Zwierzęta nowo dodane na stronę:

Wiadomość
  • EU e-Privacy Directive

    Ta strona używa ciasteczek ( cookies ) do logowania, nawigacji oraz podobnych funkcji. Używając naszej strony, zgadzasz się na zamieszczenie plików ciasteczek na twoim urządzeniu.

    Zobacz dokumenty dyrektywy - e-Privacy

Znalazły dom

Mango

Znalazły dom

Mango przebywa w schronisku od 19.10.2010. Trafił do nas jako szczeniak wraz ze swoim rodzeństwem z domu osoby, która przetrzymywała psy w opłakanych warunkach. Wszystkie szczęśliwie znalazły nowe domy, z jednym wyjątkiem...
Mango ma obecnie około 6 lat i jest dosyć dużym psem. W stosunku do nowo poznanych osób jest początkowo nieśmiały, nigdy jednak nie wykazał agresji - w obawie przed obcymi po prostu chowa się do budy. Kiedy już się przekona, że nic mu nie grozi - staje się wspaniałym i towarzyskim psem.
Na spacerach Mango to prawdziwy wulkan energii. Puszczony luzem w lesie biega jak szalony, co chwilę sprawdzając, czy jego opiekun jest obok. Uwielbia wodę, po płyciźnie biega jak koń. Często zdarza mu się wskakiwać na człowieka i delikatnie opierać łapami.
Chodzenie na smyczy sprawia mu problem, chodzi slalomem i co chwilę się odwraca. Z czasem jednak widzimy poprawę i z pewnością przy systematycznych spacerach opanuje technikę ładnego chodzenia na smyczy.
W kontaktach z innymi psami jest bezkonfliktowy, a nawet uległy.
Mango tak naprawdę nie zna innego życia niż to w schronisku, ale uważamy, że świetnie odnalazłby się w domu z ogrodem. Drugi pies z pewnością dodałby mu otuchy i odwagi. Jeszcze wiele lat życia przed nim, czeka tylko na osobę o wielkim sercu, z którą dane mu będzie je spędzić.

nr karty: 477/2010

 

Antek

Znalazły dom

Antek został przyprowadzony do schroniska 24.01.2012, ponieważ błąkał się samotnie po jednej z ulic Elbląga. Ten kilkumiesięczny szczeniak jest wesołym pieskiem, który gdy dorośnie, będzie najprawdopodobniej dużych rozmiarów.

nr karty: 40/2012

 

Ramona

Znalazły dom

Ramona trafiła do schroniska 23.01.2012. Z relacji osoby, która przyprowadziła ją do schroniska, wynika, że Ramona była kotką domową, która albo komuś uciekła, albo ktoś ją wyrzucił. 

Ramona ma około 5 miesięcy, załatwia się do kuwety, nie boi się psów.

nr karty: 20/2012 

 

Misiek

Znalazły dom
Misiek przebywa w schronisku od 21.01.2012. Trafił tutaj z trojgiem rodzeństwa z domu pewnej pani, która ze względów zdrowotnych, nie mogła dłużej opiekować się swoimi kotami. Misiek ma około pięciu miesięcy i jest zdrowym i towarzyskim kociakiem. Czeka na dom, w którym zostanie już do końca swoich dni.

nr karty: 16/2012

 

Mietek

Znalazły dom

Mietek przebywa w schronisku od 21.01.2012. Trafił tutaj z trojgiem rodzeństwa z domu pewnej pani, która ze względów zdrowotnych, nie mogła dłużej opiekować się swoimi kotami. Mietek ma około pięciu miesięcy i jest zdrowym i towarzyskim kociakiem. Czeka na dom, w którym zostanie już do końca swoich dni.

nr karty: 15/2012

 

Błażej

Znalazły dom

Błażej przyłączył się do pracownika schroniska i jego psa podczas spaceru i po prostu poszedł za nimi do domu. Niestety nie mógł tam zostać i tak 23.01.12 trafił do schroniska. Błażej to dorosły kocur o ciekawym umaszczeniu. Nie przepada za towarzystwem innych kotów, ale uwielbia pieszczoty. W zabawie potrafi jednak dosyć mocno ugryźć. 

nr karty: 19/2012 

 

Łatka

Znalazły dom

Łatka i Wiewiórka są w naszym schronisku od 02.01.2012. Są to kilkumiesięczne kotki. W pierwszym kontakcie z człowiekiem są nieco bojaźliwe, ale w kochającym domu z pewnością szybko się to zmieni. 

nr kart: 04/2012 - Łatka (z prawej) - już w nowym domu

 

Tymon

Znalazły dom

Tymon trafił do schroniska 19.01.2012. Ten śliczny, łaciaty, szczeniak ma w tej chwili około 8 tygodni. Jest ufny i pełen energii. Głośnym szczekaniem domaga się uwagi otoczenia. Gdy dorośnie, będzie psem średniej wielkości.

nr karty: 37/2012

 

Wypadek

Znalazły dom

Wypadek to dorosły kocurek, który trafił do schroniska 15.10.2011, po wypadku. W związku z tym urazem kocurkowi trzeba było amputować kawałek ogona. Od tego czasu Wypadek nie kontroluje niestety swoich potrzeb fizjologicznych. Kocurek nadrabia to jednak swoim przymilnym usposobieniem.

nr karty: 250/2011

 

Sabik

Znalazły dom

Sabik mieszka w schronisku 04.01.2012. Jest to dorosły, czarny kocur o uroczym zezie. Sabik jest milutkim pieszczochem, ale nie przepada, przynajmniej w warunkach schroniskowych, za towarzystwem innych kotów.

nr karty 09/2012

 
Regulamin:

PayPal:
1% dla zwierząt
Adopcje:
Godziny Otwarcia:

poniedziałek – sobota

od 12.00 do 17.00

CENNIK

zapraszamy