Zwierzęta nowo dodane na stronę:

Wiadomość
  • EU e-Privacy Directive

    Ta strona używa ciasteczek ( cookies ) do logowania, nawigacji oraz podobnych funkcji. Używając naszej strony, zgadzasz się na zamieszczenie plików ciasteczek na twoim urządzeniu.

    Zobacz dokumenty dyrektywy - e-Privacy

Psy duże

Tino

Psy duże

Tino trafił do schroniska 07.09.2022 w wieku około 8 lat.

Od razu rozkochał w sobie wszystkich wolontariuszy i pracowników.
On sam kocha ludzi ponad wszystko. Jest delikatny, łagodny, czuły i uważny wobec człowieka. Pozwala na wszelkie zabiegi pielęgnacyjne i weterynaryjne.

Ładnie chodzi na smyczy. Lubi inne psy.

nr karty: 221/2022

 

Szeregowy

Psy duże

Szeregowy trafił do schroniska 09.06.2022 z miejscowości raczki Elbląskie. Powiedziano nam, że widziano, jak ktoś wyrzucił go z samochodu...

Szeregowy to średniej wielkości psiak w wieku około 8 lat. Jest cudownym, kochającym stworzeniem. Wiecznie uśmiechnięty, zawsze gotowy do długich i wyczerpujących wędrówek!

Szalenie łagodny w stosunku do ludzi, nawet tych najmłodszych. Z radością poddaje się głaskaniu i uwielbia się przytulać.

Z ogromną cierpliwością i spokojem znosi wszelkie zabiegi pielęgnacyjno-weterynaryjne.

Szeregowy akceptuje towarzystwo innych psów, jednak zaciekle broni zasobów, w związku z czym schroniskowy boks zamieszkuje sam.

nr karty: 7/EL/2022

 

Cywil

Psy duże

Cywil trafił do schroniska 05.06.2022 z Adamowa jako skrajnie zaniedbany pies z posklejaną sierścią, odparzeniami oraz masą kleszczy.

Cywil to 8-letni pies po przejściach, który do nowo poznanych osób podchodzi z dystansem i nieufnością. Nie jest łatwym orzechem do zgryzienia, jednak z pewnością jest to kwestia podejścia i czasu. Z osobami, które miał okazję poznać bliżej, z radością spędza czas podczas spacerów do lasu. Uwielbia się bawić zabawkami. Jest bardzo mądry i oddany. Grzecznie jeździ autem.

Dla Cywila szukamy domu bez innych zwierząt oraz dzieci. Przyszły opiekun powinien być doświadczony, by umiejętnie poprowadzić naszego kawalera przez życie.

nr karty: 6/EL/2022

 

Duke

Psy duże

Duke trafił do schroniska 05.05.2022. Osoba, która przyprowadziła psa, powiedziała nam, że znalazła go kilka dni wcześniej błąkającego się na ulicy 12 Lutego.

Duke to około 2-letni pies, któremu ciężko było się przyzwyczaić do schroniskowej rzeczywistości. Jego początki nie były łatwe – trafił do głośnego miejsca pełnego obcych zwierząt i ludzi, dlatego też nie dziwiło nas jego nieufne spojrzenie.

Dużej pewności siebie dodały mu inne psy, to właśnie dzięki swoim kolegom z boksu otworzył się na ludzi i zaczął czerpać radość ze wspólnie spędzonego czasu.

Duke z chęcią wychodzi na spacery, jednak trzeba pamiętać, że jest to młody pies, który ma w sobie dużo niespożytej energii, dlatego też potrafi pociągnąć na smyczy.

Duke wciąż nie wyzbył się swoich leków, w sytuacjach stresujących potrafi warknąć. To pies z wielkim potencjałem, który potrzebuje jedynie kogoś, kto pokaże mu jak żyć bez strachu!

nr karty: 116/2022

 

Lord

Psy duże

Lord trafił do schroniska 28.04.2022. Jest jednym z kilku psiaków, które przyjechały do nas z Ukrainy. Jego wcześniejsze losy niestety nie są nam znane, jednak silnie podejrzewamy, że Lord do niedawna był domowym psem.

Lord to średniej wielkości, ok. 4-letni psiak. Zza krat wydaje się być zahukany i nieokrzesany, lecz rzeczywistość jest zupełnie inna. Lord jest uśmiechniętym, serdecznym i wesołym stworzeniem, które całym sobą chce zwrócić na siebie uwagę mijających jego boks.

Lord jest bardzo energiczny i chętny do zabawy, przez co na początku spaceru, po prostu gna przed siebie. Po krótkim czasie jednak potrafi świetnie komunikować się z opiekunem.

Niedawno przekonaliśmy się, że Lord przejawia zamiłowanie do spania na kołdrach i kocach, a także niechętnie załatwia się w pomieszczeniu.

Lord niczym nie wyróżnia się spośród towarzyszy niedoli, jest zwyczajnie „za zwykły”, by ktoś choćby o niego zapytał.

Odczarujmy wspólnie tego uroczego kawalera, niech znajdzie dom!

 

nr karty: 111/2022

 
Więcej artykułów…
PayPal:
1% dla zwierząt