Zwierzęta nowo dodane na stronę:

Wiadomość
  • EU e-Privacy Directive

    Ta strona używa ciasteczek ( cookies ) do logowania, nawigacji oraz podobnych funkcji. Używając naszej strony, zgadzasz się na zamieszczenie plików ciasteczek na twoim urządzeniu.

    Zobacz dokumenty dyrektywy - e-Privacy

Znalazły dom

Tekila

Znalazły dom

Tekila przebywa w schronisku od 03.02.2012. Jest to nieduża, młodziutka (mniej więcej roczna) suczka. Tekila jest wystraszona, źle znosi pobyt w schronisku.

nr karty: 61/2012

 

 

Krecik

Znalazły dom

Krecik trafił do schroniska 02.02.2012. Jest to dorosły, czarny kocur o jasnych oczach. Zadbany, przyjazny. Czeka na swojego właściciela lub na nowy dom.

nr karty: 24/2012

 

Seba

Znalazły dom

Seba po prostu wszedł do samochodu jednego z mieszkańców Elbląga. Najwyraźniej nie miał ochoty przebywać  na dworze przy blisko 20 stopniowym mrozie. I tak 02.02.2012 znalazł się w schronisku.

Seba to około pięciomiesięczny kocurek. Wesoły, przyjazny. Czeka na swojego właściciela lub na nowy dom.

nr karty: 23/2012

 

Fafik

Znalazły dom

Fafik jest w schronisku od 14.05.2010. Jak większość mieszkających tutaj psów, trafił od nas jako pies znaleziony na jednej z elbląskich ulic. Jak zwykle my, pracownicy schroniska, mieliśmy nadzieję, że po tak zadbanego psiaka zgłosi się właściciel... Taką samą nadzieję miał pewnie i Fafik. Niestety choć minęło już półtora roku, tak się nie stało. 

Fafik jest małym, kilkuletnim psem. Dobrze dogaduje się z innymi psami.

nr karty: 207/2010

 

Kubuś II

Znalazły dom

Kubusia przywiązano do bramy schroniska już w sierpniu 2009 roku. Kubuś trafił więc do jednego ze schroniskowych boksów, w którym jest do dziś... Od tamtej pory nikt nie zwrócił na niego uwagi, nikt o niego nie pytał... Czy nie ma już szansy na odmianę losu?

Kubuś jest kilkuletnim, niedużym psem. Dobrze dogaduje się z innymi psami.

nr karty: 484/09

 

 

 

 

Sarabi

Znalazły dom

Sarabi została przyprowadzona do schroniska 31.01.2012. Podobno od tygodnia błąkała się pod jednym z elbląskich bloków. Sarabi jest młodą (1-2 lata) suczką średniej wielkości. Ma krótki ogonek. Jest trochę wystraszona, ale przyjazna w stosunku do ludzi i innych psów.

nr karty: 52/2012

 

Śnieżka i Bałwanek

Znalazły dom

Śnieżkę i Bałwanka ktoś porzucił na przystanku autobusowym w najgorsze mrozy - 31.01.2012. Biedne, przemarznięte szczenięta z pewnością zamarzłyby, gdyby w porę ktoś ich nie zauważył. Na szczęście tak się nie stało - osoba, która je znalazła, przywiozła je do schroniska. Rodzeństwo ma zaledwie kilka tygodni, pieski są zdrowe i wesołe. Ich cechą charakterystyczną są krótkie ogonki. Z maluchów wyrosną nieduże pieski.

nr karty: 54/2012 czarny bałwanek

  

 

Krecik

Znalazły dom

Krecik trafił do schroniska 31.01.2012. Jest to kilkutygodniowy szczeniak, który wyrośnie na niedużego psa.

nr karty:51/2012

 

Brewka

Znalazły dom

Brewka to mniej więcej półroczna kotka, która trafiła do schroniska wraz ze swoimi braćmi 04.11.11. Koty mieszkały wcześniej na działkach, ale najprawdopodobniej nie przetrwałyby tam zimy - już w dniu przyjęcia ich do schroniska były przeziębione. W schronisku długo były leczone, ale teraz są gotowe do adopcji. Bracia Brewki są już w nowym domu, Brewka nadal czeka na adopcję.

nr karty: 277/2011

 

 

Zazu

Znalazły dom

Zazu trafił do schroniska 29.01.2012. Był bardzo zaniedbany - jego długi włos posklejał się w dredy, które trzeba było obciąć. Zazu jest kilkuletnim mieszańcem pudla.  Jest średnich rozmiarów. Zazu jest wystraszony i zagubiony, z pewnością nie miał łatwego życia. Czy schronisko da mu szansę na nowy dom?

nr karty: 48/2012

 

 

Zazu przed strzyżeniem:

 
Regulamin:

PayPal:
1% dla zwierząt
Adopcje:
Godziny Otwarcia:

poniedziałek – sobota

od 12.00 do 17.00

CENNIK

zapraszamy