Zwierzęta nowo dodane na stronę:

Wiadomość
  • EU e-Privacy Directive

    Ta strona używa ciasteczek ( cookies ) do logowania, nawigacji oraz podobnych funkcji. Używając naszej strony, zgadzasz się na zamieszczenie plików ciasteczek na twoim urządzeniu.

    Zobacz dokumenty dyrektywy - e-Privacy

Znalazły dom

RZEPAK

Znalazły dom

Rzepak, to piękny, jamnikowaty i rudy psiak. Spokojny i bardzo smutny. Zdominowany w boksie, nie jest nachalny. Podchodzi do człowieka i nieśmiało delikatnie trąca nosem. Jesteśmy pewni, że w domu pełnym miłości, okaże się wesołym i kochającym psiakiem.

 

HIPOLIT

Znalazły dom

Hipolit, to nie duży i wspaniały psiak! Na początku trochę boi się człowieka, ale po chwili chętnie wchodzi na kolana, bawi się i sprzedaje całuski. Schronisko bardzo źle na niego wpływa, Hipolit jest strasznie chudy :(.

Hipolitek bardzo prosi o kochający dom, pełen miłości. 

 

 

 


Szczęście uśmiechnęło sie również do Hipolita! Zakochali się w nim wspaniali ludzie, jest teraz oczkiem w głowie swoich nowych właścicieli. Hipolit mieszka teraz w trójmieście! Powodzenia kolego!

 

 

KAZIA

Znalazły dom

Kazia to starsza suczka, która nie jest większa od jamnika. Kazia przyszła do nas ze swoim synkiem, który już znalazł nowy kochający dom. A jego biedna mama nadal czeka w schronisku. Kazia ma czasem swoje humorki, ale gdy widzi piłkę, od razu młodnieje. Biega, aportuje i domaga się uwagi - taka starsza wysportowana pani! :)

Kazia na ogół spokojna, strofuje inne psy gdy za bardzo szaleją. 

Wierzymy, że znajdzie się ktoś, kto nie pozwoli zostać Kazi w schronisku do końca jej dni. 

 

BETA

Znalazły dom

Beta, to młoda suczka, która ma około roku. Jest nie duża, sięga lekko pod kolano, jest wesoła i kochana. Betka przeszła uraz łapki, który już pięknie się wyleczył. Dogaduje się z innymi psami, gania koty, zachowuje czystość i przede wszystkim - kocha ludzi!

Teraz czeka, aż ktoś pokocha ją...

 

PAJA

Znalazły dom

 

Paja, to młoda suczka, uratowana w 2010 przez inspektorów OTOZ Animals. Jest nie duża, sięga do kolan. Paja jest psem biurowym, dzięki czemu wiemy, że dość dobrze dogaduje się z innymi psami, że nie zwraca uwagi na koty, że lubi ludzi i nie jest agresywna w stosunku do dzieci. Paja wiele przeszła w swoim życiu, teraz czeka na kochający dom. 

 

 

Piękna TAJGA

Znalazły dom

  Tajga to piękna i młoda suczka, najprawdopodobniej mieszanka husky, bądź szpica.

Wulkan energii i miłości. Tajga wita każdego kto do niej podejdzie, do każdego chce się przytulić i chętnie rozdaje buziaki. Sunia dobrze reaguje na szczeniaki i na koty - z jednym ze schroniskowych kotów nawet się zaprzyjaźniła. 

 Piękna, dostojna, sympatyczna, wesoła, energiczna, przyjacielska... Wiele określeń jest na świecie, ale Tajgę i tak było by ciężko nimi opisać. To po prostu wspaniały pies, który potrzebuje równie odważnego jak ona właściciela. Kogoś kto lubi biegać i chętnie poświęci Tajdze sporo czasu. 

 

Tajga nigdy nie wykazała agresji w stosunku do jakiegokolwiek człowieka. Jednak z racji jej energii, nie powinna raczej mieszkać w domu z małymi dziećmi. Tajgunia czasem słabo panuje nad swoimi wybuchami entuzjazmu i radości. 


Tajga podbiła serce pewnej pani, która zaadoptowała już kotka z naszego schroniska! Będzie towarzyszką długich spacerów dla swojej pani! :)

 

 

Czarek

Znalazły dom
Czarek to wesoły i strasznie energiczny pies. Domaga się uwagi w boksie, a na spacerze, najlepiej czuje się w biegu. Gdy już się zmęczy jest cudownym towarzyszem spacerów. Czarek jest trochę większym psem, który dogaduje się i z psami i suczkami. Nie powinien mieszkać w domu z małymi dziećmi, z racji jego nadmiernej ruchliwości.
 

Frank

Znalazły dom

Frank to średniej wielkości uroczy i nieśmiały piesek. Jednak kiedy się już otworzy bardzo chętnie tuli się do człowieka i zabiega o kontakt. Trochę ciągnie na smyczy, ale daj się korygować.

Czy znajdzie się ktoś, kto pokocha uroczego Franka?

 

Bruno

Znalazły dom

Bruno to około 7 letni foxterier. Bardzo ładnie chodzi na smyczy, pilnuje się nogi przewodnika. Dobrze dogaduje się z suczkami, ale nie akceptuje psów. Kiedy widzi człowieka pierwszy raz, jest trochę nieśmiały, ale po pierwszym spacerze, cieszy się i merda ogonem na widok ludzi.

Czeka na nowy kochający dom. Bruno jest wykastrowany.

 

Rudy

Znalazły dom

Rudy, to śliczny, młodziutki i żywiołowy piesek. Jest średniej wielkości i spokojnie dogaduje się z innymi psami, daje się nawet dominować. Rudy trochę ciągnie na smyczy, ale zachowuje się przyzwoicie i reaguje na korekty smyczą. Jest bardzo cierpliwy i kochany, czeka na zainteresowanie człowieka.

 

 
Regulamin:

PayPal:
1% dla zwierząt
Adopcje:
Godziny Otwarcia:

poniedziałek – sobota

od 12.00 do 17.00

CENNIK

zapraszamy