Zwierzęta nowo dodane na stronę:

Wiadomość
  • EU e-Privacy Directive

    Ta strona używa ciasteczek ( cookies ) do logowania, nawigacji oraz podobnych funkcji. Używając naszej strony, zgadzasz się na zamieszczenie plików ciasteczek na twoim urządzeniu.

    Zobacz dokumenty dyrektywy - e-Privacy

Znalazły dom

BURKA – ok. 3-4 lat.

Znalazły dom

 

Burka to około 3-4 letnia suczka. Jest mała, sięga do połowy łydki, ma śliczne, stojące uszka i miękką sierść . Czeka na dom PONAD DWA LATA. Ładnie chodzi na smyczy, nie ciągnie. Jest grzeczna, posłuszna i bardzo łagodna. Uwielbia kontakt z człowiekiem. W stosunku do innych psów jest uległa- przez długi czas była dominowana przez znacznie większe od siebie suczki. Akceptuje koty. Nadaje się do rodziny z dziećmi, lub do osoby starszej.

 


20 wrzesień 2009

 

Burka nadal czeka na dom. Jest wysterylizowana. Mimo, że jest w schronisku, bywa szczęśliwa. Dzięki wspaniałym wolontariuszom.  Doroto dziękujemy za serce jakie wkładasz w te spacery z psami. To ich jedyna namiastka normalnego życia przy człowieku. Burka na spacerku z Dorotą:

 

 

 Pani Burki i sama Burka odezwała się do nas :)

 

Dziękujemy!!!!!!!!!!!!!!

Burkowy list:

"Chciałam tylko poinformować, że Burka ma się bardzo dobrze. Uwielbia szaleć po ogrodzie, w domu też czuje się dobrze, powoli akceptuje wszystkich domowników (prędzej kobiety niż mężczyzn ;-) ). Kiedy wychodzę do pracy, musi zostawać w domu z babcią, ponieważ wypuszczona w tym czasie na ogród pozostaje tam, aż do mojego powrotu (mniej więcej 9 godzin) i nikt nie jest w stanie namówić jej do przyjścia :-) mam nadzieję, ze się to zmieni, bo zima tuż tuż! Wszyscy w domu ją uwielbiają, jest wspaniała!"

I zdjęcia w nowym domu Burczysławy naszej :)

 

   
 

KOPI - ok.6 lat.

Znalazły dom

Kopi jest biszkoptowym, szorstkowłosym psem średniej wielkości. Ma około 6 lat. Aby ktoś zwrócił na niego uwagę, aby ktoś zechciał wziąć go ze sobą do domu, czeka w schronisku już od 5 lat (dokładnie od lipca 2008 roku).

Kopi lubi pływać i biegać przy rowerze. Dobrze dogaduje się z innymi psami. Czeka na wygodne miejsce na Twojej kanapie lub na ciepłą budę w Twoim ogrodzie.

 

nr karty: 23/08

 

 

 

SALI - ok. 3 lat.

Znalazły dom

 

Sali to śliczna, mądra i kochana suczka – mix ogara polskiego. Jest dość duża, ma już ok.3 lat. Jest przyjaznym zwierzakiem, nie ma w niej cienia agresji, nadaje się jako towarzyszka dla dzieci. W schronisku nie przeszkadza jej głośno szczekające towarzystwo. Po prostu weź ją stąd! Sali czeka na odpowiedzialny i kochający dom.

 

 


14 wrzesień 2009

 

Sali, teraz Simba zamieszkała w nowym domu. U Gosi, która codziennie opiekuje się wszystkimi psami w naszym schronisku! Dziękujemy Gosiu i życzymy Wam szczęścia!!!

Gosia i Simba

 

 

 

PLAMKA / ŁATKA

Znalazły dom

Plamka (inaczej zwana Łatką) mieszka w schronisku już od grudnia 2008 roku.

Jest to biało-czarna suczka średniej wielkości. Dobrze dogaduje się z innymi psami. Od tylu już lat spogląda tęskno w stronę każdego przechodzącego obok boksu człowieka... Chciałaby wreszcie poczuć, że ktoś ją kocha, że ma dla kogo żyć.

nr karty: 115/08 


 

BAJADERKA - ok. 6 lat.

Znalazły dom

 

Bajaderka to cudowna suka, wiek: 5-6 lat, rasy mieszanej . Jest dość dużą, poczciwą i wierną suczką. Ładnie chodzi na smyczy, lubi kontakt z człowiekiem, innymi psami, a najbardziej lubi spacery z wolontariuszami. Czeka od 2005r., kiedy trafiła do schroniska, aby ktoś zwrócił na nią uwagę, aby zechciał wziąć ją ze sobą do domu..., czeka na wygodne miejsce na Twojej kanapie lub na ciepłą budę w Twoim ogrodzie.

 


14 wrzesień 2009

 

Bajaderka jest w schronisku najdłużej. Taka nasza kochana rezydentka, pora by i ona znalazła dom.

Gwiazda nasza kochana na wspaniałym spacerze:

 

 


30. 10. 2010 - to wielki dzień dla Bajadery!! Dziś Bajadera znalazła dom! Po cichu, bez zbytniego zgiełku, pojechała, zaczarowała domowników, zjadła kurczaka - mamy nadzieję, że wszyscy - i nowi właściciele i Bajadera będą szczęśliwi!

 

Powodzenia BAJU! 

 

 

 

MAJLO - ok. 1,5 roku.

Znalazły dom

 

Majlo to młody, około półtoraroczny, energiczny samiec. Potrafi chodzić na smyczy, jest przyzwyczajony do kagańca, cierpliwie znosi kąpiele i czesanie. Uwielbia się bawić, aportować. Majlo wychodzi regularnie na spacery z wolontariuszami, bardzo to lubi. Dobrze dogaduje się z suczkami, z samcami również, ale jest wobec nich nieco zadziorny. Jest karny, podaje łapę i siada na zawołanie. Nadaje się do mieszkania i na zewnątrz- byłby dobrym stróżem.

 

 
Regulamin:

PayPal:
1% dla zwierząt
Adopcje:
Godziny Otwarcia:

poniedziałek – sobota

od 12.00 do 17.00

CENNIK

zapraszamy