Zwierzęta nowo dodane na stronę:

Wiadomość
  • EU e-Privacy Directive

    Ta strona używa ciasteczek ( cookies ) do logowania, nawigacji oraz podobnych funkcji. Używając naszej strony, zgadzasz się na zamieszczenie plików ciasteczek na twoim urządzeniu.

    Zobacz dokumenty dyrektywy - e-Privacy

Artykuły

10 lat bronimy razem praw zwierząt!

Artykuły

29 października odbyła się konferencja podsumowująca 10 lat działalności stowarzyszenia OTOZ Animals. Dzięki zaangażowaniu ludzi, którym nie jest obojętny los zwierząt udało nam się uratować i znaleźć nowe domy dla tysięcy psiaków i kotów z prowadzonych przez nas schronisk. Nasi inspektorzy przeprowadzili ponad 6 tysięcy interwencji dotyczących niehumanitarnego traktowania zwierząt.
Dziękujemy serdecznie darczyńcom dzięki którym możemy ratować skrzywdzone i bezdomne zwierzęta, wolontariuszom oraz wszystkim , którzy wspierają nasze działania!

 

 

 

Nie kupuj - adoptuj!

Artykuły

Pies czy kot ze schroniska to zwierzę, które niejednokrotnie przeżyło dramat rozstania z dotychczasowym właścicielem. Powody oddawania psów i kotów do schronisk są różne. Czasem właściciel odchodzi na zawsze, pozostawiając swojego przyjaciela, którego nikt z rodziny nie chce lub nie może przygarnąć. Bardzo często jednak do schronisk trafiają ofiary ludzkiego okrucieństwa i bezmyślności. Wszystkie potrzebują kochającego właściciela, na ich przywiązanie i miłość zawsze można liczyć.

 

Twój pupil nie jest ze schroniska? Przeczytaj!

Artykuły

 

Jeżeli masz psa lub kota i nie są one ze schroniska możesz skorzystać i uzyskać 10% rabat na zabieg sterylizacji lub kastracji swojego pupila.

Kastracja jest jedyną humanitarną i w pełni skuteczną metodą zapobiegania bezdomności zwierząt. Jest jedyną, w 100% skuteczną metodą antykoncepcyjną. Kastrując swojego pupila pomagasz ograniczać nadpopulację i ogrom bezdomności.

Nasze schronisko chcąc pomóc właścicielom zwierząt domowych wynegocjowało w kilku lecznicach w Elblągu rabaty dla osób, które zgłoszą się do schroniska i otrzymają kupon rabatowy.

Psy i koty adoptowane ze schroniska poddawane są darmowym zabiegom.

Przyjdź do schroniska, pobierz kupon rabatowy i pomóż ograniczyć ogrom bezdomności zwierząt.

Akcja trwa do 31.12.2011 r.

 
Więcej artykułów…
Regulamin:

PayPal:
1% dla zwierząt
Adopcje:
Godziny Otwarcia:

poniedziałek – sobota

od 12.00 do 17.00

CENNIK

zapraszamy