Zwierzęta nowo dodane na stronę:

Wiadomość
  • EU e-Privacy Directive

    Ta strona używa ciasteczek ( cookies ) do logowania, nawigacji oraz podobnych funkcji. Używając naszej strony, zgadzasz się na zamieszczenie plików ciasteczek na twoim urządzeniu.

    Zobacz dokumenty dyrektywy - e-Privacy

Znalazły dom

Działka- spragniona uczucia głucha sunia

Znalazły dom

Ogłoszeń o psach, które szukają nowego domu są setki, tysiące.
Każdy z nich zasługuje na schronienie, na dom o którym marzy.
Czy mimo to, każdy z nich ma taką samą szansę na szczęście?
Czy szansę ma 6-letnia, średnia sunia, przypominająca wyglądam amstaffa?
Czeka na swoich ludzi od roku. Przez kilka miesięcy koczowała na działkach, gdzie spędziła między innymi zimę.
Obecnie przebywa w schronisku w Elblągu. Działka, bo tak na imię tej niezwykłej suni,nie akceptuje innych psów. Działka kocha ludzi! To bardzo uczuciowy pies, spacery i kontakt z wolontariuszami
sprawiają jej ogromną radość. Suka jest głucha. Mimo to, radzi sobie naprawdę dobrze. Jest czułym psem, potrafi chodzić na smyczy. Jest zaszczepiona, odrobaczona,
zaczipowana i ma książeczkę zdrowia.
Jest typowo domowym psem. Nie będzie dobrym stróżem, ponieważ potrzebuje ciągłego kontaktu z człowiekiem. Działka zawsze z wielkim uśmiechem i wielką radością wita każdego, kto tylko idzie lub patrzy w jej stronę.

 


 

Szukamy dla Działki osoby zrównoważonej, konsekwentnej, odpowiedzialnej i cierpliwej.
Szukamy miłośnika rasy, najlepiej osoby z doświadczeniem, kogoś, kto miał już do czynienia z tego typu psiakami.
Szukamy kogoś, kto poradzi sobie z tym pewnym siebie i swojej siły psem, kogoś,
kto będzie wiedział, jak z takim psem postępować.
Szukamy domu bez innych zwierząt. Szukamy osoby, która ofiaruje suni dom,
miłość i ciepły kąt, na przyszłe lata jej życia. Mamy ogromną nadzieję, że KTOŚ taki znajdzie się
i pokaże Działce, czym jest prawdziwe, szczęśliwe życie, u boku swojego człowieka.
Sunia po sterylizacji będzie gotowa do adopcji.

nr karty: 187/09

 

 


 

 

5letnia Amelka - od szczeniaczka w schronisku

Znalazły dom

Amelka przebywa w schronisku już od listopada 2007. Trafiła tutaj jako mały szczeniak, niestety nikt jej wtedy nie zauważył i tak niezauważona pozostaje do dziś.

Amelka ma teraz około 5 lat. Jest suczką średniej wielkości o wzruszająco smutnym spojrzeniu. Jedyny świat jaki zna to ten schroniskowy. Czy to się kiedyś zmieni?

nr karty:14/07

 

 

Kira młodziutki rudasek

Znalazły dom

Kira to młoda ok. 1, 5 roczna suczka. Jest bardzo przyjazna i łagodna. Kira uwielbia chodzić na spacerki. Wtedy jest radosna i zapomina o tym, że za chwilę znów powróci do schroniska. W schronisku smutna siedzi za kratami i wyczekuje swojego człowieka. Kira jest odrobaczona, zaszczepiona, zaczipowana. Istnieje możliwość sterylizacji.

 

 

Młodziutka czekoladowa Kleo

Znalazły dom

Kleo to młoda ok. 8miesięczna suczka. Ktoś wyrzucił ją na ulicę. Ktoś inny przygarnął, po czym oddał do schroniska. Kleo jest pięknym kochanym pieskiem. Bardzo boi się schroniska i innych psów. Prosimy o dobry odpowiedzialny dom dla niej. Na zawsze! Kleo jest odrobaczona, zaszczepiona, przed adopcją zostanie wysterylizowana.

 

 

 

 

 

 


Kleo znalazła nowy, kochający dom :)

 

 

Skoczek średni pies- wspaniały charakter

Znalazły dom

Skoczek to najwspanialszy pies, jakiego miałam okazję poznać. Jest średniej wielkości, kilkuletni. Łagodny, mądry, posłuszny. Szczęśliwy  i radosny na spacerkach- z powrotem przy budzie zamienia się w smutnego, stęsknionego za człowiekiem psa. Skoczuś tęskni za własnym panem, za ludzką dłonią na łebku, za własnym ciepłym domem. To nieprawda, że dorosłe psy nie kochają tak jak mlode- jak szczeniaki. Kochają mocniej, kochają całym wdzięcznym, gorącym psim serduszkiem. Nie ma większego oddania niż oddanie psa, którego ktoś pokochał i podarował nowy dom. Dorosły pies nie gryzie przedmiotów, nie piszczy nocami, jest już nauczony czystości lub szybciutko uczy się załatwiać swoje potrzeby w odpowiednim miejscu. Skoczek jest grzeczny, ładnie chodzi na smyczy. Jest bardzo łagodny i delikatny- może zamieszkać w domu z dziećmi. Piesek posiada wszystkie aktualne szczepienia, jest zaczipowany i wykastrowany.

 

 

 

 

 

Kudłaty średniej wielkości Brus

Znalazły dom

Brus to około 3 letni, bardzo towarzyski i wesoły pies. Jest posłuszny, uwielbia spacery, ładnie chodzi na smyczy. Ma piękną sierść. Sięga do kolana. Brus uwielbia pieszczoty i potrzebuje bliskiego kontaktu z człowiekiem. Szybko przywiązuje się do ludzi, jest  ufny- będzie wiernym i  oddanym   przyjacielem. Jak wszystkie psy w schronisku jest  zaczipowany, ma wszystkie bieżące szczepienia. Przed adopcją zostanie wykastrowany.

 

 

Korek- prawie spaniel

Znalazły dom

Korek to około 8-9 letni pies w typie spaniela, bądź płochacza niemieckiego. Korek bardzo ładnie chodzi na smyczy. Uwielbia pieszczoty i długie spacery. Nie wiemy, jak reaguje na koty, na widok dzieci cieszył się z daleka. Nie reaguje na nadjeżdżające samochody i rowery. Nie lubi zabiegów pielęgnacyjnych, mimo to znosi je bardzo dzielnie.
Jest wykastrowany, zaczipowany i zaszczepiony. Prawdopodobnie jest trochę niedosłyszący . Mamy jednak nadzieję, że mimo to, znajdzie się osoba, która zaopiekuje się nim do końca jego dni i pokocha takim, jakim jest. Korek stracił już nadzieję, że ktoś go pokocha, jest smutny i zrezygnowany. Dom to jedyna szansa dla tego pieska.

 

Młoda piękna, czarna, w typie dobermana

Znalazły dom

Farao to piękna, duża, dostojna suka w typie dobermana. Jest młoda, ma około 1,5 roku. Jest łagodnym i przyjaznym psem. Jej atutem jest niewątpliwie wyjątkowa uroda oraz posłuszeństwo i karność. Jest  łagodną, łaknącą kontaktu z człowiekiem suką. Serdeczna w stosunku do ludzi, łagodna również w stosunku do innych psów i suk. W schronisku mieszka w boksie z 5 młodziutkimi szczeniakami, sama zachowuje czystość i w dodatku sprząta po maluchach! Na smyczy trochę ciągnie, ale gdy ją ze smyczy puścić nie ma problemu z jej przywołaniem.
Jest zaszczepiona przeciwko chorobom wirusowym i wściekliźnie, zaczipowana i wysterylizowana.

 

 

 

Malutka 3-4 Ruda

Znalazły dom

Ruda to około 4 letnia suczka. Jest mała, sięga do połowy łydki, ma śliczne, stojące uszka i miękką sierść . Jest z początku trochę nieufna, lecz grzeczna, posłuszna, potrafi chodzić na smyczy. Uwielbia kontakt z człowiekiem, będzie wspaniałą przyjaciółką, zakochaną w swoim człowieku. Nadaje się do rodziny z dziećmi , lub do osoby starszej. Rozpływa się pod dotykiem ludzkiej dłoni. Pozwól jej cieszyć się życiem..Poznać coś innego, niż mały, zimny, betonowy boks w schronisku.. Sunia jest wysterylizowana, ma własną książeczkę zdrowia, jest zaszczepiona na wściekliznę, odrobaczona.

 

 

 


Ruda znalazła nowy dom, a jej nowa rodzina napisała do nas list:

 

"Dzień dobry, z tej strony Małgorzata - nowa opiekunka Rudej. Ruda już u nas drugi dzień, jak na razie odpukać jest bardzo dobrze, je, załatwia się, śpi, jak nas widzi to merda ogonkiem, a jak ja wracam z pracy, to naprawdę się cieszy. Jak jest w domu, to dużo śpi, ale to może emocje albo długie spacery, na które ją zabieramy. Koty zaczęły trochę prychać, ale są spokojne i trzymają odległość. Ruda w ogóle na nie reaguje, jak przechodzą to leniwie otwiera oczy i patrzy tylko. Za to, gdy ktoś idzie po klatce schodowej, to warczy i szczeka. Nie jest może taka wesoła jak bym chciała, ale myślałam, że będzie gorzej, z racji jej miłości do p. Andrzeja. Wydaje mi się, że będzie wszystko dobrze. Jak zrobię jakieś zdjęcia to wyślę na maila.
Pozdrawiam
Małgorzata"

 

Blacky - młodziutka suczka bez łapki

Znalazły dom

Blacky jest niedużą (ok. 40cm) 1,5 roczną sunieczką. Trafiła do schroniska po wypadku na ulicy Królewieckiej. Nie udało się uratować przedniej łapki. Często ludzie pytają, czy potrafi chodzić na 3 łapkach- a ona nie tylko chodzi, ale pędzi i skacze na spacerkach.  Doskonale sobie radzi. Uwielbia ludzi i zawsze stara się zwrócić na siebie uwagę. Bardzo chce być kochana. Powinna trafić do domu bez innych psów- chce być tą jedyną ukochaną księżniczką. Chce wskakiwać na kolana swojego człowieka i zasypiać wtulona...Czuje się wtedy bezpieczna i kochana, zamyka powoli oczka i pochrapuje cichutko. W schronisku przebywa w biurze- dlatego możemy udzielić szczegółowych informacji dot. jej charakteru i zachowania. Suczka jest wielkim łakomczuchem, utrzymuje czystość, jest grzeczna  i ładnie chodzi na smyczy. Jest bardzo wiernym psem i zawsze informuje, kiedy ktoś obcy (pies czy człowiek) wchodzi do budynku. Blacky jest symbolem stałości i wierności, szuka najwspanialszego domku. Jest zaszczepiona, zaczipowana i wykastrowana.

 

 

 

 
PayPal:
1% dla zwierząt