Zwierzęta nowo dodane na stronę:

Wiadomość
  • EU e-Privacy Directive

    Ta strona używa ciasteczek ( cookies ) do logowania, nawigacji oraz podobnych funkcji. Używając naszej strony, zgadzasz się na zamieszczenie plików ciasteczek na twoim urządzeniu.

    Zobacz dokumenty dyrektywy - e-Privacy

Psy duże

Drops

Psy duże

Drops trafił do schroniska 23.05.2023 z ulicy Strumykowej.

Drops to średniej wielkości psiak, który ma około 3 lat. Jest zadbanym, ufnym i spokojnym stworzeniem.

nr karty: 123/2023

 

Biszkopt

Psy duże

Biszkopt trafił do schroniska 12.05.2023.

Biszkopt to dobrze zbudowany psiak o wyglądzie labradora. Jest wesołym i ufnym stworzeniem, które lgnie do ludzi. Podczas spacerów rozpiera go energia, przez co ciągnie na smyczy. W stosunku do innych psów bywa zadziorny.

nr karty: 106/2023

 

 

 

 

Moris

Psy duże

Moris został oddany do schroniska 27.04.2023 z powodu zmiany sytuacji życiowej jego opiekunów.

Moris to psiak średniej wielkości, który urodził się 07.02.20216 roku. Ma nadwagę i waży obecnie 24kg.

W schronisku, jak dotąd, Moris dał się nam poznać jako sympatyczne stworzenie, które lgnie do ludzi i cieszy się ze wspólnych spacerów. Psiak ładnie chodzi na smyczy i reaguje na podstawowe komendy. Z informacji, które przekazali nam jego dotychczasowi opiekunowie, wiemy, że Moris mieszkał z małym dzieckiem, w stosunku do którego był bardzo wyrozumiały i łagodny oraz, że pozostawiony sam w domu szczekał.  Jego stosunek do innych psów bywa różny.

nr karty: 92/2023

 

 

 

Efra

Psy duże

Efra znalazła się w naszym schronisku 19.04.2023 razem z Freją. Obie suczki bytowały przedtem w skandalicznych warunkach - Efra musiała radzić sobie z prowizorycznym schronieniem zbudowanym z papy opartej o oborę. Co gorsza, jej szyja okręcona była łańcuchem, który ważył aż 3,5 kilograma!

Początkowo obie sunie były wylęknione, ale nie trwało to długo. Dzięki empatii i trosce naszych pracowników oraz wolontariuszy udało się je przekonać, że świat może być pełen dobra i prędko zaczęły czuć się u nas bezpiecznie. W taki oto sposób zyskaliśmy kolejne cudowne istoty, które są gotowe, by szczęśliwie zakończyć swoją podróż adopcją.

Efra zachowała w sobie niewiarygodną radość i miłość do ludzi. Na naszym schroniskowym wybiegu razem z Freją szaleją i czerpią z życia cudowne chwile, jakby chciały nadrobić wszystkie stracone lata. Efra przebywała w boksie z Freją i samcem, między którymi nie dochodzi do nieporozumień. Warto jednak wspomnieć, że Efra ma swoje upodobania i wykazuje nieco selektywną tolerancję wobec innych psów. Codzienne spacery z Efrą będą samą przyjemnością, gdyż doskonale opanowała już sztukę chodzenia na smyczy.

Efra potrzebuje domu pełnego miłości i bezpieczeństwa, w którym będzie mogła jeszcze bardziej rozkwitnąć i odkrywać piękno świata!

nr karty: 89/2023

 

 

Margo

Psy duże

Margo trafił do schroniska 14.04.2023 z ulicy Freta.

Margo to dorosły pies średniej wielkości. W schronisku czuje się bardzo zagubiony.

nr karty: 85/2023

 
Więcej artykułów…
PayPal:
1% dla zwierząt