Zwierzęta nowo dodane na stronę:

Wiadomość
  • EU e-Privacy Directive

    Ta strona używa ciasteczek ( cookies ) do logowania, nawigacji oraz podobnych funkcji. Używając naszej strony, zgadzasz się na zamieszczenie plików ciasteczek na twoim urządzeniu.

    Zobacz dokumenty dyrektywy - e-Privacy

Znalazły dom

Kolanko

Znalazły dom

Kolanko jest w schronisku od 15.01.2012. Jest to szcześciomiesięczny szczeniak, ktróry w schroniskowej rzeczywistości jest bardzo zagubiony i wystraszony. Czy i on, jak 99,9% szczeniąt, które trafiają do schroniska, został wyrzucony, czy ktoś go szuka?

nr karty: 32/2012

 

Zus

Znalazły dom

Zus przebywa w schronisku od 14.01.2012. Jest to młody, niewielki i drobniutki piesek, który jest bardzo wystraszony. Czeka na swojego właściciela.

nr karty: 31/2012

 

Betowen

Znalazły dom

Betowen trafił do schroniska 17 października 2011r. Mały, puchaty kłębuszek, tak poturbowany przez samochód, że serca nasze pękły... Nasza walka o jego życie zakończyła się sukcesem, niestety jednej łapki, zmiażdżonej przez samochód, nie udało się uratować – została amputowana.
W tej chwili (listopad 2014) Betowen ma 3 lata i pomimo tego, że nie ma jednej tylnej łapy, jest szybki, zwinny i pełen wigoru. Doskonale sprawdza się w roli psa stróżującego – gdy tylko ktoś nowy pojawia się na terenie schroniska, Betowen powiadamia nas o tym głośnym szczekaniem. Jednocześnie jest psem pogodnym, lgnącym do ludzi i bardzo oddanym - wybranego przez siebie pracownika schroniska, z którym jest bardzo zżyty, Betowen nie opuszcza ani na krok.

Szukamy dla niego domu z ogrodem, gdzie będzie mógł się wybiegać i wyszaleć. Serce boli, że dzieciństwo spędził w sierocińcu... Czy ktoś go wreszcie pokocha ?

nr karty: 529/2011

  

 

 

 

Kika

Znalazły dom

Historia Kiki poprzez schronisko splotła się z historią Tusi (nr karty: 665/2011). Ją również podrzucono do schroniska, gdy była szczenięciem. I również ona cieszyła się, gdy jakiś czas później została zabrana do nowego domu, gdzie oprócz kochającej opiekunki, była też koleżanka dla niej - Tusia.

Minęło jednak kilka miesięcy i 27.12.2011 obie suczki oddano z powrotem do schroniska.... Dlaczego? Ich opiekunka powiedziała nam, że z powodu absolutnie niezwiązanego bezpośrednio z psami - z powodu trudnej sytuacji mieszkaniowej. Nawet nam ciężko było zrozumieć tę decyzję. A suczki zamknięte w schroniskowym boksie nadal wypatrują swojej pani...

Kika nie ma jeszcze roku. Jest nieśmiałym, małym, kudłatym pieskiem. 

nr karty: 666/2011

 

Miki

Znalazły dom

Miki przebywa w schronisku od 09.01.2012. Jest to mniej więcej pięciomiesięczna suczka, którą ktoś porzucił na działkach. Miki jest spokojnym szczeniakiem. Budynek administracyjny schroniska najwyraźniej traktuje już jak swój dom, ponieważ szczeka na obcych. Gdy ktoś kogo nie zna próbuje ją pogłaskać, jest trochę nieśmiała. Miki jest nauczona czystości, ładnie chodzi na smyczy. Lubi wylegiwać się na wersalce albo na poduszkach.
Miki jest malutka i drobniutka i niewiele już urośnie.

nr karty: 17/2012

 

Nola

Znalazły dom

Nola przebywa w schronisku od 11.01.2012. Jest to młodziutka suczka średniej wielkości o charakterystycznych oczach - lewe jest brązowe a prawe błękitne. Nola jest wesołym i łagodnym zwierzęciem. Lubi ludzi i inne psy.

nr karty: 569/2012

 


 

 

Aptekarz

Znalazły dom

Aptekarz - mały, rudy, piesek przebywa w schronisku od 10.01.2012. Aptekarz jest spokojny, niczym się nie wyróżnia, nikt go nie zauważa. Czy to się zmieni?

nr karty: 18/2012

 

Szerma, Szarin i Szęzi

Znalazły dom

Szerma, Szarin i Szęzi to trzy kudłate siostrzyczki, które trafiły do schroniska 05.01.2012. Jakiś człowiek bez serca wyrzucił je na działkach, i, by mieć pewność, że nie pobiegną za nim, związał im łapki sznurkiem...  

Szerma (już ma dom), Szarin (poniżej) i Szęzi (już ma dom) mają około 6 miesięcy, są nieduże i jak na młode pieski przystało-pogodne i żywiołowe. Czekamy na ludzi o dobrych sercach, przy których zapomną, jak skrzywdził je człowiek.

nr kart: 08-10/2012

 

 

  

 

Szirka

Znalazły dom

Szirka przebywa w schronisku od 05.01.2012. Jest to mniej więcej półroczna suczka, która, gdy dorośnie, będzie psem średniej wielkości.

nr karty: 07/2012

 

Focha

Znalazły dom

Focha przebywa w schronisku od 10.01.2012. Jest to piękna szylkretka, która ma około 4 miesięcy.

nr karty: 10/2012  

 
Regulamin:

PayPal:
1% dla zwierząt
Adopcje:
Godziny Otwarcia:

poniedziałek – sobota

od 12.00 do 17.00

CENNIK

zapraszamy