Zwierzęta nowo dodane na stronę:

Wiadomość
  • EU e-Privacy Directive

    Ta strona używa ciasteczek ( cookies ) do logowania, nawigacji oraz podobnych funkcji. Używając naszej strony, zgadzasz się na zamieszczenie plików ciasteczek na twoim urządzeniu.

    Zobacz dokumenty dyrektywy - e-Privacy

Znalazły dom

Ramzes

Znalazły dom

Ramzes miał dom i był kochany. Była gromadka dzieci, które on uwielbiał i które go kochały. Jednak los bywa okrutny  i pies trafił do schroniska.

Jest dużym psem, bardzo przypominajacym owczarka niemieckiego i byłby nim gdyby tylko  jego uszy zechciały stanąć.

Ramzes jest pogodnym, młodym psem. Ma ogromne pokłady wierności.

nr. kart.322/11

 

Lucek

Znalazły dom

Lucek to młody piesek trochę przypominający jamnika, łagodny, ugodowy. Całymi dniami siedzi na murku przy kracie i wypatruje swojego człowieka. Jego oczy mówią wszystko !!!

 

     

 

 

Nr. kart.

 

Norka

Znalazły dom
Norka to starsza niezwykle uśmiechnięta suczka. Doskonale chodzi na smyczy, idealnie leży na kanapie i pięknie komponuję się z kocykiem - tylko w schronisku tego wszystkiego nie ma - czeka...
 

Wiki

Znalazły dom

Wiki była topiona.  Ktoś to zobaczył i Wiki żyje.  Sunia jest urocza, wesoła, ciągle by rozrabiała.  Trudno uwierzyć, że ktoś chciał pozbawić życia tego  ślicznego szczeniaka.

Będzie psem średniej wielkości.

 

Furora

Znalazły dom

Furora to sunia zabrana od właściciela w wyniku interwencji. Trafiła do naszego schroniska umęczona do granic możliwości. Skrajnie wychudzona, z wrośniętym w szyję łańcuchem...

Furora długo wracała do zdrowia. Ale stała się wreszcie zupełnie innym psem - nabrała ciała, zaufała człowiekowi, cieszy się z życia.

Sunia  jest w średnim wieku, średniej wielkości, obecnie z lekką nadwagą.

nr karty: 186/11

 

Ramona

Znalazły dom

Ramona to młoda suka w typie labradora. Ułożona, spokojna i bardzo nieszczęśliwa w schronisku.

Ramona za żadne skarby nie chce wracać ze spaceru do boksu. Przewraca się na grzbiet i w taki sposób demonstruje nam stan swojego ducha. My dobrze wiemy co ona czuje, ale niestety tam jest jej miejsce.

Ramona to mądra, myśląca suka.Czy nadejdzie taka chwila gdy po wyjściu z boksu pójdzie za swoim panem a nie powali się na ziemię mówiąc nam ''NIE  CHCĘ  TAM WRACAĆ! "

 

Rondelek

Znalazły dom

Rondelek..... młody, niewielki piesek pozostawiony bez opieki przez swojego pana. Jest ulubieńcem wolontariuszy, lubi być przez nich głaskany, pieszczony i noszony na rękach.

Rondelek jest malutki, ugodowy i posłuszny, taki pies to skarb.

 

Kuki

Znalazły dom
Kuki...to wielkie uszy i tak samo wielkie serce.  Urocza 1.5 roczna sunia, która obecnie mieszka w domu tymczasowym . Kuki nie może mieszkać w mieszkaniu, ponieważ zdarza jej się nie utrzymywać czystości . Najlepiej gdyby zamieszkała w boksie. Powinna też  być jedynym psem w domu, gdyż potrafi odgonić od miski inne zwierzęta. To są jedyne grzechy Kuki, które są niczym z jej zaletami  mianowicie : urodą i oddaniem.
 

Isia

Znalazły dom

Irena ..... sunia w średnim wieku zabrana od właściciela w wyniku interwencji inspektorów OTOZ Animals.  Początkowo bardzo nieufna, obecnie cudowna, spokojna i ułożona. Suczka trafiła do nas z licznym miotem, który powoli znajduje domy.

Irena ładnie chodzi na smyczy i słucha poleceń.

 

                                              

 

Faza

Znalazły dom

Faza trafiła do schroniska w czerwcu 2011 roku. Była wtedy bardzo nieufna i wystraszona.

Wraz z upływającym czasem Faza staje się coraz śmielsza. Nadal jednak boi się mężczyzn. Za sprawą nieudanej adopcji suczki wiemy również, że nie potrafi zachowywać czystości w domu.

Faza to kilkuletnia, nieduża i drobna suczka.

Czeka na człowieka, który wykaże się cierpliwością i wyrozumiałością i nauczy ją, czym jest życie na wolności.

nr karty: 339/2011

 
Regulamin:

PayPal:
1% dla zwierząt
Adopcje:
Godziny Otwarcia:

poniedziałek – sobota

od 12.00 do 17.00

CENNIK

zapraszamy