Zwierzęta nowo dodane na stronę:

Wiadomość
 • EU e-Privacy Directive

  Ta strona używa ciasteczek ( cookies ) do logowania, nawigacji oraz podobnych funkcji. Używając naszej strony, zgadzasz się na zamieszczenie plików ciasteczek na twoim urządzeniu.

  Zobacz dokumenty dyrektywy - e-Privacy

Artykuły

Kliknij i nakarm zwierzęta razem z OTOZ Animals i Tesco

Artykuły

Pomóżmy zwierzętom przetrwać zimę to czwarta edycja akcji, w której Tesco wspiera schroniska, wskazane przez klientów w internetowym głosowaniu. Akcja Tesco organizowana jest pod patronatem Ogólnopolskiego Towarzystwa Ochrony Zwierząt Animals, miesięcznika „Mój Pies” oraz przy wsparciu Joanny Krupy i jej fundacji Wielkie Serce.

Od 12 do 25 stycznia co dziesiąta złotówka wydana na karmy marki własnej Tesco zostanie przeznaczona na bieżące potrzeby 5 schronisk wybranych przez internautów. Głosy można będzie oddawać na oficjalnym profilu Eksperci Tesco na Facebooku, do którego zaprowadzi nas w prosty sposób strona www.tesco.pl. W głosowaniu bierze udział 168 schronisk z całej Polski, rekomendowanych przez Ogólnopolskie Towarzystwo Ochrony Zwierząt Animals. Dodatkowo, przez dwa kolejne weekendy (13-15 i 20-22 stycznia) w wybranych sklepach Tesco, wolontariusze ze schronisk będą zbierać karmę, koce, miski, które trafią do schronisk z najbliższej okolicy danego sklepu Tesco.

Więcej…

 

1% podatku dla schroniska

Artykuły

 

Przekaż swój 1% podatku na zwierzęta. Na zwierzęta potrzebujące pomocy.

Zebrane środki finansowe podobnie jak w poprzednich latach przeznaczymy na dalsze dofinansowanie schroniska:

 • zakup karmy, leków, szczepionek,
 • wyposażenie gabinetu weterynaryjnego w sprzęt ratujący życie zwierząt
 • wykonanie specjalistycznych zabiegów weterynaryjnych ratujących życie zwierzętom po wypadkach komunikacyjnych oraz z innych przyczyn potrzebujących pomocy,
 • zakup ocieplanych bud, zapewniających psiakom schronienie podczas zimy,
 • budowę przestronnych wybiegów
 • remont już istniejących wybiegów, boksów, izolatek

Mamy nadzieję na pozyskanie odpowiednich środków finansowych na kontynuację prac remontowych w naszym schronisku.

W przypadku pytań prosimy o kontakt: 55/234-16-46; kom: 603-300-631; Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

Wzór poprawnie wypełnionego zeznania podatkowego:

 

Pobierz darmowy licencjonowany program do obliczania PIT:

Program wykonany przez Biuro Informatyki Stosowanej FORMAT, dedykowany dla podatników, którzy chcą przeznaczyć 1% swojego podatku na rzecz działań OTOZ Animals.Program jest dostosowany do przepisów i formularzy podatkowych za rok 2011. Ponieważ jest on dedykowany naszej organizacji - po przejściu do pola 1% podatku automatycznie będzie miał wpisaną naszą nazwę i KRS. Program posiada rekomendację Polskiego Towarzystwa Ekonomicznego.

 

Dziękujemy za wielkie serca!

Artykuły

Serdecznie dziękujemy Państwu za okazaną pomoc w tym świątecznym czasie!

Zbiórka darów dla schroniska przeszła nasze najśmielsze oczekiwania.

Pomagały naszym zwierzętom przedszkola, szkoły podstawowe, gimnazja, szkoły ponad gimnazjalne oraz wszyscy którym nie jest obojętny los naszych podopiecznych.

Otrzymaliśmy koce, kołdry, legowiska, miski, zabawki a co najważniejsze pod choinką znalazło się dużo worków z karmą dla psiaków i kociaków.


Za wszystkie dary w imieniu naszych podopiecznych, dziękujemy z całego serca.

 
Więcej artykułów…
Regulamin:

PayPal:
1% dla zwierząt
Adopcje:
Godziny Otwarcia:

poniedziałek – sobota

od 12.00 do 17.00

CENNIK

zapraszamy