest silna i pełna energii, przez co ciągnie na smyczy.

nr karty: 194/2023

 

 

 

 

 

 

 

 
Więcej artykułów…
PayPal:
1% dla zwierząt