Zwierzęta nowo dodane na stronę:

Wiadomość
  • EU e-Privacy Directive

    Ta strona używa ciasteczek ( cookies ) do logowania, nawigacji oraz podobnych funkcji. Używając naszej strony, zgadzasz się na zamieszczenie plików ciasteczek na twoim urządzeniu.

    Zobacz dokumenty dyrektywy - e-Privacy

Znalazły dom

Paulinka

Znalazły dom
Paulinka trafiła do schroniska razem ze swoją siostrą Balbinką w sierpniu 2016 jako kilkudniowe kociaki. Na szczęście kociaki szybko zamieszkały w tzw. domu tymczasowym u pracownika schroniska.

Paulinka ma teraz około 2 miesięcy. Jest zdrową, wesołą i ciekawą świata kotką. Jest odważniejsza i bardziej żywiołowa niż jej siostra, chętnie zaczepia i zachęca do zabawy. Jest przyczajona do towarzystwa innych kotów, psa i małego dziecka.

 

Balbinka

Znalazły dom

Balbinka trafiła do schroniska razem ze swoją siostrą Paulinką w sierpniu 2016. Na szczęście kociaki szybko zamieszkały w tzw. domu tymczasowym u pracownika schroniska.

Balbinka ma teraz około 2 miesięcy. Jest zdrową, wesołą i ciekawą świata kotką o raczej spokojnym usposobieniu. Jest przyczajona do towarzystwa innych kotów, psa a także małego dziecka.

 

 

 

 

Kebab

Znalazły dom

Kebab przebywa w schronisku od 28.08.2016.

Kebab to mniej więcej 2-miesieczny szczeniak, wesoły i ufny. Gdy dorośnie, będzie prawdopodobnie psem średniej wielkości.

nr karty: 343/2016

 

 

Sonia

Znalazły dom

Sonia trafiła do schroniska 04.07.2016 z ulicy Grochowskiej. Wiemy, że suczka mieszkała tam ze swoją właścicielką, ale wygląda na to, że osoba ta wyprowadziła się, a psa zostawiła...

Sonia ma około 3 lat i jest średniej wielkości. W stosunku do ludzi jest bardzo przyjazna.

nr karty: 270/2016

 

Mycha

Znalazły dom

Mycha przebywa w schronisku od 02.07.2016. Trafiła tutaj z ulicy Łódzkiej.

Mycha to średniej wielkości suczka, która ma około 3 lat. Jest wesołego i łagodnego usposobienia, bardzo lubi spacery i kontakt z ludźmi. Jest też bardzo żywiołowa, przez co zaraz po wyjściu z boksu trochę ciągnie na smyczy.

nr karty: 262/2016

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Inka

Znalazły dom

Inka przebywa w schronisku od 26.08.2016. Trafiła do nas z miejscowości Raczki Elbląskie. Była bardzo zaniedbana -  jej sierść była posklejana w ciężkie dredy, oczy przekrwione, do tego była jeszcze przeraźliwie wychudzona.

Inka to drobna suczka średniej wielkości - ma mniej więcej 45 cm wysokości i waży 13 kilogramów (waga z dnia 26.10.16). Ma około 3-5 lat. Pomimo tego, że widać, iż człowiek nie dbał o nią, Inka jest bardzo łagodna i nie stroni od kontaktu z ludźmi, a wręcz przeciwnie - do wszystkich chętnie podbiega i serdecznie wita. Nie wchodzi w konflikty z innymi psami.

nr karty: 342/2016

 

 

Felicja

Znalazły dom

Felicja trafiła do schroniska 20.08.2016. Suczka leżała przy ulicy na obrzeżach Elbląga, najprawdopodobniej potrącona przez samochód.

Felicja to cudowna, łagodna, mała suczka w średnim wieku. Powoli dochodzi do siebie w schroniskowej izolatce po operacji amputacji głowy kości udowej lewej.

nr karty: 333/2016

 

Kostek

Znalazły dom

Kostek trafił do schroniska 25.07.2016 z ulicy Kościuszki.

Kostek to mniej więcej 7-miesięczny szczeniak. Jest wesoły, pełen energii i chęci do zabawy. Gdy dorośnie, bedzie prawdopodobnie dosyć dużym psem.

nr karty: 297/2016

 

Aniela

Znalazły dom

24.08.2016 mieszkanka ulicy Grunwaldzkiej zadzwoniła do schroniska z prośbą o pomoc, gdyż do jej mieszkania przez okno wszedł kot, który syczy i warczy. Pracownicy schroniska, którzy pojechali na miejsce, rzeczywiście zastali w mieszkaniu osoby zgłaszającej kotkę, która zachowywała się agresywnie. Jednak udało się ją złapać i została przywieziona do schroniska.

Nazwaliśmy ją Aniela. Aniela to piękna, zadbana, z obrożą na szyi, długowłosa szylkretka. Podejrzewamy, że jest to domowa kotka, która być może nigdy wcześniej nie opuszczała swojego mieszkania i teraz jest po prostu przerażona.
Właściciel pilnie poszukiwany!

nr karty: 239/2016

 

Tadzio

Znalazły dom

Tadzio przebywa w schronisku od 22.08.2016. Trafił tutaj ze Starego Miasta.

Tadzio to mały, kilkuletni pies. Jest zadbany i przyjazny w stosunku do ludzi. Tadzio czeka na swojego właściciela.

nr karty: 338/2016

 
Regulamin:

PayPal:
1% dla zwierząt
Adopcje:
Godziny Otwarcia:

poniedziałek – sobota

od 12.00 do 17.00

CENNIK

zapraszamy