Zwierzęta nowo dodane na stronę:

Wiadomość
  • EU e-Privacy Directive

    Ta strona używa ciasteczek ( cookies ) do logowania, nawigacji oraz podobnych funkcji. Używając naszej strony, zgadzasz się na zamieszczenie plików ciasteczek na twoim urządzeniu.

    Zobacz dokumenty dyrektywy - e-Privacy

Znalazły dom

Dido

Znalazły dom

Dido trafił do schroniska 13.02.2012. Jest to młodziutki - mający około roku psiak. Czy właściciel będzie go szukał, czy Dido  będzie kolejnym szczenięcym podrostkiem czekającym na nowy dom?

nr karty: 86/2012

 

Didi

Znalazły dom

Didi to młodziutka (1-2 lata) suczka, która przebywa w schronisku od 13.02.2012. Przyprowadzono ją do schroniska, ponieważ błąkała się samotnie po jednej z ulic Elbląga. Ta zadbana i ufna suczka w typie jamnika czeka na swojego właściciela. 

nr karty: 85/2012

 

Odra

Znalazły dom

Odra trafiła do schroniska 13.02.2012. Jest to młoda (1- 2 lata) suczka, która nie przepada za towarzystwem innych psów, ale bardzo lubi towarzystwo ludzi i wylegiwanie się na kanapie. Odra jest psem niewielkich rozmiarów.

nr karty: 84/2012

 

Koki

Znalazły dom

Koki przebywa w schronisku od 08.02.2012. Jest to młody (1-2 lata) pies, który wyglądem przypomina nieco jamnika. Koki dobrze dogaduje się z innymi psami.

nr karty: 73/2012

 

Bokserka Lara

Znalazły dom

8-letnia bokserka Lara znalazła się w schronisku 07.02.2012. Przyprowadził ją tutaj mężczyzna, który był jej tymczasowym opiekunem. Tymczasowym, bo miał się psem opiekować tylko do czasu, gdy jego kolega, a właściciel Lary, wróci z zagranicy. Tygodnie jednak mijały a kolega nie wracał. Przestał odbierać telefony, po prostu słuch po nim zaginął. Mężczyzna zmuszony był oddać ją do schroniska.

Lara w schronisku zachowuje się spokojnie, ale widać, że przeraża ją otaczająca rzeczywistość. Nie interesują jej inne psy,nie reaguje nawet jeśli inny pies ją zaczepia. Na spacerze wykazuje umiarkowane zainteresowanie otoczeniem, garnie się natomiast do człowieka.

nr karty: 65/2012 

 

Kesi - kudłata, malutka, grzeczna - nie pozwól, by musiała wrócić do schroniska!

Znalazły dom

Kesi to kudłata suczka, która trafiła do schroniska 31.10.11. Błąkała się samotnie po ulicach miasta, aż wreszcie ktoś zauważył, jaka jest zaniedbana i przyprowadził ją do schroniska. Wiemy, że suczka miała właściciela, ale ten tak samo jak o psa nie dbał i o siebie. Nie zgłosił się po nią pomimo tego, że mieszkała z nim już od 7 lat. Za sprawą akcji naszego schroniska „Mróz zabija! Nie czekaj! Reaguj!” udało się jej trafić do domu tymczasowego. Stąd wiemy, że nasza Kesi jest bardzo grzeczna, spokojna, łagodna, nauczona czystości. Jest cierpliwa w stosunku do dzieci i ładnie chodzi na smyczy. Zachęcona do zabawy potrafi bawić się jak szczeniak. Szybko się uczy - reaguje na komendy "siad", "daj łapę" i "przybij piątkę" ! Ponadto Kesi jest malutka - 7,3 kg wagi, 30 cm wzrostu, 40 cm długości. Szukamy dla niej odpowiedzialnego domu, w którym będzie mogła się zestarzeć.

nr karty: 549/2011

Kesi w schronisku:

Kesi w domu tymczasowym (przed strzyżeniem):

 

 

Laura

Znalazły dom

Laura przebywa w schronisku od 04.02.2012. Jest to dosyć duża suka, czarna podpalana o pręgowanych łapach. Laura jest łagodna, spokojna, dobrze dogaduje się z innymi psami.

nr karty: 63/2012

 

 

Cocer spaniel Lord

Znalazły dom

04.02.2012 przyprowadzono do schroniska czarnego szczeniaka rasy cocer spaniel. Lord, bo tak go nazwaliśmy, ma dopiero około 4-5 miesięcy i wyglada na zdrowego psiaka. Czy to możliwe, że ktoś go wyrzucił w taki mróz?

nr karty: 62/2012

 

 

Tekila

Znalazły dom

Tekila przebywa w schronisku od 03.02.2012. Jest to nieduża, młodziutka (mniej więcej roczna) suczka. Tekila jest wystraszona, źle znosi pobyt w schronisku.

nr karty: 61/2012

 

 

Krecik

Znalazły dom

Krecik trafił do schroniska 02.02.2012. Jest to dorosły, czarny kocur o jasnych oczach. Zadbany, przyjazny. Czeka na swojego właściciela lub na nowy dom.

nr karty: 24/2012

 
Regulamin:

PayPal:
1% dla zwierząt
Adopcje:
Godziny Otwarcia:

poniedziałek – sobota

od 12.00 do 17.00

CENNIK

zapraszamy