Zwierzęta nowo dodane na stronę:

Wiadomość
  • EU e-Privacy Directive

    Ta strona używa ciasteczek ( cookies ) do logowania, nawigacji oraz podobnych funkcji. Używając naszej strony, zgadzasz się na zamieszczenie plików ciasteczek na twoim urządzeniu.

    Zobacz dokumenty dyrektywy - e-Privacy

Psie staruszki

Kituś

Psie staruszki

Kituś trafił do schroniska 14.11.2017 w wyniku interwencji. Pies był bardzo wychudzony i mieszkał w skandalicznych warunkach, które możecie zobaczyć na dwóch ostatnich zdjęciach.

Kituś to mały psiak, który w momencie, gdy znalazł się schronisku, miał około 8 lat. Dla niego schroniskowy boks to teraz raj na ziemi - odnalazł się w nim bez żadnego problemu. Nie chcemy jednak, by schronisko było dla niego ostatnim domem! Chcemy, by jak najszybciej został adoptowany i cieszył się pełnią życia na "wolności".

nr karty: 435/2017

 

Batory

Psie staruszki

Batory trafił do schroniska 14.11.2017 w wyniku interwencji. Pies był bardzo wychudzony i mieszkał w skandalicznych warunkach, które możecie zobaczyć na jednym ze zdjęć.

Batory to dosyć duży pies, który w momencie, gdy znalazł się schronisku, miał około 10 lat. W schronisku dał się poznać jako poczciwe, łagodne i przyjazne w stosunku do ludzi psisko.

nr karty: 434/2017

 

Fred II

Psie staruszki

Fred trafił do schroniska 14.11.2017 w wyniku interwencji. Pies trzymany był nieustannie na łańcuchu i karmiony wtedy, gdy jego właściciel sobie o nim przypomniał...

Fred to duży pies w typie owczarka niemieckiego, który w momencie, gdy trafił do schroniska, miał około 10 lat. Jest spokojnym i łagodnym zwierzęciem. Bardzo chcielibyśmy, by choć na jesień życia dane było mu zaznać, czym jest życie w prawdziwym domu, u boku człowieka=przyjaciela.

nr karty: 433/2017

 

Sara

Psie staruszki

Sara została oddana do schroniska 19.10.2017 przez swojego opiekuna. Jak widać na zdjęciach, była bardzo zaniedbana.

Sara to mała suczka, która ma 15 lat. Całe swoje życie spędziła w mieszkaniu, a teraz, na starość, znalazła się w schronisku. Bardzo chcielibyśmy, by udało się jej jeszcze opuścić schronisko zamieszkać u boku troskliwych opiekunów.

nr karty: 402/2017

 

Perełka II

Psie staruszki

Perełka została oddana do schroniska 13.10.2017 przez swoją opiekunkę z powodu wyjazdu zagranicę.

Perełka to mała suczka - ma około 33 cm wzrostu, która urodziła się 15.12.2007. Całe swoje dotychczasowe życie spędziła w domu, a teraz, na starość i w dodatku na zimę, znalazła się za kratami schroniskowego boksu. Ciężko się jej tam odnaleźć, a nam ciężko patrzeć na jej strach, tęsknotę i cierpienie... Czy znajdzie się jeszcze ktoś, kto pokocha Perełkę?

nr karty: 399/2017

 
Więcej artykułów…
Regulamin:

PayPal:
1% dla zwierząt
Adopcje:
Godziny Otwarcia:

poniedziałek – sobota

od 12.00 do 17.00

CENNIK

zapraszamy