Zwierzęta nowo dodane na stronę:

Wiadomość
  • EU e-Privacy Directive

    Ta strona używa ciasteczek ( cookies ) do logowania, nawigacji oraz podobnych funkcji. Używając naszej strony, zgadzasz się na zamieszczenie plików ciasteczek na twoim urządzeniu.

    Zobacz dokumenty dyrektywy - e-Privacy

Psy duże

Hestia

Psy duże

Hestia przebywa w schronisku od 15.01.2011. Trafiła do nas w wieku około 1,5 roku.

Hestia to suka średniej wielkości. Bardzo lubi kontakt z człowiekiem, ale nie toleruje niektórych psów. 

nr karty: 24/2011

 


 

 

 

Cyrena

Psy duże

Cyrena trafiła do schroniska już 03.10.2009. Miała wtedy około 6 miesięcy i już wtedy była zalęknionym psem. Cyrena jest dosyć dużą suczką, która jak większość psów, które mieszkają w schronisku od szczenięcia, dobrze czuje się w towarzystwie innych psów, ale boi się ludzi.  

Do dziś nikt nie zwrócił na nią uwagi. Czy jest szansa, że to się wreszcie zmieni?

nr karty: 553/09

 

 

 

Mango

Psy duże

Mango przebywa w schronisku od 19.10.2010. Trafił do nas jako szczeniak wraz ze swoim rodzeństwem z domu osoby, która przetrzymywała psy w opłakanych warunkach. Wszystkie szczęśliwie znalazły nowe domy, z jednym wyjątkiem...
Mango ma obecnie około 6 lat i jest dosyć dużym psem. W stosunku do nowo poznanych osób jest początkowo nieśmiały, nigdy jednak nie wykazał agresji - w obawie przed obcymi po prostu chowa się do budy. Kiedy już się przekona, że nic mu nie grozi - staje się wspaniałym i towarzyskim psem.
Na spacerach Mango to prawdziwy wulkan energii. Puszczony luzem w lesie biega jak szalony, co chwilę sprawdzając, czy jego opiekun jest obok. Uwielbia wodę, po płyciźnie biega jak koń. Często zdarza mu się wskakiwać na człowieka i delikatnie opierać łapami.
Chodzenie na smyczy sprawia mu problem, chodzi slalomem i co chwilę się odwraca. Z czasem jednak widzimy poprawę i z pewnością przy systematycznych spacerach opanuje technikę ładnego chodzenia na smyczy.
W kontaktach z innymi psami jest bezkonfliktowy, a nawet uległy.
Mango tak naprawdę nie zna innego życia niż to w schronisku, ale uważamy, że świetnie odnalazłby się w domu z ogrodem. Drugi pies z pewnością dodałby mu otuchy i odwagi. Jeszcze wiele lat życia przed nim, czeka tylko na osobę o wielkim sercu, z którą dane mu będzie je spędzić.

nr karty: 477/2010

 

Gala

Psy duże

Gala jest w schronisku najdłużej. 21.07.2006 została oddana tu przez swojego właściciela. Od tego czasu wiele się zmieniło w schronisku, ale Gala ciągle tutaj jest. Pewnie już zupełnie straciła nadzieję, że odmieni się jej los... 

Gala jest przyjazną suczką średniej wielkości, która uwielbia spacery z wolontariuszami.

nr karty: 03/06

 

 

Gabi

Psy duże

Gabi przebywa w schronisku od 14.02.11. Kiedy się tutaj znalazła, była maleńkim szczeniakiem, niestety nikt jej wtedy nie wypatrzył i suczka dorosła w schronisku. 

Gabi jest psem średniej wielkości i dobrze dogaduje się z innymi psami. Choć jeszcze nie było jej dane zaznać życia w prawdziwym domu, dzięki wolontariuszom zaczęła ufać ludziom i pokochała spacery. Gabi czeka na odpowiedzialnego opiekuna, który pokaże jej, czym jest świat bez krat.

nr karty: 65/2011 

 

 
Więcej artykułów…
Regulamin:

PayPal:
1% dla zwierząt
Adopcje:
Godziny Otwarcia:

poniedziałek – sobota

od 12.00 do 17.00

CENNIK

zapraszamy