Zwierzęta nowo dodane na stronę:

Wiadomość
  • EU e-Privacy Directive

    Ta strona używa ciasteczek ( cookies ) do logowania, nawigacji oraz podobnych funkcji. Używając naszej strony, zgadzasz się na zamieszczenie plików ciasteczek na twoim urządzeniu.

    Zobacz dokumenty dyrektywy - e-Privacy

Znalazły dom

Robot

Znalazły dom

Robot przebywa w schronisku od 28.12.2011.

Jest psem średniej wielkości, który obecnie (maj 2015) ma prawdopodobnie około 4-5 lat. Dobrze dogaduje się z innymi psami. W stosunku do ludzi jest ufny i przyjazny. Na spacerze pilnuje się opiekuna.

nr karty: 671/2011

 

 

 

 

Tofik

Znalazły dom

Tofika przyprowadzono do schroniska 28.12.2011. Ten młody kocurek jest pełen energii a na pieszczoty odpowiada słodkim mruczeniem. Trafił do nas przeziebiony, jest więc w trakcie leczenia. 

nr karty: 310/2011

 

Czaruś

Znalazły dom

Czaruś to młody kociak, który trafił do schroniska 05.10.2011. Długo chorował, lecz w końcu udało mu się wrócić do zdrowia. Czaruś jest troszeczkę nieśmiały w stosunku do obcych, ale w kochającym domu z pewnością szybko się oswoi.

nr karty: 225/2011

 

Cygan

Znalazły dom

Cygan trafił do schroniska 21.12.2011.

Obecnie (październik 2013) Cygan ma około 2 lat. W stosunku do nieznanych sobie osób jest trochę płochliwy.

nr karty: 307/2011

 

 

 

 

 

Kanon

Znalazły dom

Kanon przebywa w schronisku od 23.12.2011. Został oddany przez właścicieli, którzy o niego nie dbali. Kanon jest kilkuletnim psem niedużych rozmiarów, sylwetką przypomina trochę jamnika. Nie wchodzi w konflikty z innymi psami. Jest spokojny i przygnębiony.

nr karty: 657/2011

 


 

 

Luna

Znalazły dom

Luna przebywa w schronisku od 27.12.2011. Jest to spokojna suka w typie husky.

nr karty: 664/2011

 

Samsung

Znalazły dom

Samsung trafił do schroniska w Wigilię 2011. Jest to kilkuletni pies w typie owczarka niemieckiego.

nr karty: 660/2011

 

 


 

 

Nokia

Znalazły dom

Nokia trafiła do schroniska w Wigilię 2011. Jest to wesoła, trzymiesięczna suczka, która wyrośnie na drobnego psa średniej wielkości.

 nr karty: 659/2011

 

Spławik

Znalazły dom

Kiedy 23 grudnia, dzień przed Wigilią kończyliśmy nasze spotkanie opłatkowe, zadzwonił telefon... Roztrzęsionym głosem Pani poinformowała nas, że syn wraz z kolegą wystraszył kogoś nad kanałem elbląskim. Zaciekawieni chłopcy poszli zobaczyć, co robił pan uciekinier... W wodzie zobaczyli szamoczącego się psa, na szczęście tak blisko brzegu, że od razu udało im się go wyłowić. Popędzili do domu z ma...luchem i mama zadzwoniła! Zadzwoniła roztrzęsiona, z łamiącym się głosem, bo nie wierzyła już w uratowanie malucha!
Tak jak siedzieliśmy w schronisku prawie wszyscy, tak wszyscy czekali na powrót samochodu i czekaliśmy na psiaka! Widok przerażający - pies tak wyziębiony, że termometr nie wykazał nawet 35 st. Podjęliśmy próbę ratowania psiaka. Ania wzięła go na noc do domu, umówiła się z naszą wet, że w razie powikłań przyjedzie do niej. Świąteczna walka o życia naszego Spławika jest walką wygraną!
Udało się. Dziś Spławik jest wesołym, energicznym szczeniakiem. Ma około trzech miesięcy. Wyrośnie na drobnego psa średniej wielkości.

nr karty: 658/2011 

 

Fajek - york z wysypiska śmieci

Znalazły dom

Łzy stanęły nam w oczach, kiedy ujrzeliśmy to, co w kartonie przywieźli do schroniska pracownicy wysypiska śmieci.  Mały, kudłaty piesek oblepiony błotem, liśćmi, papierami, obierkami po ziemniakach i innymi śmieciami, ledwo widział zza posklejanych ropą i innym brudem, włosów. Panowie, którzy go przyprowadzili, poinformowali nas, że dostrzegli go wypadajacego na stertę śmieci, kiedy na wysypisku śmieciara oprózniała kolejny kontener...

Po wstępnych oględzinach, okazało się, że najprawdopodobniej nic mu nie dolega. Odetchneliśmy wtedy z ulgą.

Kiedy Fajek, bo tak go nazwaliśmy, został obstrzyżony i wykąpany, naszym oczom ukazał się.... york! Gdybyśmy codziennie nie przyjmowali do schroniska pięknych, mądrych psów, pewnie ciężko byłoby nam uwierzyć, że ktoś wyrzucił do śmieci (!!!!!!!!) yorka. W dodatku młodego - Fajek ma około dwóch lat. Niestety nas w schronisku już nic nie dziwi.....

 

  

Teraz Fajek wygląda tak:

 

 

 

   

 
Regulamin:

PayPal:
1% dla zwierząt
Adopcje:
Godziny Otwarcia:

poniedziałek – sobota

od 12.00 do 17.00

CENNIK

zapraszamy