Zwierzęta nowo dodane na stronę:

Wiadomość
  • EU e-Privacy Directive

    Ta strona używa ciasteczek ( cookies ) do logowania, nawigacji oraz podobnych funkcji. Używając naszej strony, zgadzasz się na zamieszczenie plików ciasteczek na twoim urządzeniu.

    Zobacz dokumenty dyrektywy - e-Privacy

Znalazły dom

Levi

Znalazły dom

Levi trafił do schroniska pod koniec września 2009. Jest to kilkuletni pies średniej wielkości.

Levi mieszka w boksie z dwiema suczkami, gdyż w stosunku do samców nie jest zbyt przyjazny. Jest natomiast łagodny i bardzo przyjazny w stosunku do ludzi - na widok osób zainteresowanych adopcją czworonoga, przyciska swój pysk do ogrodzenia boksu i nadstawia łepek, by go pogłaskać. Ładnie chodzi na smyczy.

nr karty: 541/09

 

Atlanta

Znalazły dom
Przedstawiamy urodziwą sunię o oryginalnej urodzie i imieniu - Atlanta. Sunia jest młoda, chętna do zabawy, uwielbia ruch i długie spacery. To zwierzę jest bardzo przyjazne człowiekowi, w którego wpatruje się figlarnymi oczami. Atlanta ma piękną dłuższą sierść o biszkoptowej barwie. Jest duża i masywna. Atlanta jest wysterylizowana.
 

Coli

Znalazły dom

 

 Coli to pies dosyć młody o ładnej  budowie i umaszczeniu.  Z wyglądu przypomina border coli. Do ludzi jest baaaardzo łagodny, przyjacielski, posłuszny. Do psów nie wykazuje agresji.  Ten pies dobrze czuje się w budzie, ale może też mieszkać w domu.

 

Borys

Znalazły dom

 

 

Borys... nie duży, pocieszny piesek w typie sznaucera. Nie można wiele o nim napisać. Nie rzuca się do krat, nie walczy przy misce, nie szaleje - spokojny, ułożony pies, który tak długo już czeka na dom. W  jego oczach widzimy tylko smutek!

 

Melodia

Znalazły dom
Melodia to młoda sunia, spokojna, dogadująca się z innymi suczkami w boksie. Jej atutem jest lekko falująca, błyszcząca sierść, bajeczna. Melodia jest psem średniej wielkości, ładnie chodzi na smyczy, lubi długie spacery. Ona ma jeszcze nadzieję, że pan po nią przyjdzie do schroniska. My wiemy, że nikt jej nie szuka.
 

Traper

Znalazły dom

Traper... śmiejący się pies. Obok niego nie da się przejść obojętnie, trzeba go pogłaskać, pogadać, przytulić. Ten pies jest tak zadowolony i ciągle uśmiechnięty, że nam robi się cieplej na duszy. Traper to pies na niepogodę, na stresy, smutki, to pies przy którym każdy dzień jest dobry.  Nasz śmieszek! Jest psem żywiołowym, potrzebującym dużo ruchu, tolerującym inne psy. Ma około 3 lat. 

nr karty: 462/2010

 

 

 

Negra

Znalazły dom
Negra.... młoda kaukaska, która trafiła do nas jako pies porzucony przez właściciela. Jak na tę rasę jest bardzo łagodna.  Rozdaje uśmiechy, tuli się do człowieka.  Nie spotkaliśmy w schronisku do tej pory kaukaza o tak łagodnym usposobieniu.  Negra potrzebuje dużo ruchu, przestrzennego kojca, stałego kontakt z człowiekiem. Kaukazy to idealna rasa do pilnowania posesji. Mając takiego psa możemy spać spokojnie.
 

Pepsi

Znalazły dom

Pepsi trafiła do schroniska 01.04.2010. Jest to duża, około 4-letnia suka o szorstkim włosie.

Pepsi źle czuje się w schronisku. Jest osowiała i nie bardzo interesuje się otoczeniem. Dopiero na spacerze ożywia się i pokazuje swój prawdziwy charakter - biega, skacze, przynosi patyki.

Czy znajdzie się wreszcie osoba, która ją zauważy?

nr karty: 136/2010

 

 

Leda

Znalazły dom

Leda trafiła do schroniska 17.12.2009 roku.

Leda to kilkuletnia suczka średniej wielkości, która ma w sobie wiele uroku. Jest subtelną psiną o szlachetnych rysach a z jej oczu można wiele wyczytać. 

nr karty: 694/09

 

 

 

 

Dona

Znalazły dom

Dona trafiła do schroniska 04.10.10. Ta mniej więcej dwuletnia suczka o sierści baranka ma jamnikowatą budowę i jamnikowaty charakter.  Ciekawa, wesoła, towarzyska, choć w pierwszym kontkacie nieco nieufna... Jak jej nie pokochać?

nr karty: 447/2010

   

 
PayPal:
1% dla zwierząt