Zwierzęta nowo dodane na stronę:

Wiadomość
  • EU e-Privacy Directive

    Ta strona używa ciasteczek ( cookies ) do logowania, nawigacji oraz podobnych funkcji. Używając naszej strony, zgadzasz się na zamieszczenie plików ciasteczek na twoim urządzeniu.

    Zobacz dokumenty dyrektywy - e-Privacy

Psy duże

Barney

Psy duże

Barney trafił do schroniska 07.04.2023 razem z Amerem, ponieważ właściciel psów nie zapewniał im należytej opieki.

Barney to dosyć duży, około 7-letni psiak. Jest spokojnym, łagodnym i przyjaznym w stosunku do ludzi stworzeniem, które uwielbia kontakt z człowiekiem i wspólne spacery. Dobrze dogaduje się ze swoim kumplem Amerem.

nr karty: 84/2023

 

Amer

Psy duże

Amer trafił do schroniska 07.04.2023 razem z Barneym, ponieważ właściciel psów nie zapewniał im należytej opieki.

Amer to około 4-letni psiak wyglądem przypominający labradora. Jest łagodnym i przyjaznym w stosunku do ludzi stworzeniem, które uwielbia kontakt z człowiekiem i wspólne spacery. Dobrze dogaduje się ze swoim kumplem Barneym.

nr karty: 83/2023

 

Dasti

Psy duże

Dasti trafił do schroniska 17.03.2023 z ulicy Fromborskiej.

Dasti to około 4/5-letni dosyć duży psiak - waży ok. 30 kilogramów.

Dasti jest stworzeniem bardzo delikatnym, czułym i przyjaznym. Uwielbia kontakt z człowiekiem – duża dawka głaskania i przytulania są obowiązkowym punktem każdego spaceru! W ramionach ludzi Dasti zdaje się zapominać o całym świecie. Wzorowo spaceruje na smyczy. Mijające go psy, ludzie czy samochody nie robią na nim większego wrażenia. Nie wiemy jednak, jak Dasti zachowałby się w bliskim kontakcie z czworonogiem.

Musimy wspomnieć o niepełnosprawności Dastiego... To dość duże, potulne psisko zmaga się z problemami z prawą, przednią łapką. Nie wiemy, czy Dasti już się taki urodził, czy niedowład wynika z ludzkiego zaniedbania.

Dla Dastiego szukamy spokojnej i odpowiedzialnej rodziny. Nie pozwólmy, aby jego niepełnosprawność przekreśliła szanse na szczęśliwe życie!

nr karty: 76/2023

 

Anakin

Psy duże

Anakin trafił do schroniska 22.02.2023 z ulicy Kościuszki. Widząc tak pewnego siebie i zadbanego psiaka mieliśmy pewność, że szybko zostanie odebrany przez zatroskanych opiekunów. Tak się jednak nie stało...

Anakin to piękny, młody (około 2-3 letni) kawaler. Swoim spokojem zdobył nie jedno serce, do tej pory jednak nie na tyle, żeby opuścić schroniskowe kraty... Anakin jest stonowanym i łagodnym stworzeniem. Nie

 

 

jest wybitnie wylewny, lecz z chęcią przyjmuje głaskanie w odpowiednich ilościach. Uwielbia długie spacery, podczas których ma możliwość eksplorować nowe tereny.

Aktualnie boks dzieli z suczką i samcem. Zdarzało się mu jednak ,,tłamsić" słabsze jednostki. Przed zamieszkaniem w domu z innym czworonogiem, Anakin koniecznie musiałby dobrze poznać psa-rezydenta.

 

 

Pragniemy, aby Anakin zdobył czyjeś serce.

Staramy się z całych sił otoczyć go chociaż namiastką domowego ciepła. On jednak bardzo tęskni za całością...

 

nr karty: 53/2023

 

Negev

Psy duże

Negev został oddany do schroniska 16.02.2023, ponieważ jego opiekunowie przeprowadzili się i nie mogli zabrać go ze sobą zagranicę.

Negev to duży pies w typie rasy owczarek niemiecki, który urodził się 29.09.2019r. Jest domowym psem o dominującym charakterze. Z relacji jego dotychczasowych opiekunów wiemy, że psiak jest posłuszny, ładnie chodzi na smyczy i zna podstawowe komendy. Pozostawiony sam w domu jest grzeczny - nie wyje i nie niszczy. Od szczeniaka wychowywany był z kotem. Lubi jeździć samochodem. Nie toleruje innych psów. Nie jest wylewny w kontaktach z ludźmi i nie lubi, gdy się go przytula.

Negev potrzebuje doświadczonego i konsekwentnego opiekuna.

nr karty: 46/2023

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Więcej artykułów…
PayPal:
1% dla zwierząt