Zwierzęta nowo dodane na stronę:

Wiadomość
  • EU e-Privacy Directive

    Ta strona używa ciasteczek ( cookies ) do logowania, nawigacji oraz podobnych funkcji. Używając naszej strony, zgadzasz się na zamieszczenie plików ciasteczek na twoim urządzeniu.

    Zobacz dokumenty dyrektywy - e-Privacy

Psy duże

Tanana

Psy duże

Tanana trafiła do schroniska 24.08.2023 z miejscowości Gronowo Górne.

Tanana to średniej wielkości suczka, która ma około 4 lat. Jest zadbanym spokojnym i łagodnym w stosunku do ludzi stworzeniem.

nr karty: 22/EL/2023

 

Sabina

Psy duże

Sabina trafiła do schroniska 21.08.2023, ponieważ jej opiekunka, ze względów zdrowotnych, nie mogla się nią dłużej zajmować.

Sabina to dosyć duża suczka, która ma około 10 lat. Jest spokojnym i łagodnym w stosunku do ludzi stworzeniem. Do obcych zachowuje rezerwę i odstrasza ich szczekaniem. Zmiana sytuacji życiowej spowodowała, że ciężko jej odnaleźć się w schronisku i potrzebuje czasu by zaufać nowej osobie. Mimo to, nie wykazuje agresji w stosunku do pracowników i wolontariuszy.

Sabina przebywa w kojcu z samcem i suczką, toteż wiemy, że toleruje obecność innych psów.

Z pewnością była oczkiem w głowie swojej opiekunki i teraz niezmiernie trudno jest jej przyzwyczaić do nowej sytuacji…

Dla Sabiny szukamy ciepłego i kochającego domu, który zapewni jej opiekę i bezpieczeństwo do końca jej dni.

nr karty: 185/2023

 

Perez

Psy duże

Perez został oddany do schroniska 18.08.2023. Osoba, która przyprowadziła psa, powiedziała nam, że kilka tygodni wcześniej znalazła go w Elblągu i chciała go zatrzymać, jednak stwierdziła, że pies do niej nie pasuje...

Perez to energiczny psiak średniej wielkości, który ma około 1 roku. Jest ufnym, wesołym i lgnącym do ludzi stworzeniem.

nr karty: 179/2023

 

Avalon

Psy duże

Avalon trafił do schroniska 11.08.2023 z ulicy Świętego Ducha.

Avalon ma w sobie ogromne pokłady energii i jest szalenie ciekawy świata. Z dziecięcą radością wita pracowników i wolontariuszy i zachęca do wspólnego spaceru.

Avalon ma pogodne usposobienie, jednak widać, że przed nim jeszcze dużo pracy nad „głową”. Psiak szybko się nakręca, podgryza smycz i próbuje dominować. Nie można przy tym zapominać, że to energiczny, silny pies.

Wymaga rozsądnego opiekuna, który konsekwentnie będzie dążył, by wyprowadzić Avalona na prostą, pokazać mu co jest dobre, a co nieakceptowalne.

Tego psiaka nikt niczego nie uczył, nikt nie poświęcił mu tyle uwagi, ile potrzebuje…

Avalon zasługuje na szczęście!

 

nr karty: 177/2023

 

Riven

Psy duże

Riven trafiła do schroniska 24.07.2023 z ulicy Tartacznej.

Riven to piękna suczka średniej wielkości, która ma około 2 lat. Jest wesołym i pełnym energii stworzeniem, które lgnie do ludzi.

nr karty: 163/2023

 
Więcej artykułów…
PayPal:
1% dla zwierząt