Zwierzęta nowo dodane na stronę:

Wiadomość
  • EU e-Privacy Directive

    Ta strona używa ciasteczek ( cookies ) do logowania, nawigacji oraz podobnych funkcji. Używając naszej strony, zgadzasz się na zamieszczenie plików ciasteczek na twoim urządzeniu.

    Zobacz dokumenty dyrektywy - e-Privacy

Znalazły dom

Leidi

Znalazły dom
Leidi to starsza sunia rasy spaniel. Leidi jest miniaturą swojej rasy. Ta delikatna i bardzo łagodna sunia spokojnie przeżywa trudy schroniskowego życia ale wiemy, że powinna mieszkać w domu być kochana i rozpieszczana. Leidi jest smutna i zrezygnowana, pamięta czasy gdy mieszkała z człowiekiem. Sunia ma defekt oczu, mianowicie tzw. trzecią powiekę.
 

Wańka

Znalazły dom

Wańka to starsze mądre psisko, które zamiast służyć swemu panu, trafił do schroniska. Pies jest spokojny, zrównoważony, kocha ludzi.

Widok starszych psów w schronisku jest bardzo smutny. One wiedzą, że ich szanse na adopcje są nikłe.  Co dzień czekamy na cud aby ktoś pokochał któregoś z naszych staruszków i dał mu dobry dom na schyłek jego  życia.

 

Nurek

Znalazły dom
Nurek ma w tej chwili około półtora roku. Jest posłuszny, ugodowy, odda wszystko za nowy dom.
 

Turan

Znalazły dom
Turan..... młody, dobrze zbudowany, w typie amstafa. Pies jest łagodny, kontaktowy, nie wykazuje agresji do innych psów.  Zauważyliśmy, że lgnie do dzieci. W schronisku jest od nie dawna.
 

Astra

Znalazły dom

Astra to młoda sunia, która ma w sobie domieszkę jamniczej i sznaucerowatej krwi. Jej szorstka sierść w kolorze pieprzu i soli dodaje jej uroku. Sunia ma sympatyczną mordkę i bystre oczka. Jej charakter też jest godny polecenia.... posłuszna, zgodna, wpatrzona w człowieka.

 

 

 

Igor

Znalazły dom

Igor to młody  piesek nie dużych rozmiarów.  W jego malutkim sercu bije kochające serduszko. Igorek kocha wszystkich i wszystko. Spokojny, uległy,  co dnia wypatruje swojego człowieka. Taki piesek to sama słodycz !

 

 

 

 

 

 

 


Igorek znalazł dom.

 

 

Barbi

Znalazły dom

Barbi, to śliczna , młoda sunia, kochana i przestraszona pobytem w schronisku. Jest delikatna, spokojna, obok niej nie można przejść obojętnie, ponieważ ma w sobie wiele uroku.

 

 

Azor

Znalazły dom
Azor to duży przyjazny pies. Jest psem w średnim wieku, mądrym i wpatrzonym w człowieka. Będzie dobrym stróżem, posturą odstraszy nie jednego intruza.
 

Węgielek

Znalazły dom

Na początku stycznia Węgielek został podrzucony na wycieraczkę pracownikowi schroniska. Nie wierzyliśmy, że wyjdzie z choroby. Słaby, wychudzony, ledwo żywy. Obecnie Węgielek cieszy się życiem i czuje się całkiem dobrze. Czeka na odpowiedzialny dom.

Nr 02/2011

 

Drako

Znalazły dom

Drako jest w schronisku od wczesnego dzieciństwa. Wyrzucony w reklamówce na ul. Kopernika. Przed śmiercią uratował go przechodzień. Jest bardzo spokojnym kotem. Troszkę zamkniętym w sobie. Strasznie nieszczęśliwym...

Nr 86/2010

 
Regulamin:

PayPal:
1% dla zwierząt
Adopcje:
Godziny Otwarcia:

poniedziałek – sobota

od 12.00 do 17.00

CENNIK

zapraszamy