Zwierzęta nowo dodane na stronę:

Wiadomość
  • EU e-Privacy Directive

    Ta strona używa ciasteczek ( cookies ) do logowania, nawigacji oraz podobnych funkcji. Używając naszej strony, zgadzasz się na zamieszczenie plików ciasteczek na twoim urządzeniu.

    Zobacz dokumenty dyrektywy - e-Privacy

Psy małe

Poldek

Psy małe

Poldek trafił do schroniska 19.09.2017 z ulicy Pomorskiej.

Poldek to średniej wielkości psiak, który ma około 1 roku. Jest grzecznym i łagodnym w stosunku do ludzi stworzeniem, który lubi dzieci.

nr karty: 376/2017

 

Bili

Psy małe

„-Moja mama musi oddać psa, bo stał się bardzo agresywny.” Telefon z taką informacją odebraliśmy 31.08.2017. Podczas dalszej rozmowy pani tłumaczyła, iż przywieziony 5 lat temu z Niemiec przez syna pies, nagle, jakiś rok temu, stał się agresywny. Prawie nie wychodzi z domu, zwykle siedzi za wersalką, szczeka, gryzie, domownicy się go boją…”
Pracownik schroniska pojechał po psa i na jego widok zaniemówił. Chociaż właścicielka Bilego opowiadała mu jeszcze raz, co jest „nie tak” z Bilim, nasz opiekun zwierząt myślał tylko o tym, by jak najszybciej go stamtąd zabrać i udzielić mu pomocy!
Wierzcie nam, że wszystkich nas w schronisku zamurowało na widok Bilego! „Jak można do czegoś takiego dopuścić? Czy ten biedny pies nie wychodził z domu, że nikt z okolicznych mieszkańców nie zgłosił nam, w jakim jest stanie? Nic dziwnego, że gryzł, przecież on potwornie cierpi!” Mówiliśmy wszyscy zgodnie.
Następnego dnia Bili został ostrzyżony - nareszcie może swobodnie się poruszać, swobodnie jeść, nareszcie może zobaczyć otaczający go świat! A my nadal nie możemy nadziwić się ludzkiej bezmyślności i bezduszności…

nr kary: 349/2017

Na zdjęciach na samym dole Bili w dniu, w którym trafił do schroniska.


 

Odi

Psy małe

Odi został oddany do schroniska 03.08.2017, ponieważ jego opiekun, ze względu na zmianę sytuacji życiowej, nie był w stanie się nim dłużej zajmować.

Odi to nieduży psiak, który ma około 4-5 lat. Jest typowo domowym psem, który w schronisku jest bardzo zagubiony. Wyprowadzony z boksu natychmiast szuka kontaktu z człowiekiem i przytula się do wyciągniętej dłoni... Żal ściska nam serca, gdy patrzymy na jego smutek...

nr karty: 296/2017

 

Perła

Psy małe

Perła trafiła do schroniska 13.06.2017. Została oddana przez swoich właścicieli, którzy nie potrafili zapewnić jej odpowiedniej opieki.

Perła to urodzona w 2014 roku suczka średniej wielkości. Jest bardzo przyjazna w stosunku do ludzi i nie wchodzi w konflikty z innymi psami. Dopiero teraz, w schronisku, uczy się chodzenia na smyczy, jako że poprzedni właściciele z nią nie spacerowali, i poznaje otaczający ją świat.

nr karty: 218/2017

 

Erni

Psy małe

Erni trafił do schroniska 25.04.2017 z miejscowości Helenowo, gdzie błąkał się już od jakiegoś czasu.

Erni to uroczy, nieduży psiak, który ma około 1-2 lata. Jest przyjazny w stosunku do ludzi i innych psów.

nr karty: 166/2017

 
Więcej artykułów…
Regulamin:

PayPal:
1% dla zwierząt
Adopcje:
Godziny Otwarcia:

poniedziałek – sobota

od 12.00 do 17.00

CENNIK

zapraszamy