Zwierzęta nowo dodane na stronę:

Wiadomość
  • EU e-Privacy Directive

    Ta strona używa ciasteczek ( cookies ) do logowania, nawigacji oraz podobnych funkcji. Używając naszej strony, zgadzasz się na zamieszczenie plików ciasteczek na twoim urządzeniu.

    Zobacz dokumenty dyrektywy - e-Privacy

Znalazły dom

Finka

Znalazły dom

Finka przebywa w schronisku od połowy czerwca 2011. Od czasu kiedy przyprowadzono ją tutaj jako małego kociaka, zdążyła już podrosnąć. Czy uda jej się znaleźć dom, który da jej tyle ciepła, by zmienić jej nieufny charakter?

nr karty: 87/2011

 

Adam

Znalazły dom

Adam to młodziutki kocurek, dla którego schronisko jest domem od sierpnia 2011. Ten wesoły kotek jako pierwszy wskakuje na kolana osobom odwiedzającym tzw. małą kociarnię, tak spragniony jest pieszczot.

nr karty 158/2011

 

Czapeczka

Znalazły dom

Czapeczka to młodziutka koteczka, która trafiła do schroniska ciężko chora na początku sierpnia 2011. Teraz czuje się już dobrze, ale czułaby się znacznie lepiej, gdyby miała już własny dom.

nr karty:167/2011 

 

Brudzia

Znalazły dom

Brudzia przebywa w schronisku od końca maja 2011. Ta młoda kotka o pięknych oczach w kolorze jasnego bursztynu niestety nie ufa ludziom, ucieka przed nimi. Liczymy jednak na to, że ten fakt nie przekreśli jej szans na znalezienie nowego domu.

nr 71/2011

 

Ścibor

Znalazły dom

Ścibor to młodziutki kocurek, który trafił do schroniska pod koniec lipca 2011. Czy uda mu się zdążyć do domu przed zimą?

nr 150/2011

 

Alan

Znalazły dom

Alan to urodzony około lutego 2011 kocurek, który mieszka w schronisku od połowy lipca 2011.

Alan jest szczupłym kotem o drobnej budowie. W pierwszym kontakcie z człowiekiem jest trochę nieufny, ale już po kilku minutach podchodzi, ociera się i domaga pieszczot.

nr karty: 140/2011

 
 

Rysia

Znalazły dom
Rysia mieszka w schronisku od lipca 2011. Młodziutka, chętna do zabawy i spragniona pieszczot. Czy długo jeszcze będzie czekać na nowy dom?

Nr karty: 120/2011

 

Malwina

Znalazły dom

Malwina to młoda, czarno-biała kotka, która trafiła do schroniska w połowie lipca 2011.

Koteczka lubi towarzystwo zarówno innych kotów jak i ludzi.

nr karty: 132/2011

 


 

 

Szyszunia

Znalazły dom

Szyszunia to dorosła kotka, która przebywa w schronisku od końca sierpnia 2011. Ta śliczna szylkretka przeszła w schronisku wielką metamorfozę - ze zwierzęcia agresywnego, które nie pozwalało do siebie podejść, zmieniła się w kotkę lgnącą do człowieka, która domaga się pieszczot.

nr karty: 188/2011

 

Bos

Znalazły dom

Bos po raz drugi trafił do schroniska pod koniec września 2011. Człowiek, który adoptował go ze schroniska jako maleńkiego szczeniaka, najwyraźniej nie dorósł do odpowiedzialnej roli właściciela i porzucił tego mądrego i potulnego psa. Bos jest średniej wielkości, zgadza się z innymi psami i nie wykazuje agresji wobec ludzi.

nr karty: 494/2011

 

 
Regulamin:

PayPal:
1% dla zwierząt
Adopcje:
Godziny Otwarcia:

poniedziałek – sobota

od 12.00 do 17.00

CENNIK

zapraszamy