Zwierzęta nowo dodane na stronę:

Wiadomość
  • EU e-Privacy Directive

    Ta strona używa ciasteczek ( cookies ) do logowania, nawigacji oraz podobnych funkcji. Używając naszej strony, zgadzasz się na zamieszczenie plików ciasteczek na twoim urządzeniu.

    Zobacz dokumenty dyrektywy - e-Privacy

Znalazły dom

Gwiazdeczka

Znalazły dom

Gwiazdeczka to młodziutka kotka, która trafiła do schroniska pod koniec października 2011 w bardzo złym stanie. Nadal jest w trakcie leczenia ale mamy nadzieję, że w końcu uda jej się wyzdrowieć. W schroniskowych warunkach ciężko jest jednak leczyć jej przerażoną duszę. Może Ty spróbujesz?

nr karty: 264/2011

 

Marysia

Znalazły dom

Marysia przebywa w schronisku od 10.09.11.  Tę młodą kotkę znaleziono na ulicy. Czy komuś uciekła, czy ktoś ją wyrzucił, nie wiemy. Marysia jest kotką oswojoną i spokojną. Pewnie mieszkała wcześniej w domu. Czy uda jej się znowu tam trafić?

nr karty: 204/2011 

 

 

 

 

Staś

Znalazły dom

Staś to młody kociak, który błąkał się samotnie po Bażantarnii. Zapewne ktoś go tam porzucił nie zważając na to, że taki mały kot nie poradzi sobie sam w lesie. Na szczęście ktoś inny go znalazł i 04.10.11 przywiózł do schroniska. Teraz czeka tutaj na nowy dom.  

nr karty: 224/2011

 

 

Łokietek i Chrobry

Znalazły dom

Łokietek i Chrobry to kociaki, które trafiły do schroniska pod koniec października 2011. Młodziutkie, spragnione pieszczot. Potrzebują domu.

   

Łokietek 267/2011                         Chrobry 268/2011

 

Zula i jej potomstwo

Znalazły dom

02.11.11 trzynastoletnia dziewczynka wracała ze szkoły do domu, kiedy jej oczom ukazał się potworny widok - jej osiemdziesięcioletnia sąsiadka wyniosła na dwór trzy kilkutygodniowe szczenięta w wiadrze pełnym wody, postawiła je na ziemi i czekała aż się utopią.... Zszokowane dziecko zaalarmowało rodziców, a ci zadzwonili do schroniska.

Tylko dzięki temu, że dziewczynka tak szybko zareagowała na okrucieństwo, którego świadkiem była, szczeniętom nic się nie stało. Pieski nieświadome tego, że cudem uniknęły śmierci, wtulają się teraz w swoją mamusię. Ale jak tylko trochę podrosną będą potrzebowały prawdziwego domu, który zapewni im należytą opiekę.  

      


25.11.11 Ostatnie dziecko Zuli znalazło dom, tylko Zula jeszcze ciągle czeka. 

 

Finka

Znalazły dom

Finka przebywa w schronisku od połowy czerwca 2011. Od czasu kiedy przyprowadzono ją tutaj jako małego kociaka, zdążyła już podrosnąć. Czy uda jej się znaleźć dom, który da jej tyle ciepła, by zmienić jej nieufny charakter?

nr karty: 87/2011

 

Adam

Znalazły dom

Adam to młodziutki kocurek, dla którego schronisko jest domem od sierpnia 2011. Ten wesoły kotek jako pierwszy wskakuje na kolana osobom odwiedzającym tzw. małą kociarnię, tak spragniony jest pieszczot.

nr karty 158/2011

 

Czapeczka

Znalazły dom

Czapeczka to młodziutka koteczka, która trafiła do schroniska ciężko chora na początku sierpnia 2011. Teraz czuje się już dobrze, ale czułaby się znacznie lepiej, gdyby miała już własny dom.

nr karty:167/2011 

 

Brudzia

Znalazły dom

Brudzia przebywa w schronisku od końca maja 2011. Ta młoda kotka o pięknych oczach w kolorze jasnego bursztynu niestety nie ufa ludziom, ucieka przed nimi. Liczymy jednak na to, że ten fakt nie przekreśli jej szans na znalezienie nowego domu.

nr 71/2011

 

Ścibor

Znalazły dom

Ścibor to młodziutki kocurek, który trafił do schroniska pod koniec lipca 2011. Czy uda mu się zdążyć do domu przed zimą?

nr 150/2011

 
Regulamin:

PayPal:
1% dla zwierząt
Adopcje:
Godziny Otwarcia:

poniedziałek – sobota

od 12.00 do 17.00

CENNIK

zapraszamy