Zwierzęta nowo dodane na stronę:

Wiadomość
  • EU e-Privacy Directive

    Ta strona używa ciasteczek ( cookies ) do logowania, nawigacji oraz podobnych funkcji. Używając naszej strony, zgadzasz się na zamieszczenie plików ciasteczek na twoim urządzeniu.

    Zobacz dokumenty dyrektywy - e-Privacy

Znalazły dom

Rik

Znalazły dom

Rik... młody, wesoły, który tęskno patrzy w kierunku ludzi. Przed Rikiem jeszcze całe życie, oby nie spędził go w schronisku.  Rik czeka na sterylizację.

 

Greg

Znalazły dom
Grek to młody kocurek, który spędza smutny żywot w schroniskowej kociarni. Grek łasi się do człowieka, domaga głaskania, mruczy i wygina grzbiet, aby tylko ktoś go wypatrzył i zabrał ze sobą.
 

Gremlin

Znalazły dom

Gremlin ... kot niczym z bajki o czarownicy. Do schroniska trafił w połowie października 2010. Cudowne, czarne zwierzę o zielonych bystrych oczach. Nadzwyczaj spokojny, uwielbia błogi sen i nic  mu w tym nie przeszkodzi. Gremlin ma ok. 3 lat, jest wykastrowany. 

nr karty:269/2010

 

Justyna

Znalazły dom
Justynka to urocza buraska, która jak wiele innych kotów w schronisku marzy o wolności. Justynka uwielbia  ocierać się  o nogi człowieka,  mruczeć i poddawać pieszczotom. Koteczka ma ok.2 lat, czeka na zabieg sterylizacji.
 

Kaja

Znalazły dom

Kaja... dostojna, piękna kotka.  Porusza się z gracją, nie wchodzi w zatargi z innymi kotami. Kocha luksus i bycie w centrum uwagi. Ta kotka powinna dawno być w nowym domu, schronisko ją przytłacza. Ma  ok. 3 lat, jest wysterylizowana.

 

Tołdi

Znalazły dom

Tołdi- waleczne serce. Energiczny, odważny piesek w typie "pinczerka". Jak na tę rasę przystoi to pies z charakterkiem. W boksie zgadza się z innymi psami, uwielbia spacery. Tołdi nie lubi dzieci, być może kiedyś był przez nie krzywdzony. Taki malutki piesek w domu to sama przyjemność, mało zje, niewiele potrzebuje miejsca.

 

 

 

Amanda

Znalazły dom
Pies o anielskich oczach -Amanda. Dojrzała sunia w typie owczarka niemieckiego.  Uosobienie miłości i dobroci. Ta sunia chce jeszcze służyć człowiekowi, bawić go i bronić? Czy człowiek da jej taką szansę?
 

Mia

Znalazły dom

Mia to cudownej urody malamut. Jest młoda, zdrowa i nikt jej nie szuka. Sunia  jest w schronisku bardzo nieszczęśliwa. Jej płacz rozchodzi się po całej okolicy. Mia ma swój świat, w którym leży w kącie boksu i wpatruje się w bramę schroniska. Wiemy kogo wypatruje. 

 

 

Entra

Znalazły dom
Entra to ok. 3 m-czna sunia o szorstkiej,  zmierzwionej sierści. Będzie średniej wielkości. Jak każdy szczeniak lubi się bawić i jak każdy szczeniak dużo śpi, ale najchętniej na kolanach człowieka.
 

Alutka

Znalazły dom

 

Alutka to psie dziecko, które ktoś brutalnie wyrzucił ze swojego domu. W schronisku jest od nie dawna. Z początku bardzo wystraszona, teraz zaczyna nam ufać. Będzie nie wielką sunią. To nasz kochany kundelek, ma w sobie wiele uroku.


Alutka znalazła dom.

 

 

 
Regulamin:

PayPal:
1% dla zwierząt
Adopcje:
Godziny Otwarcia:

poniedziałek – sobota

od 12.00 do 17.00

CENNIK

zapraszamy