Zwierzęta nowo dodane na stronę:

Wiadomość
  • EU e-Privacy Directive

    Ta strona używa ciasteczek ( cookies ) do logowania, nawigacji oraz podobnych funkcji. Używając naszej strony, zgadzasz się na zamieszczenie plików ciasteczek na twoim urządzeniu.

    Zobacz dokumenty dyrektywy - e-Privacy

Psie staruszki

Czelsi

Psie staruszki

Czelsi została oddana do schroniska 11.01.2019, ponieważ jej opiekun zmarł.

Czelsi to średniej wielkości suczka, która ma około 11 lat. Powiedziano nam, że jest spokojnym, grzecznym i przyjaznym w stosunku do ludzi psem i jak dotąd tak właśnie się zachowuje.

nr karty: 15/2019

 

Mikesz

Psie staruszki

Mikesz trafił do schroniska 27.12.2018 z ulicy Kossaka.

Mikesz to starszy pies średniej wielkości, który jest grzeczny i spokojny i bardzo przyjazny w stosunku do ludzi.

nr karty: 382/2018

 

 

Kajtek

Psie staruszki

Kajtek trafił do schroniska 28.11.2018.

Ten mały, 13-letni, psiak całe swoje życie spędził niemal w środku miasta, przypięty łańcuchem do malutkiej, zapadającej się w ziemię budy. Buda ta stała przy ścianie budynku, w którym mieszkała jego "opiekunka", a jego miski stały zaraz przy drzwiach wejściowych do jej mieszkania, chyba po to, by nie musiała nawet zbliżyć się do psa, by go nakarmić. Chociaż, podczas naszej wizyty, pani ta narzekała na zimno i nie chciała nawet wychylić nosa z mieszkania, nad swoim psem nie litowała się nawet przy siarczystych mrozach - "Wpuścić psa do domu? - Nigdy! Miejsce psa jest w budzie!".

I tak mały Kajtuś powiększył grono naszych podopiecznych.  Wiemy, że trudno nam będzie znaleźć dla niego nowy dom - prawdziwy dom - taki z wygodnym, ciepłym, posłaniem i co najmniej jedną parą rąk do głaskania. Będzie trudno nie tylko dlatego, że Kajtek to niemłody już pies, ale również dlatego, że nie jest on typem słodkiego pieszczocha, który wskakuje na kolana i pozwala brać się na ręce. Albo przynajmniej jeszcze nie jest. Na razie Kajtek w stosunku do ludzi jest raczej nieufny i na widok wyciągniętej do niego ręki potrafi pokazać zęby. Wierzymy jednak, że prędko się to zmieni.

nr karty: 348/2018

 

 

Dino

Psie staruszki

Dino został oddany do schroniska 28.11.2018. Psiak był bardzo zaniedbany - zapchlony i wychudzony, z wielkim guzem przy odbycie. Właściciele nie chcieli go leczyć, nie było więc innej możliwości, niż przyjąć go do nas.

Dino to około 11-letni pies średniej wielkości. Jest bardzo łagodnym i przyjaznym stworzeniem. Widać, że źle go traktowano - Dino kuli się, gdy wykonuje się przy nim gwałtowne ruchy, jednak, mimo wszystko, gdy tylko zaczniesz go głaskać, zaraz przytuli się do Twojej dłoni.

Jesteśmy w trakcie diagnozowania jego stanu zdrowia.

nr karty: 346/2018

 

Odys

Psie staruszki

23.11.2018 około godziny 16:00 na poboczu drogi  S7, na wysokości miejscowości Janowo, zauważono leżącego psa. Zachodziło podejrzenie, że psiak został potrącony przez samochód. Na szczęście jednak, po przywiezieniu go do schroniska, okazało się, że nic mu nie dolega.

Psa nazwaliśmy Odys. Odys jest średniej wielkości i w średnim wieku, wyglądem przypomina owczarka niemieckiego. Gdy znalazł się w schronisku, był zaniedbany - jego sierść była mocno skołtuniona i przerzedzona od pcheł. Domyślamy się, że Odys był podwórkowym "stróżem", zapewne trzymanym na łańcuchu.

Chcielibyśmy, by choć na jesień życia dane było mu zaznać prawdziwego, domowego ciepła i szczerej troski ze strony człowieka.

nr karty: 44/EL/2018

 
Więcej artykułów…
Regulamin:

PayPal:
1% dla zwierząt
Adopcje:
Godziny Otwarcia:

poniedziałek – sobota

od 12.00 do 17.00

CENNIK

zapraszamy