Zwierzęta nowo dodane na stronę:

Wiadomość
  • EU e-Privacy Directive

    Ta strona używa ciasteczek ( cookies ) do logowania, nawigacji oraz podobnych funkcji. Używając naszej strony, zgadzasz się na zamieszczenie plików ciasteczek na twoim urządzeniu.

    Zobacz dokumenty dyrektywy - e-Privacy

Znalazły dom

Kluska

Znalazły dom

Kluska po roku wróciła do schroniska. Kochana sunia w średnim wieku, w typie przerośniętego jamnika. Rozdaje uśmiechy i całusy. Zgadza się i innymi psami, przepada za ludźmi. Znowu czeka na swoją kolejkę do nowego domu.

Czy Kluska wreszcie podbije czyjeś serce ?

 

 

 

 

 

Michał

Znalazły dom

Michał to owczarek kaukaski, który jest w schronisku od 2 lat. W boksie szczeka, szczerzy zęby ale po opuszczeniu go przemienia się w słodziaka, domaga  pieszczot, przewraca na grzbiet... słodki miś.

Michał jest wspaniałym stróżem, ale musi mieć boks z którego nie wyskoczy, ponieważ wrócił z adopcji z powodu wychodzenia z boksu.

 

.

 

 

 

 

 


 

 

Czupurek

Znalazły dom

Czupurek to uroczy, nieduży psiak, który po raz pierwszy trafił do schroniska w lutym 2011 jako mały szczeniak. Po miesiącu udało mu się opuścic schronisko, ale pies cieszył się nowym domem zaledwie 4 miesiące. Znowu oddano go tutaj.

W tej chwili Czupurek ma około 1,5 roku. Jest to nieduży, drobny psiak, który jest posłuszny i szybko się uczy. Pomimo wielu miesięcy spędzonych w schonisku, Czupurek nadal czuje się tutaj obco - w boksie, który dzieli z innymi towarzyszami niedoli wygląda na zagubionego i wystraszonego.

nr karty: 342/2011

 

Rudyś

Znalazły dom

Rudyś czeka na nowy dom od marca 2011 roku. Cały czas ma problemy z oczkami, już sami nie wiemy dlaczego nic nie pomaga...

Szukamy dla niego pilnie domu, będzie łatwiej wyleczyć jego oczka!

nr karty: 17/2011

 

Rotka II

Znalazły dom

Rotka trafiła do naszego schroniska 11.07.11. Początkowo było z nią bardzo źle. Nie chciała jeść, nie chciała wstawać. Ożywiała się tylko po wyjściu z izolatki. Serce nam pękało, gdy widzieliśmy, jak ona strasznie tęskni. Teraz mieszka w boksie z innymi psami i wydaje się, że przywykła już do otoczenia, ale nie przestała przecież tęsknić!

Rotka jest młoda (około dwuletnia) i łagodna w stosunku do psów i ludzi.

nr karty: 343/2011


 

 

Honda

Znalazły dom

Honda trafiła do schroniska w listopadzie 2010 roku. Ta kilkuletnia suczka była psem ludzi bezdomnych. W schronisku wiedzie żywot pustelnika. Zawsze sama, zawsze z tyłu. Jednak wyprowadzona z boksu ożywia się - reaguje na komendę "siad!", "daj łapę", "poproś". Honda jest psem średniej wielkości.

nr karty:542/2010

 Honda przed strzyżeniem:

 

 

Pułkownik

Znalazły dom

Pułkownik to młody, wykastrowany kocur.  W schronisku jest od niedawna i jeszcze nam nie ufa.

Leży spokojnie z boku i przygląda się na swoich pobratymców.

 

Florian

Znalazły dom

Florian... 2-letni dostojny kocur. Spokojny, przymilny... piękny!

 

Sól

Znalazły dom

Sól ma ok. 4 lat. Jest piękną kotką, dostojną i poważną.

Sól należy do kotów nieufnych .

 

Pumka

Znalazły dom
Pumka... kotka ok. roczna. Koteczka jest bardzo spokojna, ułożona i bezdomna.
 
Regulamin:

PayPal:
1% dla zwierząt
Adopcje:
Godziny Otwarcia:

poniedziałek – sobota

od 12.00 do 17.00

CENNIK

zapraszamy