Zwierzęta nowo dodane na stronę:

Wiadomość
  • EU e-Privacy Directive

    Ta strona używa ciasteczek ( cookies ) do logowania, nawigacji oraz podobnych funkcji. Używając naszej strony, zgadzasz się na zamieszczenie plików ciasteczek na twoim urządzeniu.

    Zobacz dokumenty dyrektywy - e-Privacy

Znalazły dom

Dołek

Znalazły dom

Dołek trafił do schroniska 21.02.2012. Ktoś zostawił go w parku. Szczeniak ma około dwóch miesięcy i jest zdrowym, trochę wystraszonym pieskiem. Gdy dorośnie, będzie dosyć duży.

nr karty: 106/2012

 

Lesio

Znalazły dom

Lesia przyniesiono do schroniska 21.02.2012. Ktoś zostawił psiaka na klatce schodowej... Maluch ma około 2 miesięcy. Gdy dorośnie będzie niedużym psem.

nr karty: 105/2012

 

Mobil

Znalazły dom

Mobil przebywa w schronisku od 02.02.2012. Jest to kilkuletni pies średniej wielkości. Wedle informacji, jakie posiadamy, należał do osoby bezdomnej. Mobil boi się innych psów, początkowo bał się również, gdy przypinało mu się smycz. Z czasem jednak zrozumiał, że zakładanie smyczy wiąże się z pójściem na spacer i zaczął reagować na jej widok wesołym merdaniem ogona. Dla większości takich psów schronisko jest wyrokiem dożywocia. Czy tak będzie i w przypadku Mobila?

nr karty: 60/2012

 

 

 

Mikołaj

Znalazły dom

Mikołaj trafił do schroniska 22.02.2012, ponieważ w środku nocy siedział na klatce schodowej jednego z elbląskich bloków.  Jest to kilkuletni pies w typie jamnika z lekką nadwagą. Czeka na nowego właściciela.

nr karty: 107/2012

 

Jagoda

Znalazły dom

Jagodę ktoś zostawił na działce i o niej zapomniał... Przez jakiś czas dokarmiali ją inni działkowicze, ale w końcu 20.02.2012 Jagoda znalazła się w schronisku. 

Jagoda to młoda suka (1-2 lata) średniej wielkości. Ma w sobie coś z labradora. Jest łagodna i ufna. Dobrze dogaduje się z innymi psami.

nr karty: 103/2012 

 

 

 

Pixi

Znalazły dom

Kiedy 19.02.2012 późnym wieczorem, schroniskowe psy nagle stały się niespokojne i zaczęły ujadać, pracownik schroniska wiedział, że stało się coś niedobrego.  Kiedy zaś usłyszał popiskiwanie dobiegające spod płotu, wiedział już co. Ktoś przerzucił przez płot malutkiego szczeniaka. Nawet nie zadzwonił przez domofon...

Podrzucony szczeniak to Pixi - niewielka 4-5 miesięczna suczka, która słodko przekrzywia łepek, gdy słucha, co się do niej mówi. Gdy dorośnie, będzie niedużym psem.

nr karty: 102/2012

 

 

Groszek

Znalazły dom

Groszek przebywa w schronisku od 19.02.12. Trafił tutaj, ponieważ błąkał się bez opieki po jednym z elbląskich osiedli. Groszek jest masywnym psiakiem o długim tułowiu i krótkich łapkach. Ma około roku. Jak dotąd dobrze dogaduje się z innymi psami.

nr karty: 101/2012

 

Cygan

Znalazły dom

Cygan trafił do schroniska 18.02.2012. Jest mniej więcej czteromiesięczny szczeniak, wesoły i skory do zabawy. Gdy dorośnie będzie niedużym psem. 

nr karty: 99/2012

 

Julian

Znalazły dom

Juliana przyniesiono do schroniska 20.02.12. Jest to mniej więcej dwumiesięczny szczeniak, który wyrośnie na małego psa. Julian jest zdrowy i chciałby jak najprędzej opuścić schronisko.

nr karty: 104/2012

 

Kimba

Znalazły dom

Kimba trafiła do schroniska 15.04.2011 jako mniej więcej trzymiesięczny  szczeniak. Ktoś zostawił ją w lesie, by mieć pewność, że nie odnajdzie drogi powrotnej do domu.  Suczka jednak tak długo węszyła, szukała swojego pana, aż wyszła na ulicę, wprost pod koła przejeżdżającego samochodu. Na szczęście kierowca w porę ją zauważył, zabrał ją do samochodu i przywiózł do schroniska. Tutaj Kimba spędziła blisko rok, niezauważana przez osoby chętne na adopcję psa. Dopiero za sprawą akcji naszego schroniska „Mróz zabija! Nie czekaj! Reaguj!” w lutym 2012 udało się jej trafić do domu tymczasowego. Stąd wiemy, że Kimba jest wesołym i towarzyskim psem, który uwielbia zabawy. Jeszcze nie jest nauczona chodzenia na smyczy, ale to tylko kwestia czasu. Dobrze dogaduje się z innymi psami, choć przy misce bywa dominująca.

Kimba ma w tej chwili niewiele ponad rok i jest psem średniej wielkości. W domu tymczasowym czeka na nowy dom, już na stałe.

nr karty:177/2011

 

 

 
Regulamin:

PayPal:
1% dla zwierząt
Adopcje:
Godziny Otwarcia:

poniedziałek – sobota

od 12.00 do 17.00

CENNIK

zapraszamy