Zwierzęta nowo dodane na stronę:

Wiadomość
  • EU e-Privacy Directive

    Ta strona używa ciasteczek ( cookies ) do logowania, nawigacji oraz podobnych funkcji. Używając naszej strony, zgadzasz się na zamieszczenie plików ciasteczek na twoim urządzeniu.

    Zobacz dokumenty dyrektywy - e-Privacy

Znalazły dom

Młodziutka czekoladowa Kleo

Znalazły dom

Kleo to młoda ok. 8miesięczna suczka. Ktoś wyrzucił ją na ulicę. Ktoś inny przygarnął, po czym oddał do schroniska. Kleo jest pięknym kochanym pieskiem. Bardzo boi się schroniska i innych psów. Prosimy o dobry odpowiedzialny dom dla niej. Na zawsze! Kleo jest odrobaczona, zaszczepiona, przed adopcją zostanie wysterylizowana.

 

 

 

 

 

 


Kleo znalazła nowy, kochający dom :)

 

 

Skoczek średni pies- wspaniały charakter

Znalazły dom

Skoczek to najwspanialszy pies, jakiego miałam okazję poznać. Jest średniej wielkości, kilkuletni. Łagodny, mądry, posłuszny. Szczęśliwy  i radosny na spacerkach- z powrotem przy budzie zamienia się w smutnego, stęsknionego za człowiekiem psa. Skoczuś tęskni za własnym panem, za ludzką dłonią na łebku, za własnym ciepłym domem. To nieprawda, że dorosłe psy nie kochają tak jak mlode- jak szczeniaki. Kochają mocniej, kochają całym wdzięcznym, gorącym psim serduszkiem. Nie ma większego oddania niż oddanie psa, którego ktoś pokochał i podarował nowy dom. Dorosły pies nie gryzie przedmiotów, nie piszczy nocami, jest już nauczony czystości lub szybciutko uczy się załatwiać swoje potrzeby w odpowiednim miejscu. Skoczek jest grzeczny, ładnie chodzi na smyczy. Jest bardzo łagodny i delikatny- może zamieszkać w domu z dziećmi. Piesek posiada wszystkie aktualne szczepienia, jest zaczipowany i wykastrowany.

 

 

 

 

 

Kudłaty średniej wielkości Brus

Znalazły dom

Brus to około 3 letni, bardzo towarzyski i wesoły pies. Jest posłuszny, uwielbia spacery, ładnie chodzi na smyczy. Ma piękną sierść. Sięga do kolana. Brus uwielbia pieszczoty i potrzebuje bliskiego kontaktu z człowiekiem. Szybko przywiązuje się do ludzi, jest  ufny- będzie wiernym i  oddanym   przyjacielem. Jak wszystkie psy w schronisku jest  zaczipowany, ma wszystkie bieżące szczepienia. Przed adopcją zostanie wykastrowany.

 

 

Korek- prawie spaniel

Znalazły dom

Korek to około 8-9 letni pies w typie spaniela, bądź płochacza niemieckiego. Korek bardzo ładnie chodzi na smyczy. Uwielbia pieszczoty i długie spacery. Nie wiemy, jak reaguje na koty, na widok dzieci cieszył się z daleka. Nie reaguje na nadjeżdżające samochody i rowery. Nie lubi zabiegów pielęgnacyjnych, mimo to znosi je bardzo dzielnie.
Jest wykastrowany, zaczipowany i zaszczepiony. Prawdopodobnie jest trochę niedosłyszący . Mamy jednak nadzieję, że mimo to, znajdzie się osoba, która zaopiekuje się nim do końca jego dni i pokocha takim, jakim jest. Korek stracił już nadzieję, że ktoś go pokocha, jest smutny i zrezygnowany. Dom to jedyna szansa dla tego pieska.

 

Młoda piękna, czarna, w typie dobermana

Znalazły dom

Farao to piękna, duża, dostojna suka w typie dobermana. Jest młoda, ma około 1,5 roku. Jest łagodnym i przyjaznym psem. Jej atutem jest niewątpliwie wyjątkowa uroda oraz posłuszeństwo i karność. Jest  łagodną, łaknącą kontaktu z człowiekiem suką. Serdeczna w stosunku do ludzi, łagodna również w stosunku do innych psów i suk. W schronisku mieszka w boksie z 5 młodziutkimi szczeniakami, sama zachowuje czystość i w dodatku sprząta po maluchach! Na smyczy trochę ciągnie, ale gdy ją ze smyczy puścić nie ma problemu z jej przywołaniem.
Jest zaszczepiona przeciwko chorobom wirusowym i wściekliźnie, zaczipowana i wysterylizowana.

 

 

 

Malutka 3-4 Ruda

Znalazły dom

Ruda to około 4 letnia suczka. Jest mała, sięga do połowy łydki, ma śliczne, stojące uszka i miękką sierść . Jest z początku trochę nieufna, lecz grzeczna, posłuszna, potrafi chodzić na smyczy. Uwielbia kontakt z człowiekiem, będzie wspaniałą przyjaciółką, zakochaną w swoim człowieku. Nadaje się do rodziny z dziećmi , lub do osoby starszej. Rozpływa się pod dotykiem ludzkiej dłoni. Pozwól jej cieszyć się życiem..Poznać coś innego, niż mały, zimny, betonowy boks w schronisku.. Sunia jest wysterylizowana, ma własną książeczkę zdrowia, jest zaszczepiona na wściekliznę, odrobaczona.

 

 

 


Ruda znalazła nowy dom, a jej nowa rodzina napisała do nas list:

 

"Dzień dobry, z tej strony Małgorzata - nowa opiekunka Rudej. Ruda już u nas drugi dzień, jak na razie odpukać jest bardzo dobrze, je, załatwia się, śpi, jak nas widzi to merda ogonkiem, a jak ja wracam z pracy, to naprawdę się cieszy. Jak jest w domu, to dużo śpi, ale to może emocje albo długie spacery, na które ją zabieramy. Koty zaczęły trochę prychać, ale są spokojne i trzymają odległość. Ruda w ogóle na nie reaguje, jak przechodzą to leniwie otwiera oczy i patrzy tylko. Za to, gdy ktoś idzie po klatce schodowej, to warczy i szczeka. Nie jest może taka wesoła jak bym chciała, ale myślałam, że będzie gorzej, z racji jej miłości do p. Andrzeja. Wydaje mi się, że będzie wszystko dobrze. Jak zrobię jakieś zdjęcia to wyślę na maila.
Pozdrawiam
Małgorzata"

 

Blacky - młodziutka suczka bez łapki

Znalazły dom

Blacky jest niedużą (ok. 40cm) 1,5 roczną sunieczką. Trafiła do schroniska po wypadku na ulicy Królewieckiej. Nie udało się uratować przedniej łapki. Często ludzie pytają, czy potrafi chodzić na 3 łapkach- a ona nie tylko chodzi, ale pędzi i skacze na spacerkach.  Doskonale sobie radzi. Uwielbia ludzi i zawsze stara się zwrócić na siebie uwagę. Bardzo chce być kochana. Powinna trafić do domu bez innych psów- chce być tą jedyną ukochaną księżniczką. Chce wskakiwać na kolana swojego człowieka i zasypiać wtulona...Czuje się wtedy bezpieczna i kochana, zamyka powoli oczka i pochrapuje cichutko. W schronisku przebywa w biurze- dlatego możemy udzielić szczegółowych informacji dot. jej charakteru i zachowania. Suczka jest wielkim łakomczuchem, utrzymuje czystość, jest grzeczna  i ładnie chodzi na smyczy. Jest bardzo wiernym psem i zawsze informuje, kiedy ktoś obcy (pies czy człowiek) wchodzi do budynku. Blacky jest symbolem stałości i wierności, szuka najwspanialszego domku. Jest zaszczepiona, zaczipowana i wykastrowana.

 

 

 

 

Żurka - schroniskowa iskierka

Znalazły dom

Żurka to szczenięca radość, nasza mała iskierka. Niewielka, bez problemu można ją wziąć na ręce. Ładnie chodzi na smyczy, spuszczona trzyma się człowieka, nie ucieka. Dogaduje się z innymi psami, nawet tej samej płci. Byłaby idealną towarzyszką dzieci. Jest bardzo żywiołowa, energiczna, skora do zabawy. Jest zaszczepiona, zaczipowana i odrobaczona. Posiada książeczkę zdrowia.

 

 

Kropeczka - ok 5 m-cy

Znalazły dom

Śliczna, około 5 miesięczna dalmatynka czeka na dom w schronisku. Zgadza się z innymi psami, nawet tej samej płci. Ładnie chodzi na smyczy, spuszczona trzyma się człowieka, nie odbiega daleko. Kontakt z człowiekiem sprawia jej dużą frajdę, lubi być głaskana i zauważana. Jest nadzwyczaj spokojna, czasami zupełnie nie zachowuje się jak szczeniak. W schronisku zostanie zaszczepiona, zaczipowana, odrobaczona, można ją po adopcji za darmo wysterylizować. Posiada książeczkę zdrowia.

 

            

 

 

 

Baddy ok roczny psiak

Znalazły dom

Baddy to młody, około 7-8 miesięczny, szorstkowłosy podrostek. Jest średniej wielkości. Odbył już wszystkie szczepienia, został również zaczipowany i odrobaczony. Będzie wspaniałym towarzyszem długich spacerów. Niestety nie potrafi chodzić na smyczy, jednak bardzo trzyma się człowieka. Zgadza się z innymi psami. Jest bardzo żywiołowy i energiczny. Do zupełnego szczęścia brakuje mu jedynie osoby, która umiejętnie go wychowa i pokocha, na zawsze.

 


Baddy dzisiaj tj. 24 października zamieszkał w nowym domu! Powodzenia chłopaku!

 

 
Regulamin:

PayPal:
1% dla zwierząt
Adopcje:
Godziny Otwarcia:

poniedziałek – sobota

od 12.00 do 17.00

CENNIK

zapraszamy