Zwierzęta nowo dodane na stronę:

Wiadomość
  • EU e-Privacy Directive

    Ta strona używa ciasteczek ( cookies ) do logowania, nawigacji oraz podobnych funkcji. Używając naszej strony, zgadzasz się na zamieszczenie plików ciasteczek na twoim urządzeniu.

    Zobacz dokumenty dyrektywy - e-Privacy

Znalazły dom

Barbi

Znalazły dom

Barbi.... łagodna , młoda sunia w typie labradora. Barbi miała szczęście, które trwało kilka miesięcy i prysło jak bańka mydlana. Sunia została zwrócona do schroniska z powodu alergii dziecka.

Barbi bardzo przeżywa rozstanie z poprzednim domem, nie chce jeść, wypatruje, jest bardzo nieszczęśliwa.  Na zdjęciu sunia jest uradowana, ponieważ myśli, że wraca do domu!

Powroty psa do schroniska są jednym z najgorszych chwil w ich życiu a jednak ludzie oddają je z lekkim sercem. Oddają nam smycz do ręki nie patrząc,  że na jej końcu stoi kupka psiego nieszczęścia, która wyrywa się za panem i nie rozumie sytuacji !

 

Fiona i Maciek

Znalazły dom

 

Fiona i Maciek miały trafić do schroniska, ale stan psychiczny przerażonej Fiony wzruszył pracownicę schroniska i oba koty zamieszkały tymczasowo w jej domu. Szukają pilnie domu z uwagi na liczną kocią rodzinę rezydentów. Koty muszą iść do domu razem, ponieważ Fiona nie poradzi sobie bez Maćka. Maciek to ten rudy piękny pers, a Fionka to szara kociczka. Maciek jest odważny, kontaktowy a Fionka wylękniona, nieufna. Wychodzi spod szafy tylko w obecności Maćka. Obecność innych kotów ją peszy. Fionka i Maciek muszą zamieszkać w nowym domu, gdzie będą jedynymi kotami i będą mogły na nowo ułożyć swoje życie.

 

Maja

Znalazły dom

Maja... sunia wymarzona dla miłośników jamnisi. Słodko się robi na sercu patrząc na jej uroczo wygięte łapki, bystre oczy, dumnie wypiętą pierś. Charakter jej jest w 100 % jamniczy, wszędzie pierwsza, wszystko ją interesuje, ludzi kocha ponad wszystko. Maja uwielbia jeździć samochodem, spacerować, biegać i spać człowiekowi na kolanach. Jak na razie nie wskakuje do łóżka ale wszystko przed nią...

Suczka ma ok, 2 lat. Przebywa w domu tymczasowym, gdzie zauważono, że nie toleruje kotów.

 

Rubik

Znalazły dom

Rubik to fajny, piesek małych rozmiarów o pogodnym usposobieniu. Lubi spacerki, słucha co się do niego mówi, piesek dla każdego. Szkoda każdego bezdomnego psa, który co dnia wyczekuje na swoją szansę po nowe życie. Rubik dobrze wie, kiedy ktoś przychodzi do schroniska po psa. Mówi wtedy psim językiem... zobacz , czekam , jestem tutaj  !

 

 

 

 

 

 

  nr. kart. 03/10

 

Tolek

Znalazły dom

Tolek to piesek średniej wielkości, lekko wystraszony i zagubiony w realiach schroniska. Cichutko czeka na swoją kolejkę po nowy dom. Nie skacze do kraty, nie domaga pieszczot, wie, że i tak jego koledzy są silniejsi.

Tolek jest w schronisku już od 16.01.2010. Jest pieskiem sięgającym do kolan. Nie wykazuje agresji w stosunku do innych psów.

nr karty: 25/2010

 

Salomea

Znalazły dom

Salomea... sunia w średnim wieku, nie konfliktowa, łagodna, która bardzo chce być blisko człowieka. Uwielbia spacerki, głaskanie, czesanie, taki pies w domu to sama przyjemność.

Salomea jest małą sunią.

 

nr.kart.657/2009

 

Dolar i Duk

Znalazły dom

Dolar i Duk... zadbane, duże psy, które razem zostały odłowione przez nas jako psy błąkające się.

Psy są młode, łagodne, wierzymy, że ktoś je u nas odnajdzie.

 

Szczenięta

Znalazły dom

Wiosna to pora, w której schroniska pękają od psich smutków. Porzuconych psich dzieci, które przyszły na śwat z winy człowieka, który nic więcej dla nich nie zrobił, pozwolił aby się urodzły i wyrzucił. Nasze szczenięta to nie yoreczki, modne i drogie, ale kochane. Nasze dzieciaki to cudowne iskierki, które nie mogą żyć bez człowieka. Najcudowniejsze na świecie kundelki.

Jan Brzechwa

"Psie smutki"

Na brzegu błękitnej rzeczki 
Mieszkają małe smuteczki.
Ten pierwszy jest z tego powodu,
Że nie można wchodzić do ogrodu,
Drugi - że woda nie chce być sucha,
Trzeci - że mucha wleciała do ucha,
A jeszcze, że kot musi drapać,
Że kura nie daje się złapać,
Że nie można gryzć w nogę sąsiada
I że z nieba kiełbasa nie spada,
A ostatni smuteczek jest o to,
Że człowiek jedzie, a piesek musi biec piechotą.
Lecz wystarczy pieskowi dać mleczko
I już nie ma smuteczków nad rzeczką.

 

jamnicza mama

Znalazły dom

Sunia, ta była by jamniczką, gdyby jej cudowne uszka chciały leżeć a nie uroczo sterczeć do góry. Reszta jest typowo jamnicza. Tą cudowną kruszynkę i jej dzieci ktoś porzucił więc trafiły do nas. Szczenięta jako, że młodsze  znalazły nowe domy a jamnisia pozostała. Zrobiła się smutna, dużo śpi, widać, że cierpi.

 

 

Suczka jest nauczona czystości, wychowana w domu, taki pies to skarb !

 

 

Oktawia

Znalazły dom

Oktawia czeka na nowy dom już 3-ci rok. Jest to długo jak na psa, który kocha kontakt z człowiekiem, spacery i zabawy. Jednak nic nie zachwiało jej psychiki, jest łagodna, ułożona, mądra. 

Oktawia to dorosła suka. Jest średniej wielkości.

nr karty: 578/2009

 

 
Regulamin:

PayPal:
1% dla zwierząt
Adopcje:
Godziny Otwarcia:

poniedziałek – sobota

od 12.00 do 17.00

CENNIK

zapraszamy