Zwierzęta nowo dodane na stronę:

Wiadomość
  • EU e-Privacy Directive

    Ta strona używa ciasteczek ( cookies ) do logowania, nawigacji oraz podobnych funkcji. Używając naszej strony, zgadzasz się na zamieszczenie plików ciasteczek na twoim urządzeniu.

    Zobacz dokumenty dyrektywy - e-Privacy

Znalazły dom

Szyszunia

Znalazły dom

Szyszunia to dorosła kotka, która przebywa w schronisku od końca sierpnia 2011. Ta śliczna szylkretka przeszła w schronisku wielką metamorfozę - ze zwierzęcia agresywnego, które nie pozwalało do siebie podejść, zmieniła się w kotkę lgnącą do człowieka, która domaga się pieszczot.

nr karty: 188/2011

 

Bos

Znalazły dom

Bos po raz drugi trafił do schroniska pod koniec września 2011. Człowiek, który adoptował go ze schroniska jako maleńkiego szczeniaka, najwyraźniej nie dorósł do odpowiedzialnej roli właściciela i porzucił tego mądrego i potulnego psa. Bos jest średniej wielkości, zgadza się z innymi psami i nie wykazuje agresji wobec ludzi.

nr karty: 494/2011

 

 

Czekolada

Znalazły dom

Czekolada trafiła do schroniska pod koniec sierpnia 2011. Ta śliczna suczka, która jest psem średniej wielkości, ciągle nie potrafi odnaleźć się w schroniskowej rzeczywistości. Jest bardzo wystraszona i uległa.

nr karty 436/2011

 

Ernest

Znalazły dom

Ernest po raz pierwszy trafił do schroniska na początku 2010 roku jako śliczny, puchaty szczeniaczek. Szczęśliwie szybko udało mu się je opuścić. Niestety pod koniec października 2011 los znowu okrutnie go doświadczył - jego właściciel oddał go z powrotem do schroniska. Rzekomo z powodu swojej choroby.

Ernest jest teraz dosyć dużym, kudłatym psem. Na spacerach zachowuje się spokojnie, na smyczy nie ciągnie. Jest łagodnym i bardzo przyjaznym czworonogiem. Obecnie (kwiecień 2015) ma około 5 lat.  Czy uda mu się znowu opuścić schronisko?

nr 538/2011


 

 

Wiesia

Znalazły dom

Wiesia trafiła do schroniska pod koniec października 2011. Ta młoda suczka średniej wielkości jest zwierzęciem bardzo łagodnym zarówno w stosunku do ludzi jak i innych psów.

nr karty: 533/2011

 

Hera

Znalazły dom

Hera to piękna, młoda suka w typie rasy amstaff. Do schroniska trafiła w połowie października 2011. Jak większość przedstawicieli tej rasy jest bardzo przyjazna w stosunku do ludzi, bardzo wesoła, skora do zabawy i bardzo silna. Jak dotąd nie wykazała agresji w stosunku do innch psów. Szukamy dla niej odpowiedzialnego właściciela znajacego się na psach tej rasy, który już na zawsze zapewni jej opiekę.

nr karty: 528/2011

 

Morena

Znalazły dom

Morena trafiła do schroniska razem ze swoją siostrą pod koniec marca 2011 jako kilku miesięczne szczenię. Jest to delikatnia, niewielka suczka, która żyje w zgodzie z innymi psami i tak jak one marzy o tym, byś zabrał ją do domu przed zimą.

nr karty: 126/2011

 

Emir

Znalazły dom

Emir trafił do schroniska w połowie października 2011. Jest młodym psem, który nie stracił jeszcze wiary w człowieka. Bardzo cieszy się na jego widok i uwielbia pieszczoty. Emir jest psem średniej wielkości i jak dotąd zgadza się z innymi psami.

nr karty: 530/2011

 

Fera

Znalazły dom

Fera trafiła do schroniska jako mniej więcej roczna suczka w maju 2009. Do tej pory pewnie zapomniała już, że poza schroniskowym boksem istnieje jeszcze inny świat...

Fera to suczka średniej wielkości (waży około 25 kg). Dzięki spacerom z wolontariuszami i pracownikami schroniska, początkowo wycofana i nieufna, z czasem Fera stała się wspaniałą, lgnącą do ludzi psiną, która uwielbia pieszczoty i przytulanie. Na spacerze jeszcze bardziej otwiera się i cieszy. Niestety w schronisku może liczyć na spacer tylko kilka razy w roku. Może Ty zakochasz się w jej smutnych oczach? 

nr karty: 231/09

 

Strzałka

Znalazły dom

Strzałka to młodziutka czarno-biała kotka, która trafiła do schroniska w połowie lipca 2011. Jest wesoła i skora do zabawy, uwielbia pieszczoty.

nr karty: 135/2011

 
Regulamin:

PayPal:
1% dla zwierząt
Adopcje:
Godziny Otwarcia:

poniedziałek – sobota

od 12.00 do 17.00

CENNIK

zapraszamy