Zwierzęta nowo dodane na stronę:

Wiadomość
  • EU e-Privacy Directive

    Ta strona używa ciasteczek ( cookies ) do logowania, nawigacji oraz podobnych funkcji. Używając naszej strony, zgadzasz się na zamieszczenie plików ciasteczek na twoim urządzeniu.

    Zobacz dokumenty dyrektywy - e-Privacy

Znalazły dom

Greg

Znalazły dom
Grek to młody kocurek, który spędza smutny żywot w schroniskowej kociarni. Grek łasi się do człowieka, domaga głaskania, mruczy i wygina grzbiet, aby tylko ktoś go wypatrzył i zabrał ze sobą.
 

Gremlin

Znalazły dom

Gremlin ... kot niczym z bajki o czarownicy. Do schroniska trafił w połowie października 2010. Cudowne, czarne zwierzę o zielonych bystrych oczach. Nadzwyczaj spokojny, uwielbia błogi sen i nic  mu w tym nie przeszkodzi. Gremlin ma ok. 3 lat, jest wykastrowany. 

nr karty:269/2010

 

Justyna

Znalazły dom
Justynka to urocza buraska, która jak wiele innych kotów w schronisku marzy o wolności. Justynka uwielbia  ocierać się  o nogi człowieka,  mruczeć i poddawać pieszczotom. Koteczka ma ok.2 lat, czeka na zabieg sterylizacji.
 

Kaja

Znalazły dom

Kaja... dostojna, piękna kotka.  Porusza się z gracją, nie wchodzi w zatargi z innymi kotami. Kocha luksus i bycie w centrum uwagi. Ta kotka powinna dawno być w nowym domu, schronisko ją przytłacza. Ma  ok. 3 lat, jest wysterylizowana.

 

Tołdi

Znalazły dom

Tołdi- waleczne serce. Energiczny, odważny piesek w typie "pinczerka". Jak na tę rasę przystoi to pies z charakterkiem. W boksie zgadza się z innymi psami, uwielbia spacery. Tołdi nie lubi dzieci, być może kiedyś był przez nie krzywdzony. Taki malutki piesek w domu to sama przyjemność, mało zje, niewiele potrzebuje miejsca.

 

 

 

Amanda

Znalazły dom
Pies o anielskich oczach -Amanda. Dojrzała sunia w typie owczarka niemieckiego.  Uosobienie miłości i dobroci. Ta sunia chce jeszcze służyć człowiekowi, bawić go i bronić? Czy człowiek da jej taką szansę?
 

Mia

Znalazły dom

Mia to cudownej urody malamut. Jest młoda, zdrowa i nikt jej nie szuka. Sunia  jest w schronisku bardzo nieszczęśliwa. Jej płacz rozchodzi się po całej okolicy. Mia ma swój świat, w którym leży w kącie boksu i wpatruje się w bramę schroniska. Wiemy kogo wypatruje. 

 

 

Entra

Znalazły dom
Entra to ok. 3 m-czna sunia o szorstkiej,  zmierzwionej sierści. Będzie średniej wielkości. Jak każdy szczeniak lubi się bawić i jak każdy szczeniak dużo śpi, ale najchętniej na kolanach człowieka.
 

Alutka

Znalazły dom

 

Alutka to psie dziecko, które ktoś brutalnie wyrzucił ze swojego domu. W schronisku jest od nie dawna. Z początku bardzo wystraszona, teraz zaczyna nam ufać. Będzie nie wielką sunią. To nasz kochany kundelek, ma w sobie wiele uroku.


Alutka znalazła dom.

 

 

 

Jaro

Znalazły dom

 

Jaro... niezwykle urodziwy, młody pies, dosyć duży. Nie jest psem rasowym ale na spacerach będzie ozdobą swego pana. Pies niezwykle żywiołowy, potrzebujący silnej ręki. Może mieszkać w domu lub w kojcu.

 

 
Regulamin:

PayPal:
1% dla zwierząt
Adopcje:
Godziny Otwarcia:

poniedziałek – sobota

od 12.00 do 17.00

CENNIK

zapraszamy