Zwierzęta nowo dodane na stronę:

Wiadomość
  • EU e-Privacy Directive

    Ta strona używa ciasteczek ( cookies ) do logowania, nawigacji oraz podobnych funkcji. Używając naszej strony, zgadzasz się na zamieszczenie plików ciasteczek na twoim urządzeniu.

    Zobacz dokumenty dyrektywy - e-Privacy

Znalazły dom

Lisiczka

Znalazły dom

Lisiczka, to przyjazna wesoła i rozszczekana suczka. Jest młoda, ma około 2 lat. Zawsze chętna do zabawy i w każdej wolnej chwili szuka kontaktu z człowiekiem. ładnie zachowuje się na spacerach, dość dobrze chodzi na smyczy. Lisiczka lubi dominować. Najlepiej, żeby była jedynym psem w domu.

Lisiczka mieszkała wcześniej w mieszkaniu, więc podejrzewamy, że umie zachować czystość w mieszkaniu.  Lisiczka czeka na odpowiedzialnych i kochających właścicieli. 

 

Panterka

Znalazły dom
Panterka to bardzo niezależna suczka. Jest młoda ma około 3 lat. Potrzebuje pewnego siebie i cierpliwego pana. Czasem boi się ludzi, powinna być jedynym psem w domu. W domu nie powinny się tez znajdować dzieci. Panterka potrzebuje stabilnej sytuacji, dzięki czemu będzie mogła czuć się pewnie. Pantera lubi się bawić i trzyma się blisko człowieka. Panterce bardzo potrzebny jest nowy dom, dzięki któremu będzie mogła czuć się spokojna i kochana, gdzie nie ucierpi jej psychika. 
 

Mareczka

Znalazły dom

Mareczka mieszka w schronisku już od marca 2009 roku. Została wyłowiona ze studni przez jednego z pracowników schroniska.

Mareczka jest wesołą, około 5-letnią suczką. Jest średniej wielkości. Bardzo chętnie bawi się z człowiekiem i innymi psami. Tylko niekiedy próbuje dominować. Nie jest nauczona chodzenia na smyczy.

 

 

 

 

Delikatna Otylia

Znalazły dom

Otylia trafiła do schroniska jako mniej więcej 11 miesięczna sunia 07.03.2009. Ktoś wyrzucił z auta przy drodze wyjazdowej z Elbląga. Pies w poszukiwaniu jedzenia i schronienia, dotarł do zakładu wodociągów, gdzie pracownicy dokarmiali ją przez jakiś czas. Pewnego razu jedna z wolontariuszek naszego schroniska zauważyła ją, wałęsającą się w okolicy zakładu, niebezpiecznie krążąc w okolicy bardzo ruchliwej ulicy. Przywiozła ją do schroniska i niestety ciągle tu jest.

Otylia jest bardzo spragniona kontaktu z człowiekiem, ale jednocześnie przestraszona. W stosunku do innych psów jest uległa.

nr karty: 131/09 

 

 

Niuśka

Znalazły dom

Niuśka to nieduża , nie sięgająca kolan, suczka. Ma około 2 i pół roku. Większość swojego życia spędziła w domu, na ciepłej kanapie. Nagle wszystko się skończyło i biedna Niusia wtula się w kąty budy. Suczka pięknie chodzi na smyczy i zgadza się z psami i sukami. Najchętniej bawiłaby się z każdym.

 

Piękny pies - Kolia

Znalazły dom

Kolia przebywa w schronisku od 07.12.2009 roku. Jest to piękny, kilkuletni pies średniej wielkości. Jest wesoły i chętny do zabawy. Dobrze dogaduje się z innymi psami. Na początku bywa trochę nieśmiały, jednak bardzo szybko przekonuję się do człowieka. Kolia czeka na rodzinę, która podaruje mu ciepły kąt i odrobinę miłości.

nr karty: 676/09

 

 

Kopia

Znalazły dom

Kopia trafiła do schroniska 11.09.2009. Miała wtedy około 8 tygodni i była ślicznym, kudłatym szczeniakiem. Teraz Kopia ma prawie 5,5 roku i jest piękną, średniej wielkości suczką o długiej sierści. Jest pełna energii i wigoru, ale na smyczy zachowuje się wzorowo - nie ciągnie i nie szaleje, a spuszczona z niej wraca na zawołanie. Kopia nie zna innego życia niż to w schronisku, więc potrzebuje cierpliwego opiekuna, który powoli nauczy ją, czym jest świat bez krat.

nr karty: 509/2009

 

 


 

 

Imponujący Reks

Znalazły dom

Reks, to piękny kilku letni pies. Jest piękny i całkowicie oddany człowiekowi. Reks jest dużym i silnym psem. Nie jest agresywnym psem. Jednak jego wygląd i wielkość skutecznie może odstraszyć intruzów. Reks jednak nie powinien mieszkać sam na podwórku. Przeskakuje każdy płot.  Reks nadaje się na psa domowego. Wystarczą mu spacery z panem i jego ciepły kącik.

Kto przytuli do serca wielkiego "pluszaka"? 

 

Soraya

Znalazły dom

Soraya trafiła do schroniska jako 8-tygodniowy, słodki i malutki szczeniak w sierpniu 2009 roku.

Teraz ma prawie 6 lat i jest spokojną, lgnącą do ludzi suczką. Soraya jest przyjacielska w stosunku do ludzi i innych zwierząt. Bardzo cieszy się z każdej chwili, którą poświęci jej człowiek.

Czy znajdzie się wreszcie ktoś, kto zechce zaopiekować się Sorayą? 

nr karty: 426/09

 

 

 

 

 

 

Królowa Sara

Znalazły dom

Sara to piękna suczka, która trafiła do nas z wielką gromadką dzieci. Sara jednak zawsze wsystraszona i wylękniona, mieszkała bardzo długo w biurze. Zawsze wita wszystkich radośnie i wesoło. Sara jednak nie umie chodzić na smyczy. Nadaje się jedynie do domu, w którym może wyjść do zabezpieczonego ogrodu. Sara jest kochanym i oddanym człowiekowi zwierzakiem. Zawsze chodzi za pracownikami i dogląda porządku w schronisku. Jednak, ciągle czeka. Widzi inne psy wychodzące do nowych domów i marzy, żeby i ją ktoś ze sobą zabrał.

Sara jest dominującą sunią, więc powinna być jedynym psem. Wiemy też, że gania koty. Ma około 2 lat.

 
Regulamin:

PayPal:
1% dla zwierząt
Adopcje:
Godziny Otwarcia:

poniedziałek – sobota

od 12.00 do 17.00

CENNIK

zapraszamy