Zwierzęta nowo dodane na stronę:

Wiadomość
  • EU e-Privacy Directive

    Ta strona używa ciasteczek ( cookies ) do logowania, nawigacji oraz podobnych funkcji. Używając naszej strony, zgadzasz się na zamieszczenie plików ciasteczek na twoim urządzeniu.

    Zobacz dokumenty dyrektywy - e-Privacy

Psy duże

Gordon

Psy duże

Gordon trafił do schroniska 20.05.2015. Powiedziano nam, że został znaleziony w Bażantarni.

Gordon to kilkuletni pies średniej wielkości. W stosunku do ludzi zachowuje się przyjaźnie. W stosunku do innych psów jest dominujący.

nr karty: 170/2015

 

Rufus

Psy duże

Rufus przebywa w schronisku od 24.03.2015.  Trafił tutaj z Jeleniej Doliny, gdzie podobno błąkał się od 2 tygodni. Był wychudzony.

Rufus to dosyć duży pies, który ma około 2-3 lat. Jak dotąd zachowuje się bardzo spokojnie i grzecznie. W stosunku do ludzi jest przyjazny.

nr karty: 110/2015

 

 

Igor

Psy duże

Igor trafił do schroniska 13.03.2015 z ulicy Robotniczej.

Igor to dorosły pies średniej wielkości. W schronisku jest przestraszony, chciałby jak najszybciej znaleźć się z powrotem w domu.

nr karty: 92/2015 

 

 

Borys/Sol

Psy duże

Borys mieszka w schronisku już od 4 lat. Trafił tutaj 28.02.2011 z terenu opuszczonej fabryki, gdzie wałęsał się od jakiegoś czasu razem z innymi psami. 

Początkowo Borys był wystraszonym i nieufnym psem,  który unikał bliskiego kontaktu z człowiekiem. Wszystko zmieniło się, gdy trafił pod skrzydła Ani, pracownicy biura adopcyjnego. To dzięki jej odwadze, cierpliwości i poświęceniu, Borys przekonał się, że są ludzie, którzy chcą dla niego dobrze, ludzie, którym można zaufać. Na spacerach z Anią Borys jest pogodnym i wesołym psem, który bawi się z innymi psami i chętnie biega za patykiem. Gdy przebywa z nią w biurze adopcyjnym, jest cichy, spokojny i grzeczny.

Borys ma teraz (luty 2015) z pewnością ponad 6 lat i jest psem średniej wielkości. Schronisko to prawdopodobnie najbliższe domowi miejsce, jakie zna. Szukamy dla niego odpowiedzialnego, cierpliwego i wyrozumiałego opiekuna, który pokaże mu, jak wygląda świat bez krat.

nr karty: 87/2011


 
 

Eliot

Psy duże

Eliot trafił do schroniska 09.02.2015 z ulicy Szczecińskiej. Gdy się tutaj znalazł, był wystraszony i wychudzony.

Eliot to kilkuletni pies średniej wielkości. Jest łagodny i przyjaźnie nastawiony do ludzi.

nr karty: 62/2015

 

 
Więcej artykułów…
Regulamin:

PayPal:
1% dla zwierząt
Adopcje:
Godziny Otwarcia:

poniedziałek – sobota

od 12.00 do 17.00

CENNIK

zapraszamy