Zwierzęta nowo dodane na stronę:

Wiadomość
  • EU e-Privacy Directive

    Ta strona używa ciasteczek ( cookies ) do logowania, nawigacji oraz podobnych funkcji. Używając naszej strony, zgadzasz się na zamieszczenie plików ciasteczek na twoim urządzeniu.

    Zobacz dokumenty dyrektywy - e-Privacy

Znalazły dom

6tygodniowe porzucone szczeniaczki

Znalazły dom

Trójka 6tygodniowych maleństw porzuconych wraz z matką. Ich właścicielka przeprowadziła się do innego mieszkania pozostawiając wynędzniałą sukę i jej troje szczeniąt....Maleństwa szukają kochających domków. Szczenięta zostaną przed adopcją zaszczepione i zaczipowane. Robimy wszystko,aby zapobiec takim sytuacjom; warunkiem adopcji jest dlatego  sterylizacja/kastracja w pózniejszym wieku.

 

7miesięczna beżowa Luizjana

Znalazły dom

6miesięczna Luizjana. Dziecko bezdomnej matki, urodzona na działkach- dorastała w schronisku. Czeka na kochającego właściciela, który mądrze pokieruje młodziutką suczką i pokaże jej świat. Nigdy nie przebywała w pomieszczeniu-idealny byłby dom z ogrodem, ale nie jest to warunkiem adopcji. Luizjana jest zaszczepiona, zaczipowana. Będzie pieskiem średniej wielkości. Warunkiem adopcji jest sterylizacja suczki (na koszt schroniska)

 

6miesieczna Lalka

Znalazły dom

Podrzucona w kartonie do schroniska 6miesięczna Laleczka czeka na kogoś, kto pokocha właśnie ją. Ludzie mówią, ze jest brzydka-mamy nadzieję, że ktoś ją pokocha. Suczka jest zakochana w człowieku, uwielbia się przytulać. Jest zaszczepiona i zaczipowana. Warunkiem adopcji jest sterylizacja suczki. (na koszt schroniska)

 

6miesięczna beżowa Zosia

Znalazły dom

6miesięczna Zosia.Wesoła, energiczna, kocha towarzystwo ludzi. Zaszczepiona, zaczipowana. Warunkiem adopcji jest sterylizacja suki (na koszt schroniska)

 

Nana-6 miesięcy, czarno brązowa

Znalazły dom
Nana-młodziutka suczka- ładnie chodzi na smyczy. Sunia jest grzeczna, energiczna kocha pieszczoty, ludzi oraz inne zwierzęta. Docelowo będzie średniej wielkości pieskiem. Jest zaczipowana, zaszczepiona. Warunkiem adopcji jest sterylizacja suczki (na koszt schroniska)
 

Nora- 5miesięcy

Znalazły dom

Nora 5miesięczna wesoła suczka. Jak każdy szczeniak potrzebuje wychowania i podstawowego szkolenia (nauka czystości, nauka chodzenia na smyczy itp.) Suczka będzie średniego wzrostu. Nora posiada wszystkie szczepienia, jest zaczipowana. Warunkiem adopcji jest sterylizacja suki (na koszt schroniska)

 

 

 

 

 

 


 Nora mieszka już w nowym kochającym domu! :) Życzymy dużo szczęścia!

 

Kokos jego pan umarł- on został sam

Znalazły dom

Kokos ma 8 lat i straszne przeżycia za sobą. Jego ukochany pan i właściciel umarł, a rodzina nie chciała zając się psem. Kokos trafił więc do schroniska. Nie potrafi się tutaj odnaleźć. Psy go nie lubią, a on woli być sam. Tęskni za własnym domem i człowiekiem. Nie rozumie dlaczego po 8 latach miękkiego i ciepłego posłanka wylądował w zimnym betonowym boksie. Kokos przez kilka miesięcy nie reagował na nic, nie był zainteresowany niczym, pogrążony w smutku i tęsknocie. Jednak uparci wolontariusze powolutku dotarli do przerażonego psiego serduszka. Kokos cieszy się na widok ludzi, z radością chodzi na spacerki. Ale to tak mało, tak mało, a on potrzebuje czułości i stabilności na co dzień. Marzymy o tym, ze ktoś da mu dom i pozwoli spokojnie i bezpiecznie żyć. Szanse nie są duże, piesek ma 8 lat i nie jest szczególnie urodziwy. Ale jego złamane psie serduszko odwdzięczy się ogromnym przywiązaniem i wiernością. Jeśli nie jesteś pewien, czy chcesz zaadoptować właśnie Kokosa przyjdź do schroniska i zabierz go na spacerek. W ten sposób poznasz psa i jego zachowanie. Zapraszamy.

Kokoś jest grzeczny i posłuszny, potrafi chodzić na smyczy. Jest zaszczepiony i zaczipowany. Istnieje możliwość kastracji.

 

 

Szczota- królowa schroniska:)

Znalazły dom

Szczota trafiła do schroniska 04.10.2008 roku. Jest to dorosła, duża i wyjątkowa suczka. Jest niezwykle łagodna, pojętna i inteligentna. Nie oddala się poza teren schroniska, dlatego też często biega luzem. Sama otwiera sobie drzwi witając pracowników i osoby odwiedzające schronisko. Wykazuje się też czujnością-szczeka, gdy nadchodzi ktoś obcy lub dzieje się coś niedobrego. Uwielbia patrolować teren schroniska i sprawdzać, czy wszystko jest na swoim miejscu. Lubi biegać za kijkiem. Zna podstawowe komendy. Ta suka będzie prawdziwie mądrym i wiernym przyjacielem. 

nr karty: 51/08

 

 

 

Działka- spragniona uczucia głucha sunia

Znalazły dom

Ogłoszeń o psach, które szukają nowego domu są setki, tysiące.
Każdy z nich zasługuje na schronienie, na dom o którym marzy.
Czy mimo to, każdy z nich ma taką samą szansę na szczęście?
Czy szansę ma 6-letnia, średnia sunia, przypominająca wyglądam amstaffa?
Czeka na swoich ludzi od roku. Przez kilka miesięcy koczowała na działkach, gdzie spędziła między innymi zimę.
Obecnie przebywa w schronisku w Elblągu. Działka, bo tak na imię tej niezwykłej suni,nie akceptuje innych psów. Działka kocha ludzi! To bardzo uczuciowy pies, spacery i kontakt z wolontariuszami
sprawiają jej ogromną radość. Suka jest głucha. Mimo to, radzi sobie naprawdę dobrze. Jest czułym psem, potrafi chodzić na smyczy. Jest zaszczepiona, odrobaczona,
zaczipowana i ma książeczkę zdrowia.
Jest typowo domowym psem. Nie będzie dobrym stróżem, ponieważ potrzebuje ciągłego kontaktu z człowiekiem. Działka zawsze z wielkim uśmiechem i wielką radością wita każdego, kto tylko idzie lub patrzy w jej stronę.

 


 

Szukamy dla Działki osoby zrównoważonej, konsekwentnej, odpowiedzialnej i cierpliwej.
Szukamy miłośnika rasy, najlepiej osoby z doświadczeniem, kogoś, kto miał już do czynienia z tego typu psiakami.
Szukamy kogoś, kto poradzi sobie z tym pewnym siebie i swojej siły psem, kogoś,
kto będzie wiedział, jak z takim psem postępować.
Szukamy domu bez innych zwierząt. Szukamy osoby, która ofiaruje suni dom,
miłość i ciepły kąt, na przyszłe lata jej życia. Mamy ogromną nadzieję, że KTOŚ taki znajdzie się
i pokaże Działce, czym jest prawdziwe, szczęśliwe życie, u boku swojego człowieka.
Sunia po sterylizacji będzie gotowa do adopcji.

nr karty: 187/09

 

 


 

 

5letnia Amelka - od szczeniaczka w schronisku

Znalazły dom

Amelka przebywa w schronisku już od listopada 2007. Trafiła tutaj jako mały szczeniak, niestety nikt jej wtedy nie zauważył i tak niezauważona pozostaje do dziś.

Amelka ma teraz około 5 lat. Jest suczką średniej wielkości o wzruszająco smutnym spojrzeniu. Jedyny świat jaki zna to ten schroniskowy. Czy to się kiedyś zmieni?

nr karty:14/07

 

 
Regulamin:

PayPal:
1% dla zwierząt
Adopcje:
Godziny Otwarcia:

poniedziałek – sobota

od 12.00 do 17.00

CENNIK

zapraszamy