Zwierzęta nowo dodane na stronę:

Wiadomość
  • EU e-Privacy Directive

    Ta strona używa ciasteczek ( cookies ) do logowania, nawigacji oraz podobnych funkcji. Używając naszej strony, zgadzasz się na zamieszczenie plików ciasteczek na twoim urządzeniu.

    Zobacz dokumenty dyrektywy - e-Privacy

Psy duże

Haker

Psy duże

Haker po raz pierwszy trafił do schroniska 16.09.2016, ponieważ jego opiekun ciężko zachorował i nie był już w stanie dłużej zajmować się psem. Kilka miesięcy później został adoptowany, niestety 02.09.2017, po 7 miesiącach w nowym domu, wrócił do schroniska, ponieważ nowa rodzina nie poradziła sobie z jego dominującym charakterem i agresją terytorialną.

Haker to obecnie (wrzesień 2017) mniej więcej 4-letni pies średniej wielkości. W schronisku zwykle prezentuje swoje spokojne oblicze - jest wesoły i chętny do zabawy z człowiekiem. Szukamy dla niego konsekwentnego i doświadczonego opiekuna zamieszkującego, byłoby idealnie, w domu z ogrodem.

nr karty: 355/2017

 

 

 

 

 

 

 

 

Bolek

Psy duże

Bolka przyprowadzono do schroniska 29.08.2017. Powiedziano nam, że jego dotychczasowa opiekunka jakiś czas temu wyjechała zagranicę i teraz podjęła decyzję, że nie wróci jednak po psa...

Bolek to urodzony około 01.10.2015 pies, który jeszcze jako szczenię po raz pierwszy trafił do naszego schroniska i jako szczenię został adoptowany.

Teraz Bolek jest już dorosłym psem średniej wielkości. Na razie w schronisku czuje się bardzo zagubiony i w kontakcie z nowo poznanymi osobami jest trochę bojaźliwy.

nr karty: 345/2017

 

Kopia

Psy duże

Kopia po raz pierwszy trafiła do naszego schroniska we wrześniu 2009 roku jako mniej więcej 8-tygodniowy szczeniak. Była śliczna i rozkoszna, a jednak nikt jej nie wypatrzył, nikt nie adoptował ani jako słodkiego szczeniaka, ani później - gdy stała się już dorosłą suczką średniej wielkości.  Aż do kwietnia 2015 roku. Wtedy to w końcu udało się - opuściła schronisko razem z Pafnucym - spokojnym i ułożonym psem, dużym i również szorstkowłosym, który czekał w schronisku na adopcję od lipca 2012 roku. Psy zamieszkały poza Elblągiem, na terenie firmy. Nie były to warunki, o jakich byśmy dla nich marzyli, ale, po sprawdzeniu, wydawało nam się, że będą lepsze niż schronisko. Niestety 18 lipca 2017, przy okazji kolejnej wizyty poadopcyjnej naszej wolontariuszki, okazało się, że Kopia i Pafnucy są bardzo zaniedbani - dotknęła ich choroba skóry, której nie zauważono i nie leczono, a na terenie firmy oprócz nich jest jeszcze bardzo dużo innych psów. Kopia i Pafnucy wrócili do schroniska.

Teraz dla Kopi i Pafnucego szukamy domu WYMARZONEGO! Jeśli więc rozważasz adopcję dwóch dużych, spokojnych psów w średnim wieku do swojego przytulnego domu z ogrodem, gdzie psy traktuje się jak członków rodziny, zachęcamy gorąco - poznaj i pokochaj Kopię i Pafnucego!

nr karty: 274/2017

 

Pafnucy

Psy duże

Pafnucy po raz pierwszy trafił do naszego schroniska w lipcu 2012 roku. Był wtedy około 1-rocznym psem. Zawsze był grzeczny i spokojny, bardzo przyjazny i łagodny w stosunkowy do ludzi, a jednak aż do kwietnia 2015 roku czekał na adopcję. Duży i szorstkowłosy - to zwykle "wina", za którą długo "siedzi się" w schronisku...

Jednak w końcu udało się - opuścił schronisko razem z Kopią - niedużo od niego mniejszą i także szorstkowłosą, która była u nas jeszcze dłużej - od szczenięcia, od 2009 roku. Psy zamieszkały poza Elblągiem, na terenie firmy. Nie były to warunki, o jakich byśmy dla nich marzyli, ale, po sprawdzeniu, wydawało nam się, że będą lepsze niż schronisko. Niestety 18 lipca 2017, przy okazji kolejnej wizyty poadopcyjnej naszej wolontariuszki, okazało się, że Kopia i Pafnucy są bardzo zaniedbani - dotknęła ich choroba skóry, której nie zauważono i nie leczono, a na terenie firmy oprócz nich jest jeszcze bardzo dużo innych psów. Pafnucy i Kopia wrócili do schroniska.

Teraz dla Pafnucego i Kopi szukamy domu WYMARZONEGO! Jeśli więc rozważasz adopcję dwóch dużych, spokojnych psów w średnim wieku do swojego przytulnego domu z ogrodem, gdzie psy traktuje się jak członków rodziny, zachęcamy gorąco - poznaj i pokochaj Kopię i Pafnucego!

nr karty: 273/2017

 

Kika i Mika

Psy duże

Mika i Kika trafiły do schroniska już 22.06.2016. Osoby, które przywiozły je do schroniska powiedziały nam, że suczki zostały znalezione na ulicy Nowodworskiej. Jakiś czas później dowiedzieliśmy się, że suczki mieszkały tam na terenie jednej z firm, ale zaczęły "przeszkadzać", więc postanowiono się ich pozbyć...

Kika i Mika to obecnie kilkuletnie psy średniej wielkości. Obie są trochę nieufne w stosunku do ludzi, ale świetnie czują się w swoim towarzystwie, a także w towarzystwie swojego kumpla z boksu Jerrego. Zdajemy sobie sprawę, że adopcje takich psów nie należą do łatwych, a więc i nie są częste. Jednak nie chcielibyśmy, by suczki całe życie spędziły w schronisku! Zachęcamy do poznania dziewczyn i stworzenia dla nich, zapewne pierwszego w ich życiu, domu.

nr karty: 244/2016 (większa Kika - zdjęcie u góry) i 245/2016 (Mika na zdjęciu sama poniżej i pierwsza po prawej poniżej)

 
Więcej artykułów…
Regulamin:

PayPal:
1% dla zwierząt
Adopcje:
Godziny Otwarcia:

poniedziałek – sobota

od 12.00 do 17.00

CENNIK

zapraszamy