Zwierzęta nowo dodane na stronę:

Wiadomość
  • EU e-Privacy Directive

    Ta strona używa ciasteczek ( cookies ) do logowania, nawigacji oraz podobnych funkcji. Używając naszej strony, zgadzasz się na zamieszczenie plików ciasteczek na twoim urządzeniu.

    Zobacz dokumenty dyrektywy - e-Privacy

Znalazły dom

Regina i Kirek

Znalazły dom

03.10.2016 oddano do naszego schroniska te dwa piękne i dorodne koty, które widzicie na zdjęciach. Powiedziano nam, że ich opiekunka znalazła się w szpitalu i nie ma się nimi kto zająć.
Regina i Kirek mają około 3-4 lat. Są zadbanymi, domowymi pupilami, które, jak się pewnie domyślacie, przeżywają w schronisku dramat - są przerażone, zwłaszcza kotka, która chowa się i unika kontaktu z otoczeniem. Czy ktoś z Was nie zechciałby dać im domu, choćby tymczasowego? Prosimy...

nr karty Kirek (dwa ostatnie zdjęcia): 307/2016

nr karty Regina (zdjęcia po lewej i poniżej, z "pieprzykiem" pod nosem): 308/2016

 

Blender

Znalazły dom

Blender został oddany do schroniska 03.10.2016 przez swojego opiekuna, który adoptował go z naszego schroniska niespełna rok wcześniej. Poinformowano nas jedynie, że pies jest niegrzeczny.

Blender to młody, około 2-letni, pies średniej wielkości, którego rozpiera energia. Szukamy dla niego opiekuna, który będzie w stanie poświęcić psu tyle czasu i uwagi, ile potrzeba.

nr karty: 378/2016

 

Pysia

Znalazły dom

Pysia po raz pierwszy trafiła do schroniska jako mniej więcej 6-tygodniowy szczeniak w grudniu 2013 roku. Już po kilku dniach została adoptowana.

Niestety 3 lata później, 03.10.2016, oddano ją z powrotem do schroniska. Jako powód podano alergię dziecka.

Pysia to obecnie 3-letnia suczka. Jest mała - ma około 30 cm wzrostu i waży około 9 kg. Jest łagodna i przyjaźnie nastawiona do ludzi. Z tego co nam wiadomo w domu była psem bardzo grzecznym - pozostawiona sama w domu nie wyje, nie szczeka, nie niszczy, swoje potrzeby fizjologiczne załatwia tylko na dworze. Na inne psy reaguje zwykle bojaźliwie. Wychowywała się razem z kilkuletnimi dziećmi. 

Na razie w schronisku, w boksie z innymi psami, Pysia zaszyła się w najdalszej budzie. Ze smutkiem patrzy na człowieka. Nie wie, co zrobiła źle, dlaczego wymierzono jej tak srogą karę ...

nr karty: 377/2016

 

 

Mazurek

Znalazły dom

Mazurek przebywa w schronisku od 02.10.2016. Trafił tutaj z ulicy Mazurskiej.

Mazurek to zadbany, ufny psiak, który ma około 2 lat. Czeka na swojego właściciela.

nr karty: 376/2016

 

Rusałka

Znalazły dom

Rusałka trafiła do schroniska 02.10.2016. Suczkę znaleziono w rzecze Elbląg, niedaleko kempingu. Biedactwo nie mogło samodzielnie wydostać się na brzeg.

Rusałka to śliczna, zadbana suczka średniej wielkości, która ma około 2 lat. W schronisku jest przerażona, ale nie ma w niej cienia agresji. Czy ktoś jej szuka? Ona tak bardzo chciałaby znaleźć się z powrotem w domu!

nr karty: 375/2016

 

 

Ptyś

Znalazły dom
Ptyś trafił do schroniska 27.09.2016.

Ptyś to mniej więcej 5-tygodniowy szczeniak. Gdy dorośnie, będzie prawdopodobnie psem średniej wielkości.

nr karty: 373/2016
 

Pączek

Znalazły dom
Pączek trafił do schroniska 27.09.2016.

Pączek to mniej więcej 5-tygodniowy szczeniak. Gdy dorośnie, będzie prawdopodobnie psem średniej wielkości.

nr karty: 372/2016

 

Jasia

Znalazły dom

27.09.16 około godziny 8:00 otrzymaliśmy zgłoszenie dotyczące potrąconego psa w typie jamnika.

Po dłuższych poszukiwaniach, na ulicy Sadowej, udało się nam odnaleźć tę uroczą suczkę. Daliśmy jej na imię Jasia. Jasia miała kilka złamań, ale ogólnie jej kondycja była dobra.

Z upływem czasu Jasia wróciła do pełni zdrowia, niestety jej opiekun nie zgłosił się po nią. Jasia to łagodna, przyjazna w stosunku do ludzi i innych psów suczka. Wiemy, że była wcześniej domowym psem i nie wyobrażamy sobie, żeby musiała resztę życia spędzić za kratami schroniskowego boksu.

nr karty: 371/2016

 

 

Mafinek

Znalazły dom

Mafinek trafił do schroniska 26.09.2016.

Mafinek to mniej więcej 5-tygodniowy szczeniak. Gdy dorośnie, będzie prawdopodobnie psem średniej wielkości.

nr karty: 369/2016

 

Witek

Znalazły dom

Witek trafił do schroniska 16.09.2016 z ulicy Warszawskiej po niegroźnym wypadku komunikacyjnym. Oprócz tego, że był poturbowany, był również bardzo wystraszony, wychudzony i zaniedbany.

Witek to nieduży, około 3-letni psiak, po którym widać, że zaznał już w swoim życiu wiele złego. Na widok człowieka kuli się i próbuje schować. Na szczęście jednak wystarczy moment uwagi, czuły gest i Witek już przytula się do człowieka i nieśmiało daje buziaki. Bardzo chcielibyśmy, by ten być może pospolitej urody psiak, szybko zaskarbił sobie czyjeś serce i przekonał się, że można szczęśliwie żyć u boku swojego człowieka.

nr karty: 368/2016 
 
Regulamin:

PayPal:
1% dla zwierząt
Adopcje:
Godziny Otwarcia:

poniedziałek – sobota

od 12.00 do 17.00

CENNIK

zapraszamy