Zwierzęta nowo dodane na stronę:

Wiadomość
  • EU e-Privacy Directive

    Ta strona używa ciasteczek ( cookies ) do logowania, nawigacji oraz podobnych funkcji. Używając naszej strony, zgadzasz się na zamieszczenie plików ciasteczek na twoim urządzeniu.

    Zobacz dokumenty dyrektywy - e-Privacy

Psy duże

Hera II

Psy duże

Hera została oddana do schroniska 29.12.2021 przez osobę, która przygarnęła ją dwa tygodnie wcześniej.

Hera to dosyć duża, 1-roczna suczka, która wyglądem i zachowaniem przypomina owczarka belgijskiego lub holenderskiego. Jest pełnym energii psem o żywiołowym temperamencie i widać po niej, że jest  predysponowana do uprawiania sportu i lubi się zmęczyć - np. podczas długich spacerów i zabaw. Hera nie będzie raczej typem kanapowca, z którym będziemy oglądać telewizję, lub którego będziemy mogli śmiało, bez obawy o zniszczenia, zostawiać samego na 9 godzin w mieszkaniu.

Suczka potrzebuje, doświadczonego, aktywnego opiekuna, który dostarczy jej odpowiednią ilość ruchu i ćwiczeń, także umysłowych.

 

nr karty: 357/2021

 

 

Sonia II

Psy duże

Sonia została oddana do schroniska 20.12.2021, ponieważ jej opiekun poważnie zachorował i nie mógł dłużej zajmować się psem.

Sonia to suczka, która wyglądem przypomina owczarka niemieckiego. Ma 6,5 roku. Zanim znalazła się w schronisku, była typowo domowym psem, mieszkającym w mieszkaniu. Wiemy, że jest grzeczna, łagodna i przyjazna w stosunku do wszystkich ludzi.

nr karty: 348/2021

 

Irma

Psy duże

Irma trafiła do schroniska 16.12.2021 z ulicy Poznańskiej.

Irma to dosyć duża suczka, która ma około 2 lat. Jest pełna energii, wesoła i przyjazna w stosunku do ludzi i innych psów.

nr karty: 344/2021

 

Dina

Psy duże

Dina trafiła do schroniska 26.11.2021. Suczkę oddano kilka miesięcy po adopcji z innego schroniska, ponieważ "sprawiała problemy" i nie akceptowała obecności 3-letniego dziecka w domu.

Dina to śliczna suczka średniej wielkości, która ma około 2 lat. W schronisku jak dotąd dala się nam poznać jako łagodne i bardzo przyjazne w stosunku do ludzi stworzenie.

nr karty: 327/2021

 

 

 

 

 

 

 

Parys

Psy duże

Parys trafił do schroniska 25.11.2021 z ulicy Płk. Dąbka.

Parys to zadbany, ufny i przyjazny w stosunku do ludzi pies, który ma około 3 lat.

nr karty: 325/2021

 
Więcej artykułów…
PayPal:
1% dla zwierząt