Zwierzęta nowo dodane na stronę:

Wiadomość
  • EU e-Privacy Directive

    Ta strona używa ciasteczek ( cookies ) do logowania, nawigacji oraz podobnych funkcji. Używając naszej strony, zgadzasz się na zamieszczenie plików ciasteczek na twoim urządzeniu.

    Zobacz dokumenty dyrektywy - e-Privacy

Artykuły

Pokaz kociej arystokracji

Artykuły

Klub Miłośników Kotów Cat Club Sopot zaprasza na Pokaz Kotów Rasowych i Europejskich, który odbędzie się 8 maja (niedziela) w godz. 12 -18. Pokaz odbędzie się w Szkole Podstawowej nr. 19 im. Bohaterów Westerplatte przy ul. Uroczej 4.

Grażyna Wika, sekretarz Cat Club Sopot zaprasza: W tym roku rozpoczęliśmy akcję "Stop przemocy wobec zwierząt. Spójrz na ich świat ich pięknymi, mądrymi oczami”. Chcemy pokazać, że koty to istoty inteligentne, czujące, niezwykle oddane, to najlepsi przyjaciele człowieka. Pokaz w Elblągu jest kolejnym z całego cyklu.
    Pragniemy w ten sposób zwrócić uwagę dzieci, młodzieży oraz całego społeczeństwa na coraz bardziej rozpowszechnione karygodne praktyki znęcania się nie tylko nad kotami lecz także nad innymi zwierzętami.
    Chcemy uwrażliwić społeczeństwo, zwrócić uwagę jak niewiele potrzeba, aby bezdomnym kocim istotkom dać schronienie. Na pokazie, nasza klubowa koleżanka, Marylka Paduch właścicielka kotka Serduszko udzieli zainteresowanym wiele bardzo pomocnych rad i wskazówek dotyczących bezdomnych kotów. Chcemy zwrócić uwagę szkół na schroniska i przebywające w nich zwierzęta. Pokazać młodzieży ile dobrego może dać zwierzętom zbiórka kocyków, karmy.
     Pragniemy w ten sposób wspierać działania na rzecz inicjowania procesu zmian cywilizacyjnych, obyczajowych, kulturowych i legislacyjnych dążących w kierunku poszanowania praw zwierząt oraz tworzenia zwierzętom godnych warunków życia.
     Wszystkich, którzy tak jak my kochają koty, te cudowne i absolutnie wspaniałe, pełne ciepła stworzenia zapraszamy na nasz pokaz.
     Patronat nad Pokazem objął Prezydent Miasta Elbląg.

Dzięki uprzejmości Klubu Miłośników Kotów Cat Club Sopot schronisko, podobnie jak w ubiegłym roku weźmie udział w pokazie kotów. Serdecznie zapraszamy!

 

Spokojnych Świąt!!!

Artykuły
 
Ciepły kąt… pełna miska… kwiecista łąka… promienie słońca…
WOLNOŚĆ I MIŁOŚĆ…
Wspólnie realizujemy wiele marzeń… Dziękujemy za pomoc!
Życzymy, aby wraz z rodzącą się wiosną spełniały się także Państwa pragnienia.
Niech zbliżające się świąteczne dni przyniosą upragnione ciepło, ukojenie i radość.

Serdecznie pozdrawiamy,
Animalsi wraz z podopiecznymi
 

Ratujemy Przez Adopcję

Artykuły
Adopcja bezdomnego zwierzaka to dla niego najwspanialszy dzień w życiu. Jeśli w Twoim domu jest miejsce dla psa lub kota, nie czekaj.
Wspólnie z serwisem "Alegratka.pl” rozpoczęliśmy akcję "Ratujemy przez adopcję" - szukamy w ten sposób KOCHAJĄCYCH RODZIN dla naszych schroniskowych podopiecznych.
Zapraszamy na stronę akcji: www.adopcje.ale.gratka.pl
 
Więcej artykułów…
Regulamin:

PayPal:
1% dla zwierząt
Adopcje:
Godziny Otwarcia:

poniedziałek – sobota

od 12.00 do 17.00

CENNIK

zapraszamy