Zwierzęta nowo dodane na stronę:

Wiadomość
  • EU e-Privacy Directive

    Ta strona używa ciasteczek ( cookies ) do logowania, nawigacji oraz podobnych funkcji. Używając naszej strony, zgadzasz się na zamieszczenie plików ciasteczek na twoim urządzeniu.

    Zobacz dokumenty dyrektywy - e-Privacy

Znalazły dom

Dasza

Znalazły dom

Dasza trafiła 07.09.2015 z ulicy Daszyńskiego.

Dasza to mniej więcej 4-miesięczna kotka. Jest oswojona, ciekawska i bardzo przymilna. 

nr karty: 254/2016

 

Mol

Znalazły dom

Mol przebywa w schronisku od 06.09.16. Trafił tutaj z ulicy Szarych Szeregów.

Mol to mniej więcej 1-roczny pies średniej wielkości.

nr karty: 360/2016

 

Hermes

Znalazły dom

Hermes trafił do schroniska 06.09.2016.

Hermes to mniej więcej 1-roczny pies w typie rasy amstaff, który jest przyjaźnie nastawiony do ludzi. Jeżeli nie zgłosi się po niego właściciel, Hermes zostanie oddany do adopcji odpowiedzialnej osobie, mającej doświadczenie w wychowywaniu psów tej rasy, wyłącznie po wnikliwym wywiadzie środowiskowym i wizycie przedadopcyjnej.

nr karty: 357/2016 

 

Śliczne kociaki do adopcji

Znalazły dom

Te śliczne kociaki, które widać na zdjęciach, mają około 2 miesięcy i pilnie potrzebują domu. Nie trafiły jeszcze do schroniska, ale trafią tutaj, jeśli szybko nie znajdą się osoby chętne, by się nimi zaopiekować. Kociaki są ufne, wesołe i chętne do zabawy.

Osoby chętne do przygarnięcia kociaka proszone są o kontakt pod numerem telefonu: 510 104 527.

 

Lilka

Znalazły dom

Lilka trafiła do schroniska w sierpniu 2016 bardzo chora. Na szczęście pod troskliwą opieką schroniskowej pani weterynarz kotka wraca już do zdrowia.

Lilka ma obecnie (06.09.16) około 6-7 tygodni. Jest wspaniałym, towarzyskim kociakiem. Swoje zadowolenie z bycia blisko człowieka sygnalizuje zawsze rozkosznym mruczeniem.

 

 

 

 

Danka

Znalazły dom

Danka przebywa w schronisku od 31.08.2016.

Danka to urodzony mniej więcej 01.08.206 szczeniak. Gdy dorośnie, będzie prawdopodobnie psem średniej wielkości.

nr karty: 352/2016

 

 

Pchełka

Znalazły dom
Pchełka została podopieczną naszego schroniska 25.07.2016 w wyniku zgłoszenia mówiącego, że na ulicy Słonecznej błąka się kulejący pies.
Gdy ją zobaczyliśmy, byliśmy przekonani, że zaraz zgłosi się po nią właściciel - Pchełka była nie tylko malutka i urocza, ale też ufna i zadbana. Niestety do dziś nikt jej w schronisku nie szukał...
 
Pchełka jest w średnim wieku, ma mniej więcej 26 cm wysokości i waży jedynie 3,2 kg. Rzeczywiście kuleje na tylną łapkę, najprawdopodobniej nie jest to jednak wynik żadnego urazu, lecz wrodzona wada.
Pchełka dosyć szybko zaaklimatyzowała się w schronisku. W ciągu dnia suczka towarzyszy Ani, pracownikowi schroniska - chodzi za nią krok w krok, a gdy tylko nadarzy się ku temu okazja, wyleguje się na jej kolanach. Maleńka nie wykazuje cienia agresji, chętnie pozwala się głaskać a nawet brać na ręce, także innym osobom. Jest towarzyska i energiczna, ale jednocześnie cicha i spokojna. Z pewnością będzie idealną przyjaciółką zarówno osoby starszej, jak i młodej!
 
nr karty: 294/2016
 

Pieczarka

Znalazły dom

Pieczarka przebywa w schronisku od 01.09.2016. Trafiła do nas z Władysławowa.

Pieczarka to mała, kilkumiesięczna suczka wyglądem przypominająca jamnika. Jest łagodna i bardzo wystraszona. Czy ktoś jej szuka?

nr karty: 354/2016

 

Fokus

Znalazły dom

Fokus trafił do schroniska 31.08.2016.

Fokus to mniej więcej 1-roczny pies średniej wielkości. Jest wesoły, pełen energii, przyjaźnie nastawiony do ludzi.

nr karty: 353/2016

 

Kropka

Znalazły dom

Kropka została oddana do schroniska 31.08.2016 przez swojego właściciela.

Kropka to mała suczka, ważąca około 10 kilogramów, która ma mniej więcej 1,5 roku. Gdy była małym szczeniakiem, została przygarnięta przez młodego człowieka, który, ze względu na sytuację finansową i mieszkaniową, nie potrafił jednak zapewnić jej odpowiedniej opieki. Kropka jest łagodną i przyjazną w stosunku do ludzi suczką. Niestety jej opiekun nie poświęcał jej wystarczająco dużo uwagi i Kropka nie jest jeszcze nauczona czystości (tzn. zdarza się jej załatwić swoje potrzeby fizjologiczne w mieszkaniu) i trochę ciągnie na smyczy. Jest za to bardzo serdeczna i kontaktowa. 

nr karty: 345/2016

 

 
Regulamin:

PayPal:
1% dla zwierząt
Adopcje:
Godziny Otwarcia:

poniedziałek – sobota

od 12.00 do 17.00

CENNIK

zapraszamy