Zwierzęta nowo dodane na stronę:

Wiadomość
  • EU e-Privacy Directive

    Ta strona używa ciasteczek ( cookies ) do logowania, nawigacji oraz podobnych funkcji. Używając naszej strony, zgadzasz się na zamieszczenie plików ciasteczek na twoim urządzeniu.

    Zobacz dokumenty dyrektywy - e-Privacy

Znalazły dom

Turan

Znalazły dom
Turan..... młody, dobrze zbudowany, w typie amstafa. Pies jest łagodny, kontaktowy, nie wykazuje agresji do innych psów.  Zauważyliśmy, że lgnie do dzieci. W schronisku jest od nie dawna.
 

Astra

Znalazły dom

Astra to młoda sunia, która ma w sobie domieszkę jamniczej i sznaucerowatej krwi. Jej szorstka sierść w kolorze pieprzu i soli dodaje jej uroku. Sunia ma sympatyczną mordkę i bystre oczka. Jej charakter też jest godny polecenia.... posłuszna, zgodna, wpatrzona w człowieka.

 

 

 

Igor

Znalazły dom

Igor to młody  piesek nie dużych rozmiarów.  W jego malutkim sercu bije kochające serduszko. Igorek kocha wszystkich i wszystko. Spokojny, uległy,  co dnia wypatruje swojego człowieka. Taki piesek to sama słodycz !

 

 

 

 

 

 

 


Igorek znalazł dom.

 

 

Barbi

Znalazły dom

Barbi, to śliczna , młoda sunia, kochana i przestraszona pobytem w schronisku. Jest delikatna, spokojna, obok niej nie można przejść obojętnie, ponieważ ma w sobie wiele uroku.

 

 

Azor

Znalazły dom
Azor to duży przyjazny pies. Jest psem w średnim wieku, mądrym i wpatrzonym w człowieka. Będzie dobrym stróżem, posturą odstraszy nie jednego intruza.
 

Węgielek

Znalazły dom

Na początku stycznia Węgielek został podrzucony na wycieraczkę pracownikowi schroniska. Nie wierzyliśmy, że wyjdzie z choroby. Słaby, wychudzony, ledwo żywy. Obecnie Węgielek cieszy się życiem i czuje się całkiem dobrze. Czeka na odpowiedzialny dom.

Nr 02/2011

 

Drako

Znalazły dom

Drako jest w schronisku od wczesnego dzieciństwa. Wyrzucony w reklamówce na ul. Kopernika. Przed śmiercią uratował go przechodzień. Jest bardzo spokojnym kotem. Troszkę zamkniętym w sobie. Strasznie nieszczęśliwym...

Nr 86/2010

 

Rafałek

Znalazły dom

 

 

Rafałek jest w schronisku od lipca.
To wyjątkowy kotek, łasi się do ludzi, jest spragniony kontaktu.
 
Nr 133/2010
 
Więcej zdjęć


Rafałek zamieszkał w nowym domu.

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

Aisza

Znalazły dom

Aisza trafił do schroniska w wigilię. Błąkał się po Elblągu. Od tego dnia nikt go nie szukał, nikomu nie brakowało przyjaciela. Szuka nowego domu. Odpowiedzialnego, znającego potrzeby rasy husky. Na spacerach nie ciągnie. W domu próbuje być przewodnikiem. Potrzebny doświadczony właściciel. Przed adopcją będzie wykastrowany.

Więcej zdjęć

 

Mała Ela gotowa do adopcji

Znalazły dom

 

Mała Elunia trafiła do naszego schroniska pod koniec grudnia. Była strasznie wychudzona i wycieńczona. Dzięki ludziom wielkiego serca, dzięki ich darowiznom mogliśmy walczyć o jej życie. Kroplówki, leki, specjalistyczna karma i udało się! Elunia nabiera ciała, jest wesoła, cieszy się wreszcie życiem. Sunia jest przesłodka. Razem z nami pracuje każdego dnia w biurze. Pomaga jak umie najlepiej :)

 

Szukamy dla niej pilnie dobrego domu, takiego, który nigdy jej nie zawiedzie.

Kontakt w sprawie adopcji: 603 300 631

 
Regulamin:

PayPal:
1% dla zwierząt
Adopcje:
Godziny Otwarcia:

poniedziałek – sobota

od 12.00 do 17.00

CENNIK

zapraszamy