Zwierzęta nowo dodane na stronę:

Wiadomość
  • EU e-Privacy Directive

    Ta strona używa ciasteczek ( cookies ) do logowania, nawigacji oraz podobnych funkcji. Używając naszej strony, zgadzasz się na zamieszczenie plików ciasteczek na twoim urządzeniu.

    Zobacz dokumenty dyrektywy - e-Privacy

Artykuły

Daj dom tymczasowy - ocal!

Artykuły

Zbliżająca się zima to najtrudniejszy okres dla schroniskowych zwierząt.

Każde ciepłe posłanko jest lepsze niż schroniskowa buda.

Może macie taką możliwość, ciepłą werandę, ciepły korytarz - to jest dla nich tak wiele!
Może macie ciepłe serce, którym możecie podzielić się z marznącymi zwierzętami - prosimy!
Obecna pogoda jest szczególnie niebezpieczna dla psów starszych i krótkowłosych – nasz apel dotyczy szczególnie tych właśnie psów.

Panujące wirusy są bardzo niebezpieczne dla małych kociąt – dając im dom tymczasowy ocalisz im życie!
Już od godziny 12 od poniedziałku do soboty można zgłaszać się do schroniska i pomóc przetrwać zimę zwierzętom w potrzebie.
Liczymy na Państwa pomoc, wierzymy, że elblążanie nie zawiodą czworonogów w potrzebie.

Prosimy o tymczasowe przygarnięcie psów i kotów, i zapewnienie im ciepłego schronienia do czasu znalezienia nowego domu!

 

Dzień Edukacji Narodowej - dziękujemy nauczycielom

Artykuły

 

Jak ważna jest edukacja nie musimy nikomu mówić, jak ważna jest edukacja humanitarna nie musimy nikomu przypominać. Dzień Edukacji Narodowej jest chyba najodpowiedniejszym dniem na podziękowanie tym nauczycielom, którzy dostrzegają potrzebę edukowania dzieci i młodzieży, również w zakresie empatii, dobrego i odpowiedzialnego traktowania zwierząt.
Dziękujemy Wam kochani po stokroć i bardzo się cieszymy, że wraz ze swoimi uczniami dostrzegacie problemy naszych zwierząt.
Życzymy Wam z okazji Dnia Nauczyciela satysfakcji, wytrwałości i wielu sukcesów!

 

ŚWIATOWY TYDZIEŃ ZWIERZĄT - ZAPRASZAMY DO SCHRONISKA

Artykuły

Zapraszamy w sobotę (6 października) na Dzień Otwarty w godz. 1200 – 1700 organizowany z okazji  Światowego Tygodnia Zwierząt.

 Bezpańskie psy i koty czekać będą na osoby, które zechcą je adoptować. Każde zwierzę ma aktualną książeczkę zdrowia i wykonane obowiązkowe szczepienia.
W tej chwili w naszym schronisku przebywa 270 psów i ponad 100 kotów. Każda zainteresowana osoba bez trudu znajdzie tu swojego czworonożnego przyjaciela.

Adoptując zwierzaka odmieniamy nie tylko jego, ale i swoje życie. Same codzienne spacery z psiakiem, nawet kilkuminutowe, mają zbawienny wpływ na ludzkie serce. Dzięki temu nam spadnie cholesterol, staniemy się spokojniejsi, a zwierzak będzie szczęśliwy mając swój dom i troskliwego właściciela. Warto jednak przypomnieć, że decyzja o przygarnięciu zwierzaka powinna być dokładnie przemyślana.

Pomóżmy wspólnie odmienić ich los. Zachęcamy do adopcji bezdomnych psów i kotów z naszego schroniska.

Adres schroniska: ul. Królewiecka 233; Elbląg

tel: 55 234-16-46

 
Więcej artykułów…
Regulamin:

PayPal:
1% dla zwierząt
Adopcje:
Godziny Otwarcia:

poniedziałek – sobota

od 12.00 do 17.00

CENNIK

zapraszamy