Zwierzęta nowo dodane na stronę:

Wiadomość
  • EU e-Privacy Directive

    Ta strona używa ciasteczek ( cookies ) do logowania, nawigacji oraz podobnych funkcji. Używając naszej strony, zgadzasz się na zamieszczenie plików ciasteczek na twoim urządzeniu.

    Zobacz dokumenty dyrektywy - e-Privacy

Znalazły dom

Goliat

Znalazły dom
Goliat to potężnie zbudowany, wysterylizowany kocur.  Jest bardzo spokojnym i statecznym kotem, który chętnie przebywa w otoczeniu człowieka, pozwala się głaskać i brać na kolana, ale mimo to chodzi własnymi ścieżkami. 
 

Adolfina Wąs

Znalazły dom
Adolfina Wąs to młoda, bardzo przyjazna kotka. Chętnie lgnie do człowieka, oraz wchodzi na kolana. Adolfina akceptuje inne koty oraz kotki. Ta śliczna kotka nie wykazuje cienia agresji wobec ludzi czy zwierząt. Nie reaguje na psy w kociarni. Koteczka jest wysterylizowana.
 

Lisiczka

Znalazły dom

Lisiczka, to przyjazna wesoła i rozszczekana suczka. Jest młoda, ma około 2 lat. Zawsze chętna do zabawy i w każdej wolnej chwili szuka kontaktu z człowiekiem. ładnie zachowuje się na spacerach, dość dobrze chodzi na smyczy. Lisiczka lubi dominować. Najlepiej, żeby była jedynym psem w domu.

Lisiczka mieszkała wcześniej w mieszkaniu, więc podejrzewamy, że umie zachować czystość w mieszkaniu.  Lisiczka czeka na odpowiedzialnych i kochających właścicieli. 

 

Panterka

Znalazły dom
Panterka to bardzo niezależna suczka. Jest młoda ma około 3 lat. Potrzebuje pewnego siebie i cierpliwego pana. Czasem boi się ludzi, powinna być jedynym psem w domu. W domu nie powinny się tez znajdować dzieci. Panterka potrzebuje stabilnej sytuacji, dzięki czemu będzie mogła czuć się pewnie. Pantera lubi się bawić i trzyma się blisko człowieka. Panterce bardzo potrzebny jest nowy dom, dzięki któremu będzie mogła czuć się spokojna i kochana, gdzie nie ucierpi jej psychika. 
 

Mareczka

Znalazły dom

Mareczka mieszka w schronisku już od marca 2009 roku. Została wyłowiona ze studni przez jednego z pracowników schroniska.

Mareczka jest wesołą, około 5-letnią suczką. Jest średniej wielkości. Bardzo chętnie bawi się z człowiekiem i innymi psami. Tylko niekiedy próbuje dominować. Nie jest nauczona chodzenia na smyczy.

 

 

 

 

Delikatna Otylia

Znalazły dom

Otylia trafiła do schroniska jako mniej więcej 11 miesięczna sunia 07.03.2009. Ktoś wyrzucił z auta przy drodze wyjazdowej z Elbląga. Pies w poszukiwaniu jedzenia i schronienia, dotarł do zakładu wodociągów, gdzie pracownicy dokarmiali ją przez jakiś czas. Pewnego razu jedna z wolontariuszek naszego schroniska zauważyła ją, wałęsającą się w okolicy zakładu, niebezpiecznie krążąc w okolicy bardzo ruchliwej ulicy. Przywiozła ją do schroniska i niestety ciągle tu jest.

Otylia jest bardzo spragniona kontaktu z człowiekiem, ale jednocześnie przestraszona. W stosunku do innych psów jest uległa.

nr karty: 131/09 

 

 

Niuśka

Znalazły dom

Niuśka to nieduża , nie sięgająca kolan, suczka. Ma około 2 i pół roku. Większość swojego życia spędziła w domu, na ciepłej kanapie. Nagle wszystko się skończyło i biedna Niusia wtula się w kąty budy. Suczka pięknie chodzi na smyczy i zgadza się z psami i sukami. Najchętniej bawiłaby się z każdym.

 

Piękny pies - Kolia

Znalazły dom

Kolia przebywa w schronisku od 07.12.2009 roku. Jest to piękny, kilkuletni pies średniej wielkości. Jest wesoły i chętny do zabawy. Dobrze dogaduje się z innymi psami. Na początku bywa trochę nieśmiały, jednak bardzo szybko przekonuję się do człowieka. Kolia czeka na rodzinę, która podaruje mu ciepły kąt i odrobinę miłości.

nr karty: 676/09

 

 

Kopia

Znalazły dom

Kopia trafiła do schroniska 11.09.2009. Miała wtedy około 8 tygodni i była ślicznym, kudłatym szczeniakiem. Teraz Kopia ma prawie 5,5 roku i jest piękną, średniej wielkości suczką o długiej sierści. Jest pełna energii i wigoru, ale na smyczy zachowuje się wzorowo - nie ciągnie i nie szaleje, a spuszczona z niej wraca na zawołanie. Kopia nie zna innego życia niż to w schronisku, więc potrzebuje cierpliwego opiekuna, który powoli nauczy ją, czym jest świat bez krat.

nr karty: 509/2009

 

 


 

 

Imponujący Reks

Znalazły dom

Reks, to piękny kilku letni pies. Jest piękny i całkowicie oddany człowiekowi. Reks jest dużym i silnym psem. Nie jest agresywnym psem. Jednak jego wygląd i wielkość skutecznie może odstraszyć intruzów. Reks jednak nie powinien mieszkać sam na podwórku. Przeskakuje każdy płot.  Reks nadaje się na psa domowego. Wystarczą mu spacery z panem i jego ciepły kącik.

Kto przytuli do serca wielkiego "pluszaka"? 

 
Regulamin:

PayPal:
1% dla zwierząt
Adopcje:
Godziny Otwarcia:

poniedziałek – sobota

od 12.00 do 17.00

CENNIK

zapraszamy