Zwierzęta nowo dodane na stronę:

Wiadomość
  • EU e-Privacy Directive

    Ta strona używa ciasteczek ( cookies ) do logowania, nawigacji oraz podobnych funkcji. Używając naszej strony, zgadzasz się na zamieszczenie plików ciasteczek na twoim urządzeniu.

    Zobacz dokumenty dyrektywy - e-Privacy

Znalazły dom

Dog niemiecki Ela

Znalazły dom

Ela trafiła do schroniska wycieńczona i wychudzona. Jest starszą sunią, schorowaną. Bardzo długo bała się nam zaufać

W tej chwili Ela jest królową schroniska. Dostojna, mądra, niezwykle cierpliwa.


 

1,5 roczny sportowiec Opel

Znalazły dom

Opel to ca. 1, 5 roczny piesek. Będzie wspaniałym kompanem człowieka lubiącego aktywny ruch na swieżym powietrzu. Nadaje się do wszelkich psich zabaw i sportów. Opel jest aktywny, wesoły, radosny i posłuszny. Jest zaszczepiony i zaczipowany. Warunkiem adopcji jest kastracja pieska ( na koszt schroniska).

 

 

 

 

                                                                               

 

3letni Arnold w typie amstaff

Znalazły dom

Arnold to 3letni pies w typie amstaffa. Łagodny i przyjazny, zaczepiony potrafi się obronić. Arnold jest psem bardzo energicznym. Potrzebuje sporej dawki ruchu oraz pracy umysłowej, którym mógłby się oddać na profesjonalnym szkoleniu.Szukamy dla niego osoby odpowiedzialnej i zrównoważonej, która chce i będzie pracować z psem. Warunkiem adopcji jest wizyta w przyszłym miejscu zamieszkania pieska. Arnold jest zaszczepiony, zaczipowany. Po zabiegu kastracji będzie gotowy do adopcji.

 

 

 

 

 

 

 

2letni amstaff Bolek

Znalazły dom

Bolek to około 1, 5-2letni pies w typie amstaffa. Wspaniały, opanowany i  łagodny. Na spacerach bardzo usłuchany, posłuszny, karny, ładnie chodzi na smyczy, ale nie wybiegany potrafi też pociągnąć.
Nie ma problemów z odbieraniem mu trzymanych w pysku przedmiotów, nie zauważono u niego także agresji miskowej, generalnie nie ma tendencji do pilnowania!

Bolek raczej nie zna podstawowych komend, nie bardzo wie, co się od niego oczekuje, widać, że ma dość spore braki w socjalizacji i ogólnym poznawaniu otoczenia. Widać od razu, że jego poprzedni właściciel nie poświęcał mu zbyt wiele uwagi… Bolek na spacerach nie wykazuje agresji w stosunku do innych zwierząt-zaczepiony potrafi się obronić. Nie mniej jednak z racji tego, iż jest terierem typu bull szukamy dla Bolka domu bez innych zwierząt.

Szukamy dla Bolka przewodnika odpowiedzialnego i konsekwentnego, a jednocześnie osoby cierpliwej i opanowanej. Szukamy kogoś, kto pozwoli Bolkowi odzyskać zaufanie i wiarę w ludzi, kto pokaże mu piękno otaczającego go świata. Szukamy osoby, która go pokocha, zapewne mu ciepły kąt i pełną miskę na przyszłe lata jego życia! Bolek jest zaszczepiony, zaczipowany oraz wykastrowany. Warunkiem adopcji jest wizyta w domu osoby chętnej przyjąć psa oraz unormowana sytuacja rodzinna/mieszkaniowa oraz finansowa.

 

 

 

 

 

 

 

Gera, 2letnia suka w typie amstaff

Znalazły dom

Gera to ok. 2letnia suka w typie amstaffa. Jest ona psem bardzo kontaktowym i zorientowanym na człowieka. Chętna do współpracy, wspólnych spacerów. Uwielbia zabawę, zwłaszcza aportowanie, patyki, gałęzie, mogłaby, by przynosić je bez końca. Nie ma problemów, by zabrać jej zabawkę z pyska, jest psem usłuchanym i wpatrzonym w człowieka. Gera byłaby świetnym psem do pracy, wspólnych szkoleń. Aktualnie zna tylko kilka podstawowych komend, które wykonuje bez oporów.

Gera, jak większość psów w typie tejże rasy nie toleruje innych zwierząt. Spacery z nią w mieście, gdzie są inne psy, koty, ptaki, wymagają trochę pracy i utemperowania suni Z racji tego, że sunia jest psem karnym, odpowiednio stosowane korekty i kontrwarunkowanie szybko powinny zdać egzamin.

Szukamy dla Gery osoby zrównoważonej, konsekwentnej, odpowiedzialnej i cierpliwej. Szukamy miłośnika rasy, najlepiej osoby z doświadczeniem, kogoś, kto miał już do czynienia z tego typu psiakami. Szukamy kogoś, kto poradzi sobie z tym pewnym siebie i swojej siły psem, kogoś, kto będzie wiedział, jak z takim psem postępować. Szukamy domu bez innych zwierząt. Szukamy osoby, która ofiaruje suni dom, miłość i ciepły kąt, na przyszłe lata jej życia. Gera jest zaszczepiona, zaczipowana i wysterylizowana

 

 

 

 

 

 

 

                                    


Gera zamieszkała ze swoim nowym panem w Olsztynie!! życzymy powodzenia!! :)

 

 

Duszka zagłodzona wynędzniała pobita suczka!

Znalazły dom

28 marca b.r. kierowniczka schroniska  została poinformowana, że przy opuszczonym, rozpadającym się domu, bezdomni katują psa...Na miejscu zastała wychudzoną, ciężko pobitą suczkę upiętą na krowim łańcuchu. Dosłownie w ostatniej chwili wychudzone zwierzątko dotarło do schroniska. Leczenie pieska jest kosztowne- dlatego będziemy wdzięczni za każde wsparcie.

zdjęcia suczki w miejscu, w którym ja pobito i pozostawiono:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


już bezpieczna, ale nadal wynędzniała, wygłodzona, nieobecna....

 

              

 

 

 

 

Dzięki Waszej pomocy mogliśmy zakupić dla Duszki odpowiednią karmę oraz wysłać suczkę na operację do specjalisty (przepuklina pachwinowa). Jej przemiana jest niesamowita. Jest bardzo żywa, energiczna, pełna uczucia i ciepła. Jak powietrza Duszka potrzebuje obecności człowieka do życia i pełni szczęścia. Szuka najlepszego domku:) Dziękujemy wszystkim, którzy wspierali nas i Duszkę, finansowo oraz ciepłym słowem.

Duszka dzisiaj:) 23 kwiecień 2010

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Duszka zamieszkała u wspaniałych właścicieli, którzy mają już pokrzywdzone pieski. Duszka ma wspaniały dom!

 

 

Gina 1,5 roczna terrierka

Znalazły dom

Gina to 1,5 roczna sunieczka w typie terriera. Jest bardzo kochana, przemiła i przytulaśna. Uwielbia być głaskana i przytulana. Sunia została podrzucona do schroniska wraz z trójką dzieci. Szczenięta znalazły nowe domki, a ona nadal czeka. Suczka jest zaszczepiona, zaczipowana. Przed adopcją zostanie wysterylizowana.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Gina znalazła kochający dom w Gdańsku.

 

 

 

6tygodniowe porzucone szczeniaczki

Znalazły dom

Trójka 6tygodniowych maleństw porzuconych wraz z matką. Ich właścicielka przeprowadziła się do innego mieszkania pozostawiając wynędzniałą sukę i jej troje szczeniąt....Maleństwa szukają kochających domków. Szczenięta zostaną przed adopcją zaszczepione i zaczipowane. Robimy wszystko,aby zapobiec takim sytuacjom; warunkiem adopcji jest dlatego  sterylizacja/kastracja w pózniejszym wieku.

 

7miesięczna beżowa Luizjana

Znalazły dom

6miesięczna Luizjana. Dziecko bezdomnej matki, urodzona na działkach- dorastała w schronisku. Czeka na kochającego właściciela, który mądrze pokieruje młodziutką suczką i pokaże jej świat. Nigdy nie przebywała w pomieszczeniu-idealny byłby dom z ogrodem, ale nie jest to warunkiem adopcji. Luizjana jest zaszczepiona, zaczipowana. Będzie pieskiem średniej wielkości. Warunkiem adopcji jest sterylizacja suczki (na koszt schroniska)

 

6miesieczna Lalka

Znalazły dom

Podrzucona w kartonie do schroniska 6miesięczna Laleczka czeka na kogoś, kto pokocha właśnie ją. Ludzie mówią, ze jest brzydka-mamy nadzieję, że ktoś ją pokocha. Suczka jest zakochana w człowieku, uwielbia się przytulać. Jest zaszczepiona i zaczipowana. Warunkiem adopcji jest sterylizacja suczki. (na koszt schroniska)

 
Regulamin:

PayPal:
1% dla zwierząt
Adopcje:
Godziny Otwarcia:

poniedziałek – sobota

od 12.00 do 17.00

CENNIK

zapraszamy