Zwierzęta nowo dodane na stronę:

Wiadomość
  • EU e-Privacy Directive

    Ta strona używa ciasteczek ( cookies ) do logowania, nawigacji oraz podobnych funkcji. Używając naszej strony, zgadzasz się na zamieszczenie plików ciasteczek na twoim urządzeniu.

    Zobacz dokumenty dyrektywy - e-Privacy

Znalazły dom

Mia

Znalazły dom

Mia to cudownej urody malamut. Jest młoda, zdrowa i nikt jej nie szuka. Sunia  jest w schronisku bardzo nieszczęśliwa. Jej płacz rozchodzi się po całej okolicy. Mia ma swój świat, w którym leży w kącie boksu i wpatruje się w bramę schroniska. Wiemy kogo wypatruje. 

 

 

Entra

Znalazły dom
Entra to ok. 3 m-czna sunia o szorstkiej,  zmierzwionej sierści. Będzie średniej wielkości. Jak każdy szczeniak lubi się bawić i jak każdy szczeniak dużo śpi, ale najchętniej na kolanach człowieka.
 

Alutka

Znalazły dom

 

Alutka to psie dziecko, które ktoś brutalnie wyrzucił ze swojego domu. W schronisku jest od nie dawna. Z początku bardzo wystraszona, teraz zaczyna nam ufać. Będzie nie wielką sunią. To nasz kochany kundelek, ma w sobie wiele uroku.


Alutka znalazła dom.

 

 

 

Jaro

Znalazły dom

 

Jaro... niezwykle urodziwy, młody pies, dosyć duży. Nie jest psem rasowym ale na spacerach będzie ozdobą swego pana. Pies niezwykle żywiołowy, potrzebujący silnej ręki. Może mieszkać w domu lub w kojcu.

 

 

Maja

Znalazły dom

 

 

 

 Maja- młoda suczka, średniej wielkości.  Zgadza się z innymi psami, posłuszna, kocha ludzi, istne psie "złoto ". Maja co dnia wypatruje ludzi, którzy przychodzą do schroniska. Wyciąga łapki przez kratę, rozdaje uśmiechy ale nikt jej nie zauważa. Jak długo jeszcze Maja będzie czekać na swojego człowieka ?

 

Śpioszka

Znalazły dom

 

 Śpioszka to nie duża suczka z boksu staruszków. Śpioszka - tak ją nazwaliśmy ponieważ bardzo dużo śpi. Być może chce przespać  smutne, schroniskowe życie. Łagodna do ludzi i innych zwierząt. Ta delikatna suczka bardzo źle znosi schroniskowe warunki. Potulna, spokojna, co dnia prosi o odrobinę czułości.

 

 

 

Bemol

Znalazły dom

 

 

Bemol to cudowny psi staruszek. Spokojny i ułożony. Całe swoje życie służył człowiekowi a ten za jego oddanie pokazał mu drzwi. Bemol to taki pies na widok którego łza się kręci w oku. Ten pies ciągle czeka na swojego pana, nie wie, że on po niego już nie wróci!

 

Na zdjęciu łapki Bemola. Często tak leży.  Być może wydaje mu się, że jest bliżej swojego domu !

 

Aslan

Znalazły dom

 

 Aslan to młody pies, który został przyjęty do schroniska kilka dni temu. Prawdopodobnie nikt go nie szuka, wiemy, że błąkał się od dłuższego czasu. Pies pogodny, cieszący się na widok człowieka, nie wykazuje agresji do innych zwierząt. Aslan jest pięknym wielkim psem.

 

 

 


 Aslan zamieszkał w nowym domu.

 

Misia

Znalazły dom

Niewielka Paloma trafiła do schroniska z wadą tchawicy. Wysiłek i stres powoduje, że z trudnością oddycha i charczy. Jest zgodna, wesoła i uwielbia ganiać za piłeczką. Schronisko to nie miejsce dla takiej suni. Czy ktoś zechce jej pomóc?

 

Lento

Znalazły dom

Lento to miły, dojrzały już pies,  który kocha wszystkich! Chętnie chodzi na spacery, nie wykazuje agresji w stosunku do ludzi. Pięknie dogaduje się z suczkami. Zawsze wesoły i kochany, daje się przytulać i całować. Jeden z najbardziej lubianych przez wolontariuszy psów, czeka na kochający dom :)

 
Regulamin:

PayPal:
1% dla zwierząt
Adopcje:
Godziny Otwarcia:

poniedziałek – sobota

od 12.00 do 17.00

CENNIK

zapraszamy