Zwierzęta nowo dodane na stronę:

Wiadomość
  • EU e-Privacy Directive

    Ta strona używa ciasteczek ( cookies ) do logowania, nawigacji oraz podobnych funkcji. Używając naszej strony, zgadzasz się na zamieszczenie plików ciasteczek na twoim urządzeniu.

    Zobacz dokumenty dyrektywy - e-Privacy

Znalazły dom

Szelma

Znalazły dom

Szelma przebywa w schronisku od 04.02.2017. Została oddana przez swoich opiekunów, którzy adoptowali ją z naszego schroniska zaledwie kilka miesiecy wcześniej.

Szelma to w tej chwili mniej więcej 6-miesięczna suczka. Jest bardzo żywiołowa, z tego powodu jej poprzedni opiekunowie nie potrafili sobie z nią poradzić. Szelma jest bardzo przyjazna i chce być blisko człowieka, ale jako że brakuje jej ogłady, skacze na człowieka i czasami, w zabawie, mocno łapie zębami.

Urocza Szelma potrzebuje więc opiekuna, który będzie miał czas i cierpliwość, by suczkę wychować i ułożyć, co może nie będzie zadaniem łatwym, ale z pewnością wykonalnym.

nr karty: 36/2017

 

Eliza

Znalazły dom

Eliza po raz pierwszy trafiła do schroniska 15.09.2016 jako 4-tygodniowy kociak. Była wtedy śliczną, puchatą kuleczką. Ona i jej rodzeństwo bardzo szybko została adoptowana, niestety 29.11.2016 Elizę oddano z powrotem do schroniska. Powodem był wyjazd opiekunki...

Eliza to teraz (luty 2017) 6-miesięczna kotka. Pomimo tego, że jest w schronisku od kilku tygodni, jeszcze się nie przyzwyczaiła. Gdy tylko widzi człowieka, zaraz wspina się po siatce kociarni i smutno miauczy, prosząc o uwagę, prosząc o zabranie jej ze sobą do domu...

nr karty: 392/2016

 

 

Ząbek

Znalazły dom

Ząbek przebywa w schronisku od 28.12.2016. Trafił do nas z ulicy Lotniczej po wypadku komunikacyjnym, w wyniku którego doznał złamania miednicy.

Przez kilka tygodni Ząbek dochodził do siebie w izolatce, ale teraz ma się już dobrze i śmiało może zacząć szukać domu. Ząbek to mały i drobny psiak. Nie wchodzi w konflikty z innymi psami, a w stosunku do ludzi jest łagodny i przyjazny. Nie jest przyzwyczajony do chodzenia na smyczy - bardzo boi się, gdy próbuje się mu ją przypiąć, potrafi wtedy pokazać zęby. Można za to bez problemu wziąć go na ręce. Ząbek poleca się do adopcji!

nr karty: 518/2016

 

Napoleon

Znalazły dom

06.02.2017 z ulicy Komeńskiego do schroniska trafił dorosły pies w typie rasy owczarek niemiecki. Nazwaliśmy go Napoleon.

Napoleon to piękny, ufny i przyjazny w stosunku do ludzi pies. Czeka na swojego opiekuna.

 

 

Placek

Znalazły dom
Placek trafił do schroniska 05.02.2017 razem ze swoim bratem Jackiem w wieku około 3 miesięcy.

Placek to wesoły, ufny szczeniak. Gdy dorośnie, będzie prawdopodobnie dużym psem.

nr karty: 40/2017

 

Jacek

Znalazły dom

Jacek trafił do schroniska 05.02.2017 razem ze swoim bratem Plackiem w wieku około 3 miesięcy.

Jacek to wesoły, ufny szczeniak. Gdy dorośnie, będzie prawdopodobnie dużym psem.

nr karty: 39/2017

 

Pituś

Znalazły dom

Pituś przebywa w schronisku od 04.02.2017. Trafił tutaj z ulicy 1 Maja.

Pituś to nieduży, kilkuletni psiak. Jest łagodny i przyjaźnie nastawiony do otoczenia.

nr karty: 37/2017

 

 

 

 

 

 

Polinka

Znalazły dom
Polinka trafiła do schroniska razem ze swoją matką Polą 01.02.2017 z miejscowości Piastowo. Psy szły wzdłuż drogi, z dala od zabudowań.

Polinka to mnie więcej 6-miesięczny szczeniak. Gdy dorośnie, będzie prawdopodobnie dosyć dużym psem. Psiaki czekają na swojego opiekuna.

nr karty: 34/2017

 

Chudy

Znalazły dom

Chudy trafił do schroniska 31.01.2017 z ulicy Żeglarskiej. Był bardzo wychudzony.

Chudy to oswojony kocurek, który ma około 6 miesięcy. Jest przyjazny i chętny do kontaktu z człowiekiem. Innych kotów na razie trochę się boi.

nr karty: 17/2017

 

 

Maja

Znalazły dom

Maja po raz pierwszy trafiła do schroniska w lipcu 2016. Była wtedy maleńkim kociakiem. Szybko została adoptowana, niestety 31.01.2017 została oddana z powrotem do schroniska. Powiedziano nam, że osoba, która adoptowała Maję ze schroniska, wyjechała zagranicę, ale kota nie zabrała ze sobą...

Maja ma teraz około 6 miesięcy. Jest śliczną, drobną kotką. I w tej chwili bardzo przerażoną...

nr karty: 16/2017

 

 

 
Regulamin:

PayPal:
1% dla zwierząt
Adopcje:
Godziny Otwarcia:

poniedziałek – sobota

od 12.00 do 17.00

CENNIK

zapraszamy