Zwierzęta nowo dodane na stronę:

Wiadomość
  • EU e-Privacy Directive

    Ta strona używa ciasteczek ( cookies ) do logowania, nawigacji oraz podobnych funkcji. Używając naszej strony, zgadzasz się na zamieszczenie plików ciasteczek na twoim urządzeniu.

    Zobacz dokumenty dyrektywy - e-Privacy

Artykuły

Twój pupil nie jest ze schroniska? Przeczytaj!

Artykuły

 

Jeżeli masz psa lub kota i nie są one ze schroniska możesz skorzystać i uzyskać 10% rabat na zabieg sterylizacji lub kastracji swojego pupila.

Kastracja jest jedyną humanitarną i w pełni skuteczną metodą zapobiegania bezdomności zwierząt. Jest jedyną, w 100% skuteczną metodą antykoncepcyjną. Kastrując swojego pupila pomagasz ograniczać nadpopulację i ogrom bezdomności.

Nasze schronisko chcąc pomóc właścicielom zwierząt domowych wynegocjowało w kilku lecznicach w Elblągu rabaty dla osób, które zgłoszą się do schroniska i otrzymają kupon rabatowy.

Psy i koty adoptowane ze schroniska poddawane są darmowym zabiegom.

Przyjdź do schroniska, pobierz kupon rabatowy i pomóż ograniczyć ogrom bezdomności zwierząt.

Akcja trwa do 31.12.2011 r.

 

Zmień swoje życie 8 października - w najbliższą sobotę

Artykuły
Otwarty Dzień Schroniska w Elblągu w godz. 1200 – 1700

z okazji  Światowego Tygodnia Zwierząt.

 Psy i koty przygotowane do adopcji, z książeczkami zdrowia, po obowiązkowych szczepieniach

Nawet kilkuminutowy spacer dziennie ma zbawienny wpływ na ludzkie serce. Zalecenia lekarzy są proste: zaparkuj samochód kilometr od domu. Wybierz schody zamiast windy. A jeśli chcesz zatroszczyć się nie tylko o siebie: przygarnij psa.

Czy będzie mały czy duży,  swoją rolę spełni  na pewno: z każdym trzeba wyjść na spacer. Przynajmniej dwa razy dziennie, a najlepiej trzy. Niezależnie od pogody, temperatury na zewnątrz i osobistego nastawienia. Pies musi wyjść,  a z psem ty. Spadnie cholesterol, będziesz dużo spokojniejszy, a po pewnym czasie  dostrzeżesz kolejne plusy. Okaże się, że o tej samej porze na spacery wychodzi interesująca sąsiadka. Pytanie o środek na pchły, czy dobrego weterynarza wcale nie będzie głupie. Dostrzeżesz nowy świat. Zamiast  tracić czas na nudne seriale, zyskasz grono nowych przyjaciół. Zdziwisz się, gdy się okaże, że nie tylko pies czeka na wieczorne wyjście… I to wszystko za sprawą małego Ciapka. A teraz pomyśl: w naszych schroniskach takich psów jest kilka tysięcy. Możesz więc zmienić życie nie tylko swoje, ale i znajomych. Zabierz swoich znajomych ósmego października na dzień otwarty schronisk OTOZ „Animals”.

Adres schroniska: ul. Królewiecka 233; Elbląg

tel: 55 234-16-46

 

 

Chcemy zdążyć do domu przed zimą!

Artykuły
 
Więcej artykułów…
Regulamin:

PayPal:
1% dla zwierząt
Adopcje:
Godziny Otwarcia:

poniedziałek – sobota

od 12.00 do 17.00

CENNIK

zapraszamy