Zwierzęta nowo dodane na stronę:

Wiadomość
  • EU e-Privacy Directive

    Ta strona używa ciasteczek ( cookies ) do logowania, nawigacji oraz podobnych funkcji. Używając naszej strony, zgadzasz się na zamieszczenie plików ciasteczek na twoim urządzeniu.

    Zobacz dokumenty dyrektywy - e-Privacy

Znalazły dom

Szczeniaczki

Znalazły dom
Nasz nowy nabytek, rozpłakane psie sierotki, oderwane od swojej matki, wyrzucone na bruk. Maluchy bardzo płaczą, ich lament słychać w całym schronisku.  Będą pieskami średniej wielkości.
 

Zeza

Znalazły dom
Zeza -  mega wystraszona młoda kotka. która nie wiemy dlaczego wpada w ogromną panikę na widok innych kotów. Krzyczy, parska, ucieka. Na psy reaguje normalnie, schodzi im z drogi i to jest wszystko. Przy człowieku koteczka się uspakaja, łasi i mruczy. Pierwszy raz spotykamy się z taką reakcją kota, nie wiemy co Zeza do tej pory przeszła. Szukamy jej nowego domu ale bez innych kotów.
 

Piotruś

Znalazły dom

 

 

Piotruś jest bratem Gerdy. Też ma 6 miesięcy. Tylko, że on jest bardziej ciekawy świata. Lubi pobawić się z człowiekiem, nie w głowie mu prace domowe :)

Obecnie jest w domu tymczasowym, szuka prawdziwego domu na zawsze.

 

 

Gerda

Znalazły dom

 

Gerda ma 6 miesięcy. Jako maleńkie kocie dziecko zamieszkała w domu tymczasowym, pora aby znalazła już swój dom na stałe. Jest bardzo miła, taka przytulanka. Ma coś z gosposi domowej, bo asystuje przy wszelkich pracach :)

 

Szczenięta

Znalazły dom

Obecnie mamy w schronisku wiele szczeniąt, różnej maści, wielkości i temperamencie. Psie dzieci, wyrzucone przez człowieka, skazane nie jednokrotnie na śmierć domagają się pieszczot, kontaktu z człowiekiem, odrobiny uwagi.  Naszym wielkim marzeniem jest aby wszystkie szczeniaczki znalazły kochających je opiekunów. Szczeniaczki na zdjęciu po lewej stronie wyrosną na"mini" pieski.

Pieski na drugim zdjęciu gdy urosną będą do połowy łydki.

 

Supeł

Znalazły dom

Supeł to wesoły kudłaty, dosyć młody pies, który rozdaje wszystkim buziaki. Zgadza się z innymi psami, wszystko mu "pasuje" tylko brak mu swojego domu.

Supeł wielkością sięga do kolan.

 

Pigi

Znalazły dom

Pigi  to piękna, kudłata sunia, trikolor. Spokojna, wesoła, łagodna do ludzi i innych psów. 

Jest w średnim wieku, średniej wielkości.

 

Malwa

Znalazły dom
Malwa...sunia z działek, spokojna, mądra, wpatrzona w człowieka. Malwa jest dużą sunia  w  średnim wieku.
 

Żaba

Znalazły dom
Żaba... malutka starsza sunia, która trafiła do nas po śmierci swojej pani. Pan, który ja przyniósł, nie chciał słyszeć, że suczka w schronisku nie da sobie rady, pozostawił drżące ze strachu psiątko i wyszedł.  Takie starowinki, które trafiają do nas z domów, pieszczone, karmione z ręki, nie mają w schronisku szans. Żabka obecnie jest w depresji, płacze za panią, nie chce jeść, nie interesuje się otoczeniem, z każdym dniem jest coraz gorzej. Pomóc jej może tylko człowiek, który da jej schronienie przy swoim boku!
 

Susła

Znalazły dom

Dzisiaj suni zawalił się świat. Zmarł jej ukochany pan a rodzina nawet nie chciała słyszeć aby przygarnąć sunię i kotkę, które wiele lat były towarzyszami krewnego. Nie mieliśmy argumentów, decyzja była nie ludzka i okrutna "musicie je przyjąć bo jutro wyjeżdżam za granicę".

Przyjeliśmy.

Płakaliśmy razem z Susłą, która nie świadoma niczego grzecznie została z obcymi ludżmi. Za chwilę usłyszeliśmy cichy skowyt, lament, płacz. Susła chciała iść za osobą, która ją przyprowadziła, wyrywała się ze smyczy, wpadła w panikę.

Susła ma ok. 10 lat, z ciepłego,  bezpiecznego domu trafiła do boksów. Tylko człowiek jest do tego zdolny !


On jest twoim przyjacielem
twoim partnerem,
twoim obrońcą,
twoim psem.
Ty jesteś jego życiem,
jego miłością,
jego panem.
On będzie twój,
wierny i posłuszny
do ostatniego bicia jego serca.
Ty jesteś mu winien
zasłużyć na takie oddanie.

To tylko pies, tak mówisz
tylko pies...
a ja ci powiem
że pies to często jest więcej niż
człowiek
on nie ma duszy, mówisz...
popatrz jeszcze raz
psia dusza większa jest od psa
i kiedy się uśmiechasz do niej
ona się huśta na ogonie
a kiedy się pożegnać trzeba
i psu czas iść do psiego nieba
to niedaleko pies wyrusza
przecież przy tobie jest psie niebo
z tobą zostanie jego dusza


B. Borzymowska

 
Regulamin:

PayPal:
1% dla zwierząt
Adopcje:
Godziny Otwarcia:

poniedziałek – sobota

od 12.00 do 17.00

CENNIK

zapraszamy