Zwierzęta nowo dodane na stronę:

Wiadomość
  • EU e-Privacy Directive

    Ta strona używa ciasteczek ( cookies ) do logowania, nawigacji oraz podobnych funkcji. Używając naszej strony, zgadzasz się na zamieszczenie plików ciasteczek na twoim urządzeniu.

    Zobacz dokumenty dyrektywy - e-Privacy

Artykuły

My nie możemy zostać w domu - apel o pomoc

Artykuły

Kochani, z wiadomych wszystkim przyczyn, życie w naszym schronisku zmieniło się diametralnie. Możliwe, że nieprędko wróci do normalności.

Każdy martwi się obecnie o zdrowie swoje i najbliższych, każdy próbuje odnaleźć się w nowej sytuacji, niektórzy przez sytuację z koronawirusem znaleźli się w gorszej sytuacji finansowej, lub, ze względu na gorszą sytuację przedsiębiorstw w Polsce, w niedługim czasie się znajdą. Staramy się żyć normalnie w tych czasach, jednak wszyscy odczuwamy, że jest to utrudnione i ograniczone w znacznym stopniu.

W całym tym natłoku informacji i nowych spraw na głowie, prosimy Was o nie zapominanie o schronisku. Bo smutna prawda jest taka, że kiedy cierpią ludzie, cierpią też zwierzęta znajdujące się pod ich opieką. Obecnie musimy szczególnie dbać o zdrowie pracowników, więc w trosce o dobro i ludzi i zwierząt, ze względu na szerzenie się epidemii koronawirusa, zawiesiliśmy do odwołania działalność wolontariatu i przyjmowanie wycieczek.
Zaistniała sytuacja sprawiła również, że adopcje zwierząt są utrudnione. Schronisko nadal wydaje zwierzęta do adopcji, jednak tylko osobom zdecydowanym, po wcześniejszym kontakcie telefonicznym. Nie ukrywajmy, że przez to liczba adopcji znacznie się w najbliższym okresie zmniejszy, co na pewno spowoduje wzrost ilości zwierząt w schronisku.

Należy również pamiętać, że koszty funkcjonowania schroniska, a co za tym idzie, jego potrzeby finansowe, nadal są bardzo wysokie. Znaczny wzrost cen środków do dezynfekcji i środków ochronnych, takich jak rękawiczki, przez nas również jest bardzo dotkliwie odczuwany, jednak niezmiennie największe nakłady finansowe przeznaczamy na zaspokojenie podstawowych potrzeb takich jak karma, szczepionki i leki dla zwierząt, wywóz śmieci, woda, prąd, itp.

Z oczywistych względów musieliśmy ograniczyć również przyjmowanie darów rzeczowych, co, w połączeniu ze spadkiem darowizn pieniężnych, powoduje, że mimo wpływającej na czas dotacji z Urzędu Miasta, odczuwamy znaczne pogorszenie sytuacji finansowej schroniska...

Dlatego zwracamy się do Was o wsparcie naszego schroniska nawet niewielką kwotą, oczywiście w miarę swoich możliwości. Każda złotówka jest ważna i pomoże naszej placówce lepiej zajmować się zwierzętami.

Dziękujemy za każdą wpłatę na konto schroniska.

Mamy nadzieję zobaczyć się z Wami wszystkimi w niedługim czasie!

Nasi podopieczni czekają na Wasz powrót do schroniska!

KONTO SCHRONISKA W ELBLĄGU:
41 1160 2202 0000 0001 2949 7297
BIC/SWIFT: BIGBPLPWXXX
PayPal: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Lola, Sindi, Majka i prawie 260 innych psów i kotów proszą o pomoc!

Dodatkowo oczywiście apelujemy o to, by przekazać 1% na elbląskie schronisko.
Numer KRS 69730 OTOZ ANIMALS, cel szczegółowy: schronisko w Elblągu

Dziękujemy!!!

 

Przekaż swój 1% podatku bezdomnym zwierzętom

Artykuły

Przekaż swój 1% podatku na zwierzęta. Na zwierzęta potrzebujące pomocy.

Pobierz licencjonowany, bezpłatny program do obliczania PIT:

Zebrane środki finansowe podobnie jak w poprzednich latach przeznaczymy na dalsze dofinansowanie schroniska:
-zakup karmy, leków, szczepionek,
-wyposażenie gabinetu weterynaryjnego w sprzęt ratujący życie zwierząt
-wykonanie specjalistycznych zabiegów weterynaryjnych ratujących życie zwierzętom po wypadkach komunikacyjnych oraz z innych przyczyn potrzebujących pomocy,
-zakup ocieplanych bud, zapewniających psiakom schronienie podczas zimy,
-budowę nowych kojców,
-remont już istniejących wybiegów, boksów, izolatek.

W przypadku pytań prosimy o kontakt:
55 234-16-46
Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

Dzień Kundelka

Artykuły

Dzisiaj obchodzimy Dzień Kundelka!
Życzymy, aby zawsze miały mnóstwo powodów do merdania ogonkiem.

 
Więcej artykułów…
PayPal:
1% dla zwierząt