Zwierzęta nowo dodane na stronę:

Wiadomość
  • EU e-Privacy Directive

    Ta strona używa ciasteczek ( cookies ) do logowania, nawigacji oraz podobnych funkcji. Używając naszej strony, zgadzasz się na zamieszczenie plików ciasteczek na twoim urządzeniu.

    Zobacz dokumenty dyrektywy - e-Privacy

Psy duże

Kumpel

Psy duże

Kumpel trafił do schroniska 24.12.023 z ulicy Grunwaldzkiej.

Kumpel to drobny psiak średniej wielkości, który ma około 1-2 lata. Jest sympatycznym i łagodnym stworzeniem.

nr karty: 243/2023

 

 

 

Werka

Psy duże

Werka trafiła do schroniska 30.11.2023 z Próchnika razem z Kiarą.

Werka to około 1-roczna suczka średniej wielkości. Jest łagodnym i lgnącym do ludzi stworzeniem, które pragnie być blisko człowieka.

nr karty: 234/2023

 

Roger

Psy duże

Roger trafił do schroniska 01.10.2023 z Bażantarni.

Roger to sympatyczny psiak średniej wielkości, który ma około 3 lat. Jest zadbanym, ufnym i przyjaznym w stosunku do ludzi stworzeniem.

nr karty: 208/2023

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Froid

Psy duże

Froid trafił do schroniska 29.09.2023 z ulicy Mazurskiej.

Froid to około 3-letni pies średniej wielkości. Jest szalenie spragniony człowieka. Wierny, oddany, a do tego pełen uroku osobistego!

Potrafi bardzo ładnie spacerować na smyczy. Jest także bardzo ciekawy świata i chłonie wszelkie dźwięki, widoki, nie może się wręcz nacieszyć przebywaniem poza schroniskowym boksem!

Froid pozytywnie reaguje na suczki, w kontaktach z innymi samcami zaś bywa różnie.

nr karty: 204/2023

 

Wandzia

Psy duże

Wandzia trafiła do schroniska 28.08.2023 z ulicy Witkiewicza.

Wandzia trafiła do schroniska 28.08.2023 z ulicy Witkiewicza. Byliśmy przekonani, że schronisko będzie tylko krótkim przystankiem na jej drodze i niedługo zostanie odebrana przez swoich opiekunów. Otrzymaliśmy jednak informację, że Wandzia najprawdopodobniej została porzucona przez byłych właścicieli… w taki sposób ta szalona dziewczyna zasiliła szeregi naszych bezdomnych podopiecznych.

Wandzia to jeszcze młodziutka, pełna energii, około roczna sunia. Jej niespotykana uroda z pewnością przyciąga uwagę! Jednak to jej charakter potrafi dokumentalnie zdobyć każde serce. W stosunku do ludzi Wandzia jest bardzo ufna i przyjazna. Jest ogromną przylepą, wprost pcha się na nasze kolana! Co tu dużo mówić - wszystko widać na filmiku, choć oddanie i czułość Wandzi można w pełni zrozumieć tylko w bliskim kontakcie z tą fantastyczną sunią!

Co ważne - Wandzia jest suczką o dość pokaźnej masie ciała (około 27 kg), której zupełnie nie jest świadoma. Jest silna oraz niedelikatna, na smyczy potrafi mocno pociągnąć swojego opiekuna.

Dla Wandzi szukamy domu bez innych zwierząt.

Wandzia to wrażliwa i nieco nieokrzesana dziewczyna, która potrzebuje konsekwentnej, doświadczonej w pracy z psami osoby. Mamy ogromną nadzieję, że już wkrótce Wandzia opuści bramy naszego schroniska i rozpocznie nowy rozdział w swoim psim życiu u boku swojego opiekuna.

nr karty: 194/2023

 
Więcej artykułów…
PayPal:
1% dla zwierząt