Zwierzęta nowo dodane na stronę:

Wiadomość
  • EU e-Privacy Directive

    Ta strona używa ciasteczek ( cookies ) do logowania, nawigacji oraz podobnych funkcji. Używając naszej strony, zgadzasz się na zamieszczenie plików ciasteczek na twoim urządzeniu.

    Zobacz dokumenty dyrektywy - e-Privacy

Znalazły dom

Duszka zagłodzona wynędzniała pobita suczka!

Znalazły dom

28 marca b.r. kierowniczka schroniska  została poinformowana, że przy opuszczonym, rozpadającym się domu, bezdomni katują psa...Na miejscu zastała wychudzoną, ciężko pobitą suczkę upiętą na krowim łańcuchu. Dosłownie w ostatniej chwili wychudzone zwierzątko dotarło do schroniska. Leczenie pieska jest kosztowne- dlatego będziemy wdzięczni za każde wsparcie.

zdjęcia suczki w miejscu, w którym ja pobito i pozostawiono:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


już bezpieczna, ale nadal wynędzniała, wygłodzona, nieobecna....

 

              

 

 

 

 

Dzięki Waszej pomocy mogliśmy zakupić dla Duszki odpowiednią karmę oraz wysłać suczkę na operację do specjalisty (przepuklina pachwinowa). Jej przemiana jest niesamowita. Jest bardzo żywa, energiczna, pełna uczucia i ciepła. Jak powietrza Duszka potrzebuje obecności człowieka do życia i pełni szczęścia. Szuka najlepszego domku:) Dziękujemy wszystkim, którzy wspierali nas i Duszkę, finansowo oraz ciepłym słowem.

Duszka dzisiaj:) 23 kwiecień 2010

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Duszka zamieszkała u wspaniałych właścicieli, którzy mają już pokrzywdzone pieski. Duszka ma wspaniały dom!

 

 

Gina 1,5 roczna terrierka

Znalazły dom

Gina to 1,5 roczna sunieczka w typie terriera. Jest bardzo kochana, przemiła i przytulaśna. Uwielbia być głaskana i przytulana. Sunia została podrzucona do schroniska wraz z trójką dzieci. Szczenięta znalazły nowe domki, a ona nadal czeka. Suczka jest zaszczepiona, zaczipowana. Przed adopcją zostanie wysterylizowana.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Gina znalazła kochający dom w Gdańsku.

 

 

 

6tygodniowe porzucone szczeniaczki

Znalazły dom

Trójka 6tygodniowych maleństw porzuconych wraz z matką. Ich właścicielka przeprowadziła się do innego mieszkania pozostawiając wynędzniałą sukę i jej troje szczeniąt....Maleństwa szukają kochających domków. Szczenięta zostaną przed adopcją zaszczepione i zaczipowane. Robimy wszystko,aby zapobiec takim sytuacjom; warunkiem adopcji jest dlatego  sterylizacja/kastracja w pózniejszym wieku.

 

7miesięczna beżowa Luizjana

Znalazły dom

6miesięczna Luizjana. Dziecko bezdomnej matki, urodzona na działkach- dorastała w schronisku. Czeka na kochającego właściciela, który mądrze pokieruje młodziutką suczką i pokaże jej świat. Nigdy nie przebywała w pomieszczeniu-idealny byłby dom z ogrodem, ale nie jest to warunkiem adopcji. Luizjana jest zaszczepiona, zaczipowana. Będzie pieskiem średniej wielkości. Warunkiem adopcji jest sterylizacja suczki (na koszt schroniska)

 

6miesieczna Lalka

Znalazły dom

Podrzucona w kartonie do schroniska 6miesięczna Laleczka czeka na kogoś, kto pokocha właśnie ją. Ludzie mówią, ze jest brzydka-mamy nadzieję, że ktoś ją pokocha. Suczka jest zakochana w człowieku, uwielbia się przytulać. Jest zaszczepiona i zaczipowana. Warunkiem adopcji jest sterylizacja suczki. (na koszt schroniska)

 

6miesięczna beżowa Zosia

Znalazły dom

6miesięczna Zosia.Wesoła, energiczna, kocha towarzystwo ludzi. Zaszczepiona, zaczipowana. Warunkiem adopcji jest sterylizacja suki (na koszt schroniska)

 

Nana-6 miesięcy, czarno brązowa

Znalazły dom
Nana-młodziutka suczka- ładnie chodzi na smyczy. Sunia jest grzeczna, energiczna kocha pieszczoty, ludzi oraz inne zwierzęta. Docelowo będzie średniej wielkości pieskiem. Jest zaczipowana, zaszczepiona. Warunkiem adopcji jest sterylizacja suczki (na koszt schroniska)
 

Nora- 5miesięcy

Znalazły dom

Nora 5miesięczna wesoła suczka. Jak każdy szczeniak potrzebuje wychowania i podstawowego szkolenia (nauka czystości, nauka chodzenia na smyczy itp.) Suczka będzie średniego wzrostu. Nora posiada wszystkie szczepienia, jest zaczipowana. Warunkiem adopcji jest sterylizacja suki (na koszt schroniska)

 

 

 

 

 

 


 Nora mieszka już w nowym kochającym domu! :) Życzymy dużo szczęścia!

 

Kokos jego pan umarł- on został sam

Znalazły dom

Kokos ma 8 lat i straszne przeżycia za sobą. Jego ukochany pan i właściciel umarł, a rodzina nie chciała zając się psem. Kokos trafił więc do schroniska. Nie potrafi się tutaj odnaleźć. Psy go nie lubią, a on woli być sam. Tęskni za własnym domem i człowiekiem. Nie rozumie dlaczego po 8 latach miękkiego i ciepłego posłanka wylądował w zimnym betonowym boksie. Kokos przez kilka miesięcy nie reagował na nic, nie był zainteresowany niczym, pogrążony w smutku i tęsknocie. Jednak uparci wolontariusze powolutku dotarli do przerażonego psiego serduszka. Kokos cieszy się na widok ludzi, z radością chodzi na spacerki. Ale to tak mało, tak mało, a on potrzebuje czułości i stabilności na co dzień. Marzymy o tym, ze ktoś da mu dom i pozwoli spokojnie i bezpiecznie żyć. Szanse nie są duże, piesek ma 8 lat i nie jest szczególnie urodziwy. Ale jego złamane psie serduszko odwdzięczy się ogromnym przywiązaniem i wiernością. Jeśli nie jesteś pewien, czy chcesz zaadoptować właśnie Kokosa przyjdź do schroniska i zabierz go na spacerek. W ten sposób poznasz psa i jego zachowanie. Zapraszamy.

Kokoś jest grzeczny i posłuszny, potrafi chodzić na smyczy. Jest zaszczepiony i zaczipowany. Istnieje możliwość kastracji.

 

 

Szczota- królowa schroniska:)

Znalazły dom

Szczota trafiła do schroniska 04.10.2008 roku. Jest to dorosła, duża i wyjątkowa suczka. Jest niezwykle łagodna, pojętna i inteligentna. Nie oddala się poza teren schroniska, dlatego też często biega luzem. Sama otwiera sobie drzwi witając pracowników i osoby odwiedzające schronisko. Wykazuje się też czujnością-szczeka, gdy nadchodzi ktoś obcy lub dzieje się coś niedobrego. Uwielbia patrolować teren schroniska i sprawdzać, czy wszystko jest na swoim miejscu. Lubi biegać za kijkiem. Zna podstawowe komendy. Ta suka będzie prawdziwie mądrym i wiernym przyjacielem. 

nr karty: 51/08

 

 

 
Regulamin:

PayPal:
1% dla zwierząt
Adopcje:
Godziny Otwarcia:

poniedziałek – sobota

od 12.00 do 17.00

CENNIK

zapraszamy